Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jön a tavasz, a jó idő ....

Jön a tavasz, a jó idő . Ilyenkor az embereknek miért kell nekiállniuk egyből nyüzsögni, mászkálni, kujtorogni ?

Figyelt kérdés
Mintha be lennének zsongva, olyanok, mint a hangyák . Miért nem lehet elnyugodni ilyenkor ?

#tavasz #ember #jó idő #ökör #nyüzsgés, mozgás
márc. 4. 10:55
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Nem vagyok depis, nem morgok mindenre csupán feltettem egy kérdést :)

Sok ilyen kérdést láttam kiírva szilveszterkor is . Akkor azok is depisek akik szilveszterkor nem mennek bulizni stb.. ?

márc. 4. 11:21
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nem vagy depis, nem morogsz, akkor miért zavar az téged, hogy nagyon sokan szép napsütéses időben inkább kimennek a természetbe és nem a négy fal között kuksolnak otthon? Te írtad ezt, idézlek: "Miért nem lehet elnyugodni ilyenkor?"
márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
16%

Én szeretlek. Ugyanezt gondolom. Ha kabátot kell húzni, inkább otthon ratyiskodnak. Ahogy süt a nap, mint giliszták az eső után előjönnek, kirakják a csemetéiket a napra, azok meg egész álló nap üvöltenek, mint a retardáltak.


Ez a legrosszabb a nyárban, a meleg időben. A tömeg, az üvöltözés, 5 percre nem tudják befogni a pofájukat.

márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudsz kérdezni.

Mi is érzel pontosan?

Miért zavar ez? Mennél te is, csak nincs kivel, ezért irigységet érzel? Nincs azzal sem baj, hiszen megmutatja mire vágysz. Csak amit te írsz, az nem a valóság.

Mennél, de nincs pénzed kiülni valahová, azt gondolod, hogy úgy lenne a jó, enni egy fagyit, mert ha csak kiülsz a padra, egyből bekapcsol a "mások mit gondolnak" lemez?

Mi van a mélyén? Monitorozd magad.

márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
85%
Dik.
márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy depis? Szerintem egy megkeseredett ember vagy, azok kérdeznek ilyet akiknek fingjuk nincsen az alap emberi természetről. Mit kell azon magyarázni, hogy kezd jó idő lenni és az embereknek ezzel együtt a kedvük is jobb és aktívabbak?
márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, szerintem ezt nem goddoltad át.. Vegyél egy hideg zuhanyt, utána pattints egy hideg sört, hátha lenyugszol tőle. Én is depis vagyok, mégsem zavar a többi ember mászkálása. Hadd járkáljanak.
márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
85%

Ősszel ugyanez ment. Jöttek sorra a kérdések, hogy végre jön a hideg és az emberek eltűnnek az utcákról.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1243..

Kíméld meg az embereket a szezonális nyavalygástól.

márc. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%
Azt hittem nincs nálam szánalmasabb ember, erre de: az, aki a napsütésben járkáló embereket szidja Gyakorin. Thanks! 😀😀😂
márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mit jelent az, hogy "elnyugodni"?"


A fantáziádra van bízva. Ha arra akrtál utalni, hogy ilyen nincs, el kell hogy keserítselek.

márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!