Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 fiú vagyok. Elkezdett mar...

HarcosSs kérdése:

15 fiú vagyok. Elkezdett mar nőni a bajszom és ez engem idegesit. Le akarom\nám borotválni de édesanyám nem engedi mert ha le borotválom akkor gyorsabban fog nőni és hogy néznék ki 15 évesen dzsungelnyi bajusszal. További lent (? )

Figyelt kérdés
Mit tehetnék ez ellen hogy ne nézzek ki mintbugy majd mint pl egy ősember?
2014. nov. 11. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. nov. 12. 07:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Én annak idején pont ugyanebben a cipőben jártam. Nagyon utáltam, mivel nekem alapból kreol a bőröm echte cigánynak néztem ki. Még meg van a 8.-kos osztályképem, szörnyű. Mikor középsuliban bátyám osztálytársai elkezdtek baxogatni miatta, na akkor látta be anyám is, hogy ez tarthatatlan állapot. Jelen pillanatban 3 fiam van, ha oda kerül az idő én fogom megmutatni nekik, hogy hogy kell, és szorgalmazni fogom a szőrzetritkítást... :)
2014. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ehhez mi köze van a szülőnek?? Ilyen szinten nem lehet beleszólni a gyerek magánügyeibe! Neked meg nem kell ezt az orrára kötni, ha eltüntetted volna rögtön, azt se tudná, van olyanod.


Kisolló, penge, villanyborotva, akármi... Egy mozdulat, egy pillanat, amikor nem néz anyád oda, és kész.


Erősödni meg fog, de nem attól, hogy vágod, hanem mert öregszel.

2014. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szamo77db válasza:
Nem akarom megbántani, de anyukádnak ehhez semmi köze! Ha te úgy akarod, igenis borotváld le! Az én anyám is ilyen volt, mindig belebeszélt mindenbe! Aztán mikor gimnazista lettem, megnövesztettem a hajam 35 centisre. És egyszerűen megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó levágatni! Akkoriban ez, a hosszú haj volt a tini fiúk nagy lázadása!
2015. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!