Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik az AA chaten vannak,...

Akik az AA chaten vannak, mégis mit képzelnek magukról? /Kivétel. /

Figyelt kérdés
Az a chat az óvodások játszótere!Nem tudom,hogy régen is ilyen volt-e,de ami ott folyik az szégyen!Főleg,hogy az ottani korosztály bőven 20 felett van.Ezeknek az embereknek az az élete,hogy egymást marják egy nevesincs chaten?Tiszta szánalom az egész!Felnött férfiak és úgy hisztiznekmint a kislányok.Annyira gáz...

2016. júl. 20. 15:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz eset...

Az hogy a Magyar vagy a Japán filmek a jobbak az nem szubjektív téma hanem szimplán hülyeség. Mindenhonnan jönnek jó és rossz filmek. Hogy mi jó és rossz na ez szubjektív. Ha valaki személyes preferenciája szerint inkább Japán animációt néz mert tetszik neki a stílus vagy csak talál egy neki nagyon bejövős sorozatot akkor az már nem rendes ember? Egy anime film nem lehet minőségi? Ha valaki nem szeret sportolni hanem inkább a tv-t nézni akkor az már az sem lehet "rendes"? Ha egy anime rajongónak nem szívügye hogy általánosítják azt a közösséget amibe ő tartozik személyes (igen tényleg rossz) tapasztalatok alapján akkor az már egy lelkileg sérült "aniemsimogató".


Mondom ezt úgy hogy nem vagyok egy nagy animefan, inkább filmszerető vagyok így beugrik néhány anime is. Pont annyi hogy kijelenthessem hogy egyáltalán nem egy elátkozott műfaj.

Lehet lepontozni mer vergődöm itt a gagyi ízléstelen japán mesékre ahelyett hogy kimennék kosarazni és valami hasznosat csinálnék...

2016. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 AA Robzombi válasza:
80%

Könyörgöm, ne te akard már meghatározni , hogy mi a jobb mi az értékesebb, mert ez a te személyes véleményed, és nem az egész világ értékrendje. Legalábbis ha normális világban élünk. Anime kedvelők között is vannak jó sportolok . Képzeld el én is szeretem a Magyar népmeséket, nem csak az animéket. De sajnos ott tartunk hogy a Magyar rajzfilm ipar a béka segge alatt van, az animék meg nem annyira. És képzeld el , hogy pontosan azok szeretik jobban az animéket, akik anno még a jobb Magyar rajzfilmekhez szoktak.


Én is imádom a régi Magyar rajzfilmeket, néznék még ujjakat is , ha lennének, vagy ha nem olyan szánalmasak lennének mint a Kis Vuk.


(Ha már a Kis Vuk. arra is megpróbálták rásütni hogy animésre vették a figurát, mert nagy szemeket kapott, Ez akkora hülyeség hogy az csak na. A közönség Europa, lett volna és Amerika. De amilyen szar volt bukott.


Persze mostanában sajnos az Animék között is túl sok a sablonos anime.


De még így is akad köztük ezerszer jobb mint amit manapság a többség néz. De ezért nem fogom ócsárolni az embereket, mert ez az én értékítéletem.

Az hogy te mit tartasz értelmesebbnek az a te dolgod, de nemhogy már azt hidd hogy az úgy is van.


Érdekes , hogy itt akad aki azt mondta hogy nézett már animét de nem jött be neki. címeket is írhatnátok. Mert sejtem hogy a legtöbbetek a tucat új animékböl nézett, vagy a gagyi pokémon szintűekből. Tudnék én ajánlani olyat amimn megdöbbennétek hogy mennyire komoly ,és mennyi mondanivalója van.


Krimi, és Thriller kedvelőknek ajánlom a MONSTER animét.

De persze ahhoz hogy rendesen tudjátok élvezni, nem úgy kell kezelni ,hogy rajzolt figurák o de gyerekes.


Drámának ott van a Farkaskölykök, de az meg egyeseknek azért nem fog tetszeni. mert fantazi elemeke is vannak benne. (De ép ez az ami miatt különbözik a már már lerágott csontú filmektől.


Vagy ott van az a rengeteg régen adott regény feldolgozás anime sorozat amit régen adtak a tv-ben azoknak még volt értelmük .


Én is mondhatnám hogy én meg azt nem tudom , hogy mit lehet élvezni a mai CN-es és egyéb rajzfilm sorozatokban.


Ajánlhatnék még ezer dolgot, de nem teszem mert minek úgyse fog titeket érdekelni, mert ez "RAJZFILM"


Utolsó írásom volt, mert tényleg feleslegesen minek koptassuk a billentyűzetet. Mindig is lesznek olyan emberek akik nem bírnak megérteni senkit, csak a maguk véleménye számít.


És ahogyan azt előttem írták, persze , hogy nem találkoztok normál animésekel, mert az animések többsége megtanulta , hogy ha nem akarja hogy betalálják az ilyen emberek, akkor nem árulja el magáról hogy szereti az animéket.


Mindenkinek jó szórakozást a tökéletes és "Normális" életéhez. És nyugodtan ringassátok magatokat abba hitbe hogy azért ,mert nem néztek animét jobbak vagytok.

2016. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,


"Felnött férfiak és úgy hisztiznekmint a kislányok.Annyira gáz..."


És te mit csinálsz épp? Na ki a szánalmas?:D


És tulajdonképpen milyen kérdésre akartál választ kapni? Ja, hogy csak ki akartad adni magadból, hogy ez az egész mennyire fáj neked? Hát igen... "Ezeknek az embereknek az az élete,hogy egymást marják egy nevesincs chaten"


az meg, hogy az oldal üzemeltetői ki engedtek tenni egy ilyen kérdést, a GYK színvonalát tükrözi.

2016. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%
Igazad van kérdező.. és nem az animésekre vonatkozik csak a chatesekre azon az oldalon. Élettelen nyomorultak. :D tudnék neveket is írni...bár 3-4 kivétellel mindegyik marja egymást, aztán megy a jópofi egymásnak, de ugyan úgy kibeszélik a másikat.:DDD szánalom legalja, aki jót akar magának ne menjen fel arra a chatre. 1x voltam, elég is volt
2016. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 Kurumi válasza:
64%
én párszor fent voltam, de nagyon nem írtam be semmit pont ezért..xd ezek nem férfiak csak kisfiúk.
2016. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
A 31-es választ nem a mostani 30-as válaszadónak írtam hanem előtte volt ott egy "te is egy hülye segg vagy" vagy valami hasonló és arra.
2016. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
26%

Látom, néhány válasz szépen törölve lett, de úgy gondolják, hogy ennek a "kérdésnek" még van itt helye.

Pedig csak annyi történt, hogy miután a kérdező nem tudott beilleszkedni valahova, ide jött hisztizni kicsit.

Az legalább szép, hogy így felvállalja az érdeklődési körét, hogy a témák közé beírja a homoszexualitást, de vannak olyan helyek, ahol biztos könnyebben talál partnert;)

2016. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
72%
Na ezen jót nevettem. Kérdésedre csak annyit tudok mondani hogy magamra vállalom. Köszöntem ;) bocsi hogy ha megbántottunk gyere vissza.
2016. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
34# én is tudnák neveket a kanos aki ott szedte össze a lopós csaját,pedig ha tudná hogy hány luvnyát dug mellette xd vagy a csávó aki előszeretettel ugrik rá a fiatal fiúra de csak priviben,amugy o a masik kan xd csak a kisfiukat szeret8,irt már itt a gyakon is kerdest erről de lehetne sorolni a haverom meselt eleget
2016. aug. 23. 22:18
 40/43 anonim ***** válasza:
a másodikat szerintem ismerem, az első kicsoda? :o
2016. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!