Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben köteles vagyok...

Panelben köteles vagyok elviselni ha a felső szomszéd 3 éves gyereke reggel 6 és este 21:00 között változó időpontokban visítva rohangál, dobálja a játékait, veri a radiátorcsövet, stb.. ?

Figyelt kérdés

Szépen megkértem őket többször, hogy legalább reggel meg este legyen kis csend amikor pihennék, de közölte, hogy ez gyerek mit kezdjenek vele? Amúgy is ha nem tetszik akkor költözzek el meg "beszéljek a férjével ha nem tetszik valami", kvázi fenyegetve, hogy majd megver a férje vagy nem tudom?!


De látszik, hogy nem érdekli őket, hogy zavarják a másikat..


Most ezzel mit lehet kezdeni? Sajnos ez nem olyan mintha valaki bulizna folyamat és rendőrt hívok csendháborításért..


Hozzátenném, hogy én itt a saját lakásomban élek amire éppenhogy kinyögtem a hitelt, ők meg albérletben vannak. (Sajnos a főbérlő külföldön lakik és nem foglalkoztatja a dolog.)


2022. dec. 9. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
random időpontokban te is kezdj el zajongni, lehetőleg akkor, amikor a gyerek épp aludna, érezzék csak át, mit kell nap mint nap elviselned
2022. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Ja, pontosan, éjfélkor verjed a plafont mint állat.
2022. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Hangfal a szekrény tetejére, felfelé fordítva, időnként gyereksikkantások és hasonlók lejátszása (YouTube-on bőven van ilyen). Ha lejönnek, szóvá teszik széttárod a kezedet, nálad nincs gyerek. De lehet kutyaugatás, falfúrás és hasonlók is a lejátszott hang.
2022. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenek ellen csak egy jó nagy véres, vagy a többiek által felsorolt dolgok jöhetnek szóba.
2022. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Verés*
2022. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy zörögjek, de attól tartok, hogy még jobban zörögnek majd szándékosan és már most is határán vagyok annak, hogy még elviseljem ezt.. na meg volt egy rossz tapasztalatom ilyen tekintetben egy korábbi albérlővel aki összekarcolta az új bejárati ajtót miután megkértem, hogy a csikkeket ne úgy dobja ki az ablakon, hogy az én párkányomon gyűljenek.. nem tudom miért ilyen albérlők jönnek ide felém, értem én, hogy nem érdekli a tulajt mert nem ő lakik itt, de gondolom akit ennyire nem érdekel a másik ember az a lakásra se vigyázhat. Gondolom olcsó lehet , bár akkor se értem miért ilyen alja népség jön ide..
2022. dec. 9. 19:30
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
A fejünk felett hajnali 2-kor is trappolt egy kisgyerek. Mi a Republic - Jó reggelt kivánok cimű számát kezdtük el reggel hétkor hallgatni, eltúlzott hangerővel. Szerencsére hamar elmentek, mert egyébként külföldön laknak a szomszédaink.
2022. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7


Ezzel az a baj, hogy én ráérek 6:45-7:15 körül kelni attól függően milyen sűrű a napom , náluk meg már 6 órakor, néha 5:30-kor riadó van, tehát ők ébresztenek engem, fordítva nehéz lenne.


Este szintén, mivel szeretek időben lefeküdni , még van, hogy este 10-kor is zörögnek mikor már aludnék..


Tehát max az lehetne, hogy mikor éjjel felekel WC-zni akkor feldörömbölök de attól tartok ez inkább kontraproduktív lenne..

2022. dec. 9. 19:55
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
Azt, hogy rohangál, meg néha visít, azt igen. Gyerek, így máűködik. A radiátorcsőverésről azért leszoktathatnák. Panelba költöztél, ezzel azért számolnod kellett.
2022. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9


22 éve lakok itt, előtte is társasházban laktam a szüleimnél, ilyet nem tapasztaltam pedig laktak páran felettem.


Ennél még a bulizós lakók is jobbak.


"Gyerek, így mükődik" Tényleg? És én viseljem ezt el? Ennyi erővel ha felhozok egy ütvefúrót és nyomatom egész nap akkor annyit mondok, hogy ütvefúró így működik?

2022. dec. 9. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!