Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik az AA chaten vannak,...

Akik az AA chaten vannak, mégis mit képzelnek magukról? /Kivétel. /

Figyelt kérdés
Az a chat az óvodások játszótere!Nem tudom,hogy régen is ilyen volt-e,de ami ott folyik az szégyen!Főleg,hogy az ottani korosztály bőven 20 felett van.Ezeknek az embereknek az az élete,hogy egymást marják egy nevesincs chaten?Tiszta szánalom az egész!Felnött férfiak és úgy hisztiznekmint a kislányok.Annyira gáz...

2016. júl. 20. 15:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
73%

Mindenhol vannak ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni. Ha zavaró a társaságuk, másokat kell keresni.

Fogalmam sincs, mi volt a barátoddal, nekem még nem volt gondom az oldalon. Évente kb. 2-szer felmegyek, hogy ajánljanak valami animét. Mindig teljesen normálisak voltak velem meg egymással is.

2016. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak hülyék, felesleges ezen fennakadni.
2016. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
11%
Kezdjük ott, hogy milyen ember lehet az, aki 20 évesen anime függő?:D
2016. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
7%

AA, először azt hittem anoním alkoholisták..


Szerintem annyira nem meglepő ez a viselkedés animések között, a legtöbbjük ilyen.

Próbálja meg az ismerősöd figyelmen kívül hagyni őket, vagy menjen át egy másik oldalra.

Facebookon is vannak animés csoportok

2016. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
22%
Nálam ott szakadt el a cérna, amikor kirakott valaki egy képet, hogy a húsvér lányt, vagy a párnát választanák, amin egy anime karakter van, plusz egy lyuk van vágva a párnára a karakter lábai közé. Gondolkodás nélkül mindenki a párnát választotta. Ez volt az a pillanat, amikor kiléptem minden animés csoportból, azóta nem is nézek több animét. Ez már a szánalom legalja.
2016. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
16# nem tudom ki pontoz le folyamatosan,gondolom valami elvakult animefan!Nem bírják a kritikát!xdMent a zöld mancs.17# ez is elég beteg amit irtál,a haverom mutatott ennél durvábbat is!Azért kell nekik a párna,mert egy párkapcsolatot képtelenek összehozni,megtartani!
2016. júl. 20. 20:27
 17/43 AA Robzombi válasza:
84%

Bár én nem pontozok le senkit, de azért mehet a lepontozás, mert ez az egész megint olyan szagú, hogy legyen valami indok ami miatt le lehet járatni az animéseket, de legfőképp az AA-t. Nem az elsö ilyen kérdés lenne itt.

Még hány helyen kell próbálkozni ? Én magam mondjuk csak kétszer voltam fen a Chat-en ,de valahogy elég nehezen hiszem, hogy valóban lett volna ilyen párnás eset. És ha volt is. Honnan tudjátok hogy nem csak olyan trolkodás volt mint ami itt is megy ????


Lehet engem nyugodt üldözési mániásnak hívni, de nem az elsö eset volt hogy valaki besértődött , aztán itt vagy máshol kezdet hisztizni meg fakságokat írni.

Menyivel jobb az ha valaki ilyen mint az általatok leírt dolgok ?


Ugyanolyan gyerekes az egész.


Mellesleg tuti nem a párnát választanám! :)

2016. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
85%
Fura, nagyon nem nézném ki az animésekből, h nyilvánosan fröcsögnének...vagyis voltam mondon és eszméletlen, hogy mindenki mennyire kedves, normális, nyitott volt...és ott csak kockák meg animefanok voltak...
2016. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
31%

Én MondoConon elég sok flegma emberrel találkoztam, de a többség tényleg kedves volt, a lányok főleg. A bunkóknak meg biztos közrejátszott, hogy 12 éves kezdő voltam...A zöldfülűekkel mindig vannak, akik lekezelően bánnak.

Én is voltam animés, tudom milyen emberek vannak. Máig benne vagyok egy facebookos animés-csoportban, de ott egy értelmes poszt nincs mostanság. Van a "bojler eladó!", meg a beteges "animéreverem"-posztfajta. Persze az utóbbi sokkal népszerűbb. GIF-ek, képek...olyan perverz dolgok kerülhetnek fel, szánalmas. Mindig gáznak tartottam azokat, akik arra élvezkednek, ahogy egy hentai-ban sikítozva megdugatik egy számokra kibírhatatlan stílusú (tsundere) csajszi, egy polip által. Szánalom szerinten. Mindenki izgul valamire, de ez már sok.

2016. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
51%
Nem a chaten volt, hanem egy animés csoportban a párnás. Aztán még sírnak, hogy nincs párjuk.
2016. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!