Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális az a...

Szerintetek normális az a kolléga, aki azt várja, hogy az öltözőben ruhástól menjek a tusolóba, mert hogy őszerinte nem illik más előtt meztelen lenni?

Figyelt kérdés

A helyszín Hollandia, ha ez fontos. Egy egyetemi étkezdében dolgozom 1 éve. Az öltőzőhelyiség (férfi öltöző) kicsi, van pár kisebb személyre szóló szekrény, meg egy vécé meg tusolófülke. Én mindig le szoktam tusolni munka végén, rajtam kívül másnak nem igazán szokása, egyvalakit láttam még, de csak hébe-hóba. De nem is ez a lényeg.

Na, úgy egy hónapja jött egy új dolgozó, valami észak-afrikai vagy közel-keleti országba valósi, talán marokkói. Tegnap pont akkor végzett mint én, épp ő is ott öltözött, szokás szerint levetkőzöm, és indulok tusolni. Erre rámrivall, hogy mit képzelek, hogy őelőtte meztelen vagyok, már másodszor fordul elő, tisztelnem kell, legyek szíves ruhában bemenni a tusolóba, és ott levetkőzni. Nyilván lereagáltam, hogy én ekkora ökörséget még nem hallottam, hogy egy férfiöltözőben egy férfinak takargatnia kelljen magát. Meg talán még sosem tusolt uszodában vagy hasonló helyen, ahol ráadásul még egyszerre többen is teszik ezt. Meg hogy ha ilyen fóbiája van, öltözködjön másutt, valamelyik vécében vagy akárhol. Összevissza hőzöngött erre valamit, meg hallottam, hogy a főszakácsnak panaszkodik. Nem foglalkoztam vele, letusoltam. Mire végeztem, már elment ő is meg a főszakács is. Kíváncsi leszek, lesz-e ennek valami folytatása.

Az ilyen normális? Valami mentális betegsége lehet?



2022. nov. 8. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:
60: A második vitakor beszóltam, hogy talán ő nő, hogy nem lehet előtte az öltözőben meztelen lenni.
2022. dec. 9. 08:29
 62/84 anonim ***** válasza:
30%
De rühellem azokat a magyarokat, akik elmennek egy másik kultúrkörben, aztán ott is rá akarják erőltetni mindenkire a sajátjukat… és hány ilyen debil van…
2022. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
62: Már ne haragudj, de pont ez a barom akarja a saját kultúrkörét erőltetni, merthogy a muszlimoknál ez nem normális.
2022. dec. 9. 09:17
 64/84 Kései Sirató ***** válasza:
78%
62-es Hollandia Európában van és nem Ázsiában, ill. Afrikában, ahonnan a sok arab idevándorolt. Igencsak el vagy tévedve.
2022. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
30%
64-es hollandia hiába van Európában, Hollandiában évszázadok óta multikulti van, összlhasonlíthatattlan a kultúrájuk a magyarokéval, arról meg ne is beszéljünk, hogy a magyar kultúrában is illetlenség egy szál semmiben villogtatni a dákót.
2022. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:

65: Ahogy fentebb írom, Hollandiában a szaunák 90%-a naturista. Strandokon is szoktak például nők csak úgy félmeztelenkedni.

Mondom, úgy látszik, akkor én odahaza mindig olyan helyeken dolgoztam, ami tele volt a magyar kultúrát nem tisztelő emberekkel. De a te munkahelyeden van amúgy tusoló?

2022. dec. 9. 14:44
 67/84 A kérdező kommentje:

De ahogy már utaltam rá, itt páran összemossátok a munkahelyi tusolást a nyilvános meztelenkedéssel. Marhára nem ugyanaz a kettő.

Én nem voltam katona, de akik esetleg voltak, azoktól kérdezném, ott talán a tusolóban ment a kényeskedés, meg mindenki takargatta magát?

2022. dec. 9. 14:50
 68/84 anonim ***** válasza:
29%
A félmeztelenkedő nő egy strandon meg a faroklóbáló éttermi alkalmazott közt azért van némi különbség.
2022. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 A kérdező kommentje:

68: Ahogy a faroklóbálás és a tusolás között is.


Várom, hogy jöjjön valaki olyan megmondani a frankót, akinek a munkahelyén van tusoló, de mindenki, aki tusol, takargatni szokta magát.

2022. dec. 9. 14:58
 70/84 A kérdező kommentje:
Erre persze már semmi válasz. Ahogy sejtettem.
2022. dec. 11. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!