Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne ertelme par honapra...

Lenne ertelme par honapra teljesen eltunni az emberek elol es aztan ujra megjelenni, de megvaltozva?

Figyelt kérdés
A hatas erdekeben kerdezem. Arra gondoltam, hogy olyan 2 honapig semmit nem teszek fol facebookra, ha elmegyek a csajokkal, akkor se ide ulunk be kavezni, ahol mindenki ismer, hanem mashova. Ezalatt leadnek vagy 7-8 kilot, a szokasos szines oltozkodesembol amolyan vadabba valtanek... Van ertelme?! 23L
2016. júl. 1. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hupsz, egy kérdőjel lemaradt, bocsi. :)
2016. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha fogysz, az annak is észrevehető, aki nap mint nap lát téged kívülről. De te tudod.
2016. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor az exem szakított velem, egy önbizalom hiányos elhízott lány voltam aki zavarban volt ha emberekkel beszélt és gyakorlatilag a fél világ hülyének nézte. Ez 1,5 éve volt. Szakításkor eldöntöttem, hogy eltűnök 2-3 hónapra, lefogyok, összeszedem magam és majd elámul. Nem posztoltam Facebookra, nem beszéltem a haverjaival, mintha meghaltam volna. Aztán lement 10 kiló. Magabiztos lettem. Sok barátnőm lett. Effektíve sokkal többet elértem mint amit akartam. Mondom, 2-3 hónapra terveztem, 1,5 év telt el. Tudod hol tartok? Már az adataimat is leszedtem Facebookról. Imádom hogy az emberek semmit nem tudnak rólam és már sosem fogok posztolgatni. Az ex? Fogalmam sincs mi van vele, azóta sem láttam, nem tudom tudja e hogy megváltoztam de nem is érdekel. Most lett egészséges a lelkem. Miatta kezdtem el de megtaláltam benne a boldogságot. Próbáld ki, lehet olyan jól sikerül hogy téged sem fog már érdekelni mások véleménye!
2016. júl. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem attól lett szép életed, hogy eltűntél más emberek elől. Ekkora butaságot...
2016. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!