Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ismerkednem kellene meg stb, de nem vagyok egy könnyen ismerkedős fajta. Bulikba nem járok. Őszintén szólva általában itthon ülök magamban. És épp ez a baj, hogy állandóan egyedül vagyok, néha váltok egy pár szót a szüleimmel, de ennyi, meg persze munkahelyen is elvagyok a kolégáimmal,mert nem lehetsz egész nap csendben.

Ilyenkor, szabadnapokon meg csak gyötrődöm, hogy nincs kivel programmokat csinálni, vagy nincs kivel beszélgetnem, együtt lennem.

Más velem egyidős fiatal elmegy a haverjaival akár csak hülyülni is, de nekem nem igazán vannak olyanok, akikkel mehetnék.(Van 2 barátom,de Ők Bécsben élnek,szóval ritkán találkozunk csak)

Mit tehetnék?

Mivel tereljem el a figyelmemet a magányról?

20/f



2016. dec. 24. 17:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Akkor ezt most fogd fel poénnak

A jó k.u.r.v.a a.ny.á.d.a.t te nagyképű öntelt f.a.sz.k.a.la.p

2017. jan. 6. 23:36
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

na ezé nincsenek barátaid mert robbansz mindenre


buék :D

2017. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Persze,hogy beszólók,ha nekem is beszólnak.


Ha pedig szándékosan ezzel akarnak megbántani,akkor szerintem teljesen jogos ez a reakció

2017. jan. 8. 00:18
 34/36 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
77%
Tudod mit semmi baj nincs azzal h 10 emberből 3-mal nem lehet összehasonlítani, akik olyan nagy hanggal vannak, hogy mindjárt 8-nak tűnik. Mint a kis vitapartnered. Tudod HANG-EMBER Ne félj biztos találsz valakit aki elég normális h beszélj vele/eljárj hozzá elhívni együtt lógni megmutatni a videójátékodat pl. Senki nem fog se megölni se azt mondani h takarodj a nemtomhova, de aki igen az meg ugyse neked való. Aztán megpróbálhatod ugyanezt lányokkal ott is ugyan az van h amelyik gonosz azt jobb is hidd el hogy ha csak egyszer akadtál ki miatta. Most azért ne legyen rossz mert nem vagy tipikus focista.
2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Van pár dolog amiben igazad van,de ezt a videójáték dolgot már lassan én érzem cikinek(szerintem ezt bármelyik lány meghallaná fetrengene a rögögéstől),hogy még 20 évesen is ilyenekkel játszom,míg mások a baratnő/barátjukkal mennek welnessezni/nyaralni stb...


Igazából focizni azért kezdtem el mert nem.volt más sportolási lehetőség a suliban(és akkor nem.is ment rosszul),de mostanában a munka miatt nincs idő rendesen edzésre járni,meccsekre pedig nagyon ritkán tudok elmenni.Jelenleg valami olyan sportot keresek ami jobban passzol a beosztásomhoz.

2017. jan. 12. 20:42
 36/36 anonim ***** válasza:

Milyen videójátékkal játszol? :) Nem ciki 26/l és én is játszom mert ott nem érzem annyira magányosnak magam.

Ha gondolod írj rám én elbeszélgetek veled, nagyon átérzem a helyzeted! :-)

Ugyanez van itt is...

2017. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!