Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ismerkednem kellene meg stb, de nem vagyok egy könnyen ismerkedős fajta. Bulikba nem járok. Őszintén szólva általában itthon ülök magamban. És épp ez a baj, hogy állandóan egyedül vagyok, néha váltok egy pár szót a szüleimmel, de ennyi, meg persze munkahelyen is elvagyok a kolégáimmal,mert nem lehetsz egész nap csendben.

Ilyenkor, szabadnapokon meg csak gyötrődöm, hogy nincs kivel programmokat csinálni, vagy nincs kivel beszélgetnem, együtt lennem.

Más velem egyidős fiatal elmegy a haverjaival akár csak hülyülni is, de nekem nem igazán vannak olyanok, akikkel mehetnék.(Van 2 barátom,de Ők Bécsben élnek,szóval ritkán találkozunk csak)

Mit tehetnék?

Mivel tereljem el a figyelmemet a magányról?

20/f



2016. dec. 24. 17:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy az ember eljár sok helyre (buli, party, könyvtár, mozi,kocsma etc.) attól még nem fog új embereket megismerni.

Legfeljebb látásból. Ha valaki nem kezdeményez, hiába várja, hogy mások tegyék meg helyette.

El lehet a kocsmában vagy bárban simán iszogatni egyedül.


Te már felismerted, hogy változtatnod kéne, hogy ne legyél magányos.

Úgy is lehet venni, a következő lépésen gondolkodsz: "mit csináljak" ?

Erre kutatsz válaszokat, ahogy a kérdésedből értelmezem.


Viszont konkrét megoldást itt senki sem fog tudni adni, mivel ezt magadban kell elhatároznod.

Hiába tanácsolom, hogy holnap menj el pl. templomba. Ha el is mész, ott 99 %, hogy potenciális barát(nő) jelölt nem fog odamenni hozzád, hogy: "leszel a barátom?"


Én a helyedben megpróbálnám valahogy rávenni magamat, hogy próbáljak ismerkedni másokkal. Van akinek ez ösztönből nagyon jól megy, másnak kevésbé.


Győrben rengetek program van.

Ha már megvan a határozás fokozatosan kezdj el ide-oda eljárkálni. Egy-egy sétára vagy bárhova. Google a barátod, ha programra van szükséged.


Ha látsz szimpatikus embert: szólítsd meg! próbálj közeledni felé. (hogy ezt hogyan: az már másik kérdés....)



A másik lehetőség, amit én magam preferálok, hogy olyan hobbyjaim vannak, amikhez nincs szükség társaságra.

Egyedül is tökéletesen meglehet lenni (sőt, szerintem én jobban elvagyok mint közösségben).

Sohasem unatkozok, mindig van mit csinálnom.

Viszonylag sok dologgal foglalkozok. De ezek többnyire olyan specifikus dolgok, ami a saját korosztályomat egyáltalán nem érdekli, így egy-egy programon vagy előadáson elvagyok egyedül.


Hiába járok el sok helyre (focizok, programozok, főzök stb.) mivel nem törekszem senki felé barátkozni, ismerkedni így mindenhová egyedül megyek és egyedül vagyok.

Nekem így nagyon jó, nem is akarok rajta változtatni.


Szintén GY-M-S megyei F/19

2016. dec. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Igen,Győrben rengeteg programm van,de nem vagyok nagyon ismerős a városban,csak pár helyet ismerek.

Idegenekhez nem tudok oda menni beszélgetni stb...

2016. dec. 25. 19:25
 13/36 anonim ***** válasza:
70%

Ismerősnek lenni a városban eléggé relatív dolog.

Próbáld megismerni a várost, ha Te nem mozogsz otthonosan arra fele.

Én is már 19 éve élek Győr mellett, de vannak helyek ahová GPS-el kell, hogy menjek. Főleg a külvárosba.


"Idegenekhez nem tudok oda menni beszélgetni stb..."

Az ismerkedés fogalma szvsz az, hogy két ismeretlen ember valamilyen okból kommunikációt kezdeményez egymás között.


Szerintem először próbálj eljárkálni valahová, ismerkedj a várossal.

Aztán ha nem találod meg a kitűzött célt pl. egy épületet, helyet etc. kérdezz meg valakit, merre találod.


Beülsz valahová egy kávéra, sütire, ott is kérdezhetsz az ott tartózkodóktól valamilyen ürüggyel. Ha megfelelőek a kommunikációs képességeid, akkor tudsz párbeszédet kezdeményezni és fenntartani. Vagyis tudsz ismerkedni is.


Erre kell rávenned saját magadat.


Amíg nincs meg az elhatározás, addig marad a MAGÁNY.

2016. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%

gyere szexelni


23/L

2016. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszi,inkább kihagyom
2016. dec. 29. 00:07
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

miért?

nem szeretsz szexelni?

vagy homo vagy?

nekem nem baj, jöhet a haverod is

2016. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%
ja mst jut eszembe nincsenek is haverjaid :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2016. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Látom nem olvastad végig a kérdést,írtam,hogy vannak barátaim,de ők Bécsben vannak.


Inkább vedd elő a nyelvtan könyvet,mert 23 éves létedre,szánalamas a helyesírásod.


Egyébként meg ha hirdetni akarod magad menj a rosszlányok.hu ra.

Ne itt reklámozd magad.

Bitch

2016. dec. 29. 15:21
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

nem kell érte fizetni te hülye

bár lehet hogy neked csak a fizetős lányok jutnak

ennyire nyomorék nem lehetsz hogyha hív egy csaj akkor nem akarsz ismerkedni vele

vagy inkább fiú hívjon?


menj bulizni, ne a gép előtt rinyálj hogy mekkora sz*r az élet, mert ebből sose fogsz kijutni ha mindig ezen b*szod fel az agyad

10-20 év múlva is a gép előtt akarod verni a f***szod?

2016. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Az ilyen lányokat úgy hívják,hogy ******,nyílván azért ajánlotta fel,és tényleg azért szeretett volna belém kötni,miután nemet mondtam.
2016. dec. 31. 20:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!