Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben köteles vagyok...

Panelben köteles vagyok elviselni ha a felső szomszéd 3 éves gyereke reggel 6 és este 21:00 között változó időpontokban visítva rohangál, dobálja a játékait, veri a radiátorcsövet, stb.. ?

Figyelt kérdés

Szépen megkértem őket többször, hogy legalább reggel meg este legyen kis csend amikor pihennék, de közölte, hogy ez gyerek mit kezdjenek vele? Amúgy is ha nem tetszik akkor költözzek el meg "beszéljek a férjével ha nem tetszik valami", kvázi fenyegetve, hogy majd megver a férje vagy nem tudom?!


De látszik, hogy nem érdekli őket, hogy zavarják a másikat..


Most ezzel mit lehet kezdeni? Sajnos ez nem olyan mintha valaki bulizna folyamat és rendőrt hívok csendháborításért..


Hozzátenném, hogy én itt a saját lakásomban élek amire éppenhogy kinyögtem a hitelt, ők meg albérletben vannak. (Sajnos a főbérlő külföldön lakik és nem foglalkoztatja a dolog.)


2022. dec. 9. 18:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, azért bízom benne, hogy érzékelsz némi különbséget egy gyerek és egy ütvefúró között.

A radiátorcső ütését jelezheted, hogy azt próbálják már meg megakadályozni.

De ha a gyerek nem alszik és nyűgös és ordít, mit cisnáljanak? Őszintén érdekel, szerinted mi a teendő ilyenkor? Nyomjanak párnát az arcába, hogy halkabb legyen? Szerinted a szülők örülnek neki, hogy ilyen korán felébred a gyerek?


Az meg, hogy amikor csönd van elkezdesz hangoskodni az csak arra lesz jó, hogy fölébreszted a gyereket és elkzd ordítani. Azzal meg nem vagy kisegítve, hisz te sem fogsz tőle pihenni, igazából csak azt a maradék békét is elpusztítod ami maradt.


Majd ha neked lesz gyereked, megérted.

2022. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#11


Nem a sírással van bajom, szerintem ez a kérdésből is kiderül, illetve nekik is elmondtam.


Felébreszt hajnal 3-kor sírással még füldugóval is (sajnos muszáj volt beszerezni , így talán kicsivel kevesebbszer kelek fel) , ezt még elfogadom ezzel valóban nem tud mit kezdeni.


De itt a dübörgés,játékdobálás, stb stb. ami igazán zavaró.

2022. dec. 9. 20:21
 13/29 anonim ***** válasza:
33%

A faluban meg a kutyák azt csinálnak amit akarnak.


Ha olyan kedvük van ugatnak. (0/24)


Mit tudsz ellene tenni? Semmit

2022. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Bár én a saját kutyáimat már megneveltem.
2022. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

#13


A panelban is ugatnak a kutyák, nálam is, de talán sose laktál panelben így nem fogod fel milyen érzés mikor feletted lakó futkos, dobálja a játékokat és a többi.

2022. dec. 9. 21:19
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld ki, mit reagálnak arra, hogy a radiátorra fordított hangszóróval járatsz egy rádiót vagy magnót - alkalomhoz illő zenei kísérettel!

A csövek eléggé tűrhetően vezetik a rezonanciát, ezért olyan hangerővel is meglepő hatás várható, amelyik még a bejárati ajtón keresztül is alig hallható.

2022. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Hátha a te elmédben egy lakásban ütvefúró lehet, akkor nincs több kérdésem.
2022. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
82%

16, tekintve, hogy nem csak két lakás vana környéken, nem kizárt, hogy egy eddig békés harmadik személy fogja a kérdező arcába hajtogatni a fűtéscsöveket, ha szándékosan bosszantja a szomszédait.


17, a panel házgyári elemek bizonyos korszakban betonból készültek, azokba ütvefúróval lehet csavart befúrni.

2022. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%
Hívj rendőrt! Mondd nekik nyugodtan, hogy azt hallod, hogy verik a gyereket a feletted lévő lakásban és nagyon aggódsz érte, mert pár hete lila foltokkal látod a gyereket!
2022. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

de talán sose laktál panelben így nem fogod fel"


Csak 20 évig kb.

2022. dec. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!