Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ismerkednem kellene meg stb, de nem vagyok egy könnyen ismerkedős fajta. Bulikba nem járok. Őszintén szólva általában itthon ülök magamban. És épp ez a baj, hogy állandóan egyedül vagyok, néha váltok egy pár szót a szüleimmel, de ennyi, meg persze munkahelyen is elvagyok a kolégáimmal,mert nem lehetsz egész nap csendben.

Ilyenkor, szabadnapokon meg csak gyötrődöm, hogy nincs kivel programmokat csinálni, vagy nincs kivel beszélgetnem, együtt lennem.

Más velem egyidős fiatal elmegy a haverjaival akár csak hülyülni is, de nekem nem igazán vannak olyanok, akikkel mehetnék.(Van 2 barátom,de Ők Bécsben élnek,szóval ritkán találkozunk csak)

Mit tehetnék?

Mivel tereljem el a figyelmemet a magányról?

20/f



2016. dec. 24. 17:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

az előzőt is én irtam te idióta

egyébként csak poénból írtam azt hogy ygere szexelni

de ha ilyen humortalan sz*r vagy hogy nem veszed le vagy nem próbálsz belőle poént csinálni akkor pusztulj bele az egyedüllétbe

2017. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

És ebben mi volt a vicces meséld már el!!

Mert szerintem más ember problémájából,nem illik viccet csinálni,főleg nem kigúnyólni emiatt.

Viszont remélem,hogy boldog és sikerekben gazdag új éved lesz,Te kis humor Herold

2017. jan. 1. 23:38
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

hát biztos jobb évem lesz mint neked ha ilyen humortalan vagy

más se tudsz csak rinyálni a gép előtt ahlyxett hogy lemennél egy buliba ismerkedni

2017. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy egy öntelt,arogáns kis fåśzkalap vagy.
2017. jan. 3. 23:54
 25/36 A kérdező kommentje:
De arra még mindíg nem válaszoltál,hogy mi a vicces abban,ha valakinek a problémájból viccet csinálsz/kigúnyolod miatta
2017. jan. 3. 23:58
 26/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyenstílussal télleg nehezen találsz barátokat, már ne haragudj...
2017. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Ha valaki ok nélkül belémköt,és kigúnyól akkor ne várojon más stílust
2017. jan. 4. 20:10
 28/36 anonim ***** válasza:

poénból kéne felfogni mindent

nem kéne mindent halálosan komolyan venni

2017. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet mindíg mindent poénnak felfogni,főleg akkor nem ha valaki ezzel szándékosan bántani akra másokat.
2017. jan. 5. 20:19
 30/36 anonim ***** válasza:

akkor nyomorodjál meg magadba

csá

2017. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!