Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jön a tavasz, a jó idő ....

Jön a tavasz, a jó idő . Ilyenkor az embereknek miért kell nekiállniuk egyből nyüzsögni, mászkálni, kujtorogni ?

Figyelt kérdés
Mintha be lennének zsongva, olyanok, mint a hangyák . Miért nem lehet elnyugodni ilyenkor ?

#tavasz #ember #jó idő #ökör #nyüzsgés, mozgás
márc. 4. 10:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

19 szerinten ezek azok az emberek, akik ilyenkor otthon penészednek, a háromnapos ünnepek elött meg kétségbeesetten megrohamozzák a boltot, mintha többet már nem nyitnának ki.


Csak nem veszik észre, hogy olyankor meg ök nyüzsögnek, meg kujtorognak, és tölük nem tud mozdulni a normális ember.

márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Én télen is sokat vagyok a természetben, de tavasszal én is felpörgök. Mert hosszabbak a nappalok, melegebb van, éledezik a természet, több a zaj, fény, illat.

Mi ezzel a probléma?

Te "nyugodj el" odabent, ha neked az esik jól.

márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz az embertípus, aki annak idején azon örömködött Gyakorin, hogy amikor betört a Covid, akkor lezárások voltak, meg kijárási korlátozás volt..
márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Most is lehetne ilyen korlátozás legalább nem kellene elviselnem ezt a sok idiótát .
márc. 4. 12:22
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
24# Nem lehet, hogy esetleg a te készülékedben van a probléma, kedves Kérdező? 🙂 Kívánom neked, hogy áradjon ki reád a szeretet és a béke. 🤗🤗 Kívánok neked nagyobb elfogadást embertársaid iránt. Isten áldjon!
márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vonulj ki egy erdőbe és éld le az életedet te szerencsétlen, ha ennyire zavar, hogy az emberek élni akarnak és nem otthon megrohadni!
márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

24 nem értem teljesen a problémádat. Otthon maradsz, és nem zavarod az embereket, és ök sem téged.

Vagy bemászkálnak hozzád? Kétlem.

márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
De miért zavar téged, hogy más mit csinál? Neked nem kötelező ugyanazt csinálnod.
márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Egész télen el voltunk nyugton, most meg szeretnénk kihasználni a kellemes időt. A tavasz az egyetlen értelmes évszak. Nyáron olyan meleg van, hogy nem lehet kirándulni, ősszel az eső esik, télen hideg van és nem szép a környezet.
márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem érted miért mászkálnak szívesebben az emberek tavasszal az utcán mint télen, akkor sajnos nem mások az idióták.

Azt nem értem minek nem költözik az ilyen valami tanyára vagy kolostorba. Bár aki tényleg utálja az embereket, az nem GYK-n vergődik. Úgyhogy inkább csak magányos lehet akinek fáj más öröme.

márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!