Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben köteles vagyok...

Panelben köteles vagyok elviselni ha a felső szomszéd 3 éves gyereke reggel 6 és este 21:00 között változó időpontokban visítva rohangál, dobálja a játékait, veri a radiátorcsövet, stb.. ?

Figyelt kérdés

Szépen megkértem őket többször, hogy legalább reggel meg este legyen kis csend amikor pihennék, de közölte, hogy ez gyerek mit kezdjenek vele? Amúgy is ha nem tetszik akkor költözzek el meg "beszéljek a férjével ha nem tetszik valami", kvázi fenyegetve, hogy majd megver a férje vagy nem tudom?!


De látszik, hogy nem érdekli őket, hogy zavarják a másikat..


Most ezzel mit lehet kezdeni? Sajnos ez nem olyan mintha valaki bulizna folyamat és rendőrt hívok csendháborításért..


Hozzátenném, hogy én itt a saját lakásomban élek amire éppenhogy kinyögtem a hitelt, ők meg albérletben vannak. (Sajnos a főbérlő külföldön lakik és nem foglalkoztatja a dolog.)


2022. dec. 9. 18:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólsz is szépen, csúnyán, ezek legtöbbjére nem hat semmi... Nincsenek tekintettel senkire. Gyerekre meg sokan nem is figyelnek. Bedugják a fülüket vagy már szelektív a hallásuk vagy/és immunisak rá.


Nekem felvételem van arról, mi hangzavarra keltem ma reggel.

2022. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
84%

Beszélek a lakótársammal, és cserélünk egy hónapra. Nem fogom magam zavartatni, ha hajnal háromkor kedvem támad a Mamma mia betétdalait kornyikálva a kapahangomon vacsit főzni, istenem, most értem haza, ilyen a beosztásom, mit tudok vele csinálni? Ez egy panel, alkalmazkodni kell.

Véletlenül el fog romlani a radiátor szelepe, amire hajnal négykor ébredek majd meg, hogy vacogok, olyan hideg van benn, hát azt csak úgy lehet visszapattintani a helyéről, ha fogóval rohadt hangosan leszerelem, és aztán a fogónyéllel kopogtatom a szeleptestet a csövön. Jó sokáig. Amíg vissza nem pattan.

Jajj, bocsibocsi, tudom, hogy nem szép dolog hajnal egykor berakni egy háromórás programot a mosógépbe, de lehányt egy ember munkában, muszáj, hogy tiszta legyen holnapra az egyenruhám, hát muszáj a 90 fokos fertőtlenítő programon mosni, hogy várhatja el, hogy minden szar fertőzésnek kitegyem magam, csak azért, mert a gyereke aludni akar?

Illetve legalább egyszer egy súlyos betegséget is el fogok kapni, és folyamatosan üvöltve fogok krákogni meg köhögni, néha hányni is, vagy csak kiteszem a hangszórót a budiba a szellőző alá, és lejátszom ezeket? Ki tudja...

Óh, és a férjével is bármikor beszélgetek. Az ilyennek mindig csak a pofája nagy, ha egy fikarcnyi önérvényesítő képességet is lát valakiben, akkor összehúzza magát.


Nem, nem kell elviselned, tűz ellen tűzzel tudsz harcolni, olyan dolgokat csinálj csak, amiket abba tudsz hagyni, mire kiér a rendőrség (ha esetleg rád hívnák), meg ami életvitellel járó zaj. A csengőre meg hadd feküdjön rá, ha gondolod, kinyithatod nekik és elküldheted őket a halál véreres hímtagjára, de az is játszik, ha le se szarod és folytatod a zajongást :)

Kurvnyját az ilyennek amúgy.

2022. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
9-es, hagyjuk már ezt a bullshtet, mi is társasházban éltünk, alap volt, hogy nem rohangálok - ezért éppen elég erélyesen rám szóltak anyáék, meg is tanultam.
2022. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
22es, azért ott vannak komoly bajok:D
2022. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Seprőnyél a plafonnak szegezve hétköznap 1:20-kor aztán nyomasd!
2022. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én vettem egy szirénát vagyis ilyen megafont amin be lehet kapcsolni ilyen hangokat. Ha nagyon elegem van akkor kiállok az erkélyre és mehet a buli. JBL ugyanez lehetőleg este. Utána pár napig nyugodtak de rendszeresen kell fegyelmezni... A többi szomszéd megértő velem mert nekik is a tökük tele van a szomszéddal. 25 voltam
2022. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

24- nincsenek. Csak régóta lakom albérletben, ahol cserélődnek a szomszédok. Jelenleg is egy anyuka a kislányával lakik felettünk, panel, és érdekes mód nem igazán halljuk őket. Lehet az az oka, hogy jól neveli a kislányát? (Tök korrekt nő amúgy, legalább is amikor beszélgettünk, nekem ez jött le).

Viszont lakott már felettünk olyan nyugdíjas pár (!), meg egyetemi haveri kör, meg kiccsalád is, akikkel csak ilyen alja módszerekkel tudtam megértetni, hogy mi a helyzet.

2022. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem könnyű. Amint a felettem lakó fèrfi egy paranoid skizofrèn beteg,aki órákig magában beszèlget elèg hangosan. Ès öt ève lakik együtt az autista felesègèvel.Na kèpzeld micsoda duett amikor veszekednek,vagy töcskölnek.😂😂😂 Azt javaslom halgass jó hangosan a youtube-on Kerek Mesèt,hajnali 3-órakór!☝️😏😏😏 Ha a fèrjèvel fenyegetőzik,mond azt neki nyugodtan. "Nekem van egy testvèrek,aki 11-èvet ült Szegeden. Nemrèg szabadúlt. Ès nagyon kivan èhezve a szexre.☝️😁😁😁Ja ès a palikat jobba szereti,mint a csajokat. Na ez mindent visz!☝️😏 Próbáld csak meg,hidd el hatásos!☝️💪💪💪
2023. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok, kérdező, hogy bírod idegekkel?
2023. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!