Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 fiú vagyok. Elkezdett mar...

HarcosSs kérdése:

15 fiú vagyok. Elkezdett mar nőni a bajszom és ez engem idegesit. Le akarom\nám borotválni de édesanyám nem engedi mert ha le borotválom akkor gyorsabban fog nőni és hogy néznék ki 15 évesen dzsungelnyi bajusszal. További lent (? )

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ez ellen hogy ne nézzek ki mintbugy majd mint pl egy ősember?
2014. nov. 11. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem engedik leborotválni, akkor természetesen semmit sem tehetsz.
2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
15 évesen nehogy már anyukád mondja meg, hogy mit csinalsz a saját testeddel.Nyugodtan borotváld le a bajuszt.Egyébként ha később sűrűbben is nő, bármikor le tudod újra borotválni.
2014. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
0%
En 20 eves vagyok es bajszom nincs es a szakallam alig eszreveheto...Szerintem nem kellene torodj ilyen semmisegekkel:D Amugy a lanyok szeretik a szakallas fiucskakat :P
2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy borotvát és borotváld le.


Az meg, ha sűrűbben/gyorsabban nő, nem a borotva oka, hanem a hormonoké. Van akinél gyorsabban, van akinél lassabban működnek. Na meg semmiből nem telik párnaponta megismételni azt a pár borotvahúzást.

2014. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igazán illene tudnia, hogy a borotválástól nem fog gyorsabban nőni a szőrzet. Fiú vagy, ha nő az arcszőrzeted, de nem szereted, borotváld le. De attól, hogy a bőr fölötti részt levágod, az nem befolyásolja sem a szőr szerkezetét, nem a szőrtüsző működését. Ha az arcszőrzeted meg akar erősödni, ígyis-úgyis meg fog, ha gyorsan akar nőni, akkor borotválástól függetlenül gyorsan is fog.

Rengeteg pasi mindennap borotválkozik.

2014. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
14 vagyok és egy hétnél gyakrabban nem kell borotválkoznom, szóval ez hülyeség.
2014. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez ilyen ősi "tyúkvoltelőbbvagyatojás" probléma. Azért borotválkozik valaki, mert nő a szőre, vagy azért nő a szőre, mert borotválkozik? :)
2014. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose találtam meg ebben a hülyeségben a logikát. Ha rendszeresen borotválkozol, akkor tök mindegy, hogy mennyire gyorsan nő, sose fog látszani, mert leborotválod... Másrészről pedig közel se számít annyit a borotválkozás, hogy dzsungelnyi méretűre nőjön. Ha erősít is rajta valamit a pár alkalmas borotválkozás, akkor az minimális. A kis pihés bajusznál pedig kevés dolog néz ki rosszabbul szóval azt javaslom, hogy vegyél egy borotvát magad. :) 18/F
2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bő egy huszassal idősebb vagyok, a fenti logika szerint minimum Chuck Norrist, vagy Bud Spencert megszégyenítő arcszőrzetemnek kellene nőni minimum egy hét alatt, de nem így van. Semmit nem befolyásol a borotválkozás e tekintetben.
2014. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Iyenkor elég hetente 2 hetente levágni, ha meg jobban kezd nőni (ami egyébként nem a borotválástól, ez csak egy b**i legenda) akkor meg pár naponta és dzsanesz...
2014. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!