Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van, hogy az emberek...

Miért van, hogy az emberek egy idő után nem akarnak új barátságokat és ellenállnak minden kezdeményezésnek?

Figyelt kérdés

A környezetemben figyelem - nagyjából 28-36 - korosztályban, biztos feljebb is, csak azt nem figyeltem, hogy egyszerűen nem nyitottak új dolgokra.

Most azokról beszélek, akiknek nincs még családjuk.


Miért ilyen hülyék, hogy egy rakás jó kis lehetőséget, embert barátságot képesek elhajtani, azzal, hogy


"nekem most már megvan a kialakult köröm, és nincs igényem másokra"


akkor is, ha a "kialakult kör" nem is olyan jól működik.


Mivel leht rávenni az ilyeneket, hogy nyissanak, ne legyenek ilyen unalmasak és öregesek, van 6 ember, és ha szeretne is több körémjönni, nem engedem, mert nekem nincs rá igényem - ez önzés és korlátolt beszűkültség, honnan tudja, hogy nem lesz sokkal jobb barátja az új egyik másik emberből?



2015. nov. 17. 04:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy megpróbáltad megérteni, hogy a napi rutinom felsorolása miért vezet oda, hogy kevesebb időm és kevesebb kedvem van ismerkedni. Te valóban empatikus figura lehetsz.
2015. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem az ilyen kérdezőket, akik felteszik a kérdésüket, de ha nem a számukra kedvező, szimpatikus választ kapják, akkor "hülye az egész világ". Ha csak a saját elgondolásod tudod elfogadni, akkor felesleges kérdezni.
2015. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell a dologhoz, kérdező, hogy minden életkornak megvannak a maga "kötelező körei" amiket le kell futni. A harmincas korosztály nem nyitott az új kapcsolatokra, mert evolúció bácsi úgy intézte, hogy ilyen korban a család az első. Vigyázni a csemetékre, a gének továbbörökítésére.

Később, negyven felé megint nyitottabbak az emberek, de az igazi, mély, sírig tartó barátságok gyermekkorban köttetnek.

2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem képes végig hallgatni bárkit, miért várja, hogy a barátság mint téma, vagy egyáltalán mint lehetőség felmerüljön a másikban?
2015. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!