Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne ertelme par honapra...

Lenne ertelme par honapra teljesen eltunni az emberek elol es aztan ujra megjelenni, de megvaltozva?

Figyelt kérdés
A hatas erdekeben kerdezem. Arra gondoltam, hogy olyan 2 honapig semmit nem teszek fol facebookra, ha elmegyek a csajokkal, akkor se ide ulunk be kavezni, ahol mindenki ismer, hanem mashova. Ezalatt leadnek vagy 7-8 kilot, a szokasos szines oltozkodesembol amolyan vadabba valtanek... Van ertelme?! 23L
2016. júl. 1. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
...és én naív még arra gondoltam, hogy tényleg vissza akarsz vonulni a világ elől és megtalálni a lelkibékédet. Mondjuk nem ártana.
2016. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A lelki bekem megvan... nem mindig, de altalaban...
2016. júl. 1. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Most komolyan csak azért el akarsz tűnni néhány hónapra az ismerőseid elől, hogy aztán kiposztolj magadról egy képet? Ez de szánalmas...
2016. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam, hogy olyan 2 honapig semmit nem teszek fol facebookra, ha elmegyek a csajokkal, akkor se ide ulunk be kavezni, ahol mindenki ismer, hanem mashova."


Atyaég, ez neked a "teljesen eltűnni"?

2016. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Inessential ***** válasza:

Nincs semmi értelme.

Minek akarod ezt csinálni?

Nem kapsz elég figyelmet?

2016. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Par honap utan nem a facebookra akarok posztolni. Jesus, hat le se sz.arom a facebook posztokat. Nekem fontosabb a valosag!!
2016. júl. 1. 16:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért azzal kezdted? Amúgy ennek az egésznek semmi értelmét nem látom.
2016. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig van. Ha pl sokszor latnak az emberek, akkor azt az embert latjak, ahogy kinezek. Ami azt jelenti, hogy 3 het utan meg mindig ugyanannyira fognak husibbnak nezni, mint amennyire most vagyok. Viszont 7-8 kilo utan azert mar latvanyos az eredmeny...
2016. júl. 1. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hónapokra eltűnsz a barátaid életéből, akkor utána már nem lesz hova visszajönni, mert nem lesznek barátaid. Szóval nem lesz kinek mutogatni az új külsődet. Ennek mi értelme van?
2016. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De most ez miért annyira fontos, hogy lássák 7-8 kilót fogytál. Maximum annyit mondanak, hogy grat, és kész. Semmi értelme.
2016. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!