Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem rúgják ki?

Miért nem rúgják ki?

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozik nálunk egy fiatal csajszi. Főállásban, szóval gyakran van bent. Elég hullámzó volt már az elején is a hangulata, de az utóbbi hetekben konkrétan egész álló nap letargikus, bús, béke segge alatt van. Munkáját elvégzi rendben, de olyan búval baxott, hogy néha-néha másra is ráragad, pedig bent alapvetően jó hangulat szokott lenni. Sokan kérdezik, hogy mi a baj, de vagy azt mondja, hogy semmi, megvan, vagy azt, hogy minden, vagy azt, hogy mi nem az. Szerintem ez hosszútáv nem jó, másra is átragad vagy nem tudom. Még az is képes hülyülni, akinek tényleg nagy baja van, de ha nem, hát na basszus, legalább tudjuk a miértjét, beszélgetünk, elég bensőségesen. És ezért én nem kedvelem ezt a csajt, mert ha mellé kerülök, az egy dolog, hogy nem beszélgetünk, de az életkedvemet elveszi. Szerintem mások is hasonlóan lehetnek. Nem akarom, hogy tönkretegye a munkahelyemet, szeretek bejárni.
máj. 3. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
42%

Most az a bajod, hogy ő nem vesz részt a Te gyerekes vihorászásaidban és ökörködéseidben? Ő egy munkás aki dolgozni jár be és nem nevetgélni.

Ha jól végzi a munkáját akkor miért is kéne kirúgni? Te hiába akarsz kéretlen mókamester lenni a melóhelyen, ha rosszul dolgozol akkor inkább téged kéne kirúgni. Egy munkahely nem viccmesélde, meg kabarészínház. Kapaszkodj meg, sokan tényleg csak dolgozni járnak be a munkahelyre és nem kíváncsiak a hozzád hasonló, a cég vicces hülyegyerekére.

máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
34%
Gyanús nekem, hogy itt valami lepontozós trollal van dolgunk, aki több fiókkal is regisztrálva van.🤔
máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 Hermitlog ***** válasza:
31%
23-as, könnyen előfordulhat, tegnap óta egy csomó jó válasz lement 0%-ra, nem lehet jelenteni?
máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
29%
24: Sajnos nem, mert nem tudni, kit kell jelenteni.
máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 Hermitlog ***** válasza:
29%

21-es


Szerintem ennek a hungarizmushoz nem sok köze van. Legalább is nem adta jelét. Ez inkább csak érzéketlenség. Nagy tapasztalatom van benne különböző cégekben. Pártállástól függetlenül működik az urambátyám rendszer. Sokszor még külföldön is. Sok függ a vezető személyiségétől.

máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
30%

Ne foglalkozzatok vele szerintem.Attól,hogy le vagytok pontozva,még mindenki tudja,hogy nektek van igazatok,elég csak beleolvasni a szövegekbe.


A kérdező egy bully,csak valószínűleg nem tudja,és nem is akarja tudni,így a válaszokat sem képes elfogadni.

máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
51%

A Kérdezőnek van igaza.

Siralmas, hogy nem rúgják azt ki, aki abban éli ki magát, hogy tönkreteszi a mások hangulatát egy munkahelyen. Ha valakit mindenki utál, az bizony nem véletlenül van soha.

Én hiszek abban, hogy az élet még lerendezi az olyan embereket, mint a kérdésben bemutatott nő.

máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
43%
27: Mivel teszi tönkre a hangulatukat? Hogy nem trécselget velük?
máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 Hermitlog ***** válasza:
42%
Szerintem ez egy provokatív kérdés volt, és a kérdező valószínűleg legalább 10 profillal rendelkezik. Mert a pár napja még zöld kommentek mind pirosba mentek.
máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 Hermitlog ***** válasza:
41%

Szerinted nem veszem észre, hogy 1 percen belül lepontoz 3 db 75%-os?


Nem érdekel akkor is megmondom, az sem érdekel, ha 0% lesz a hasznosságom, szemét dolog az amit csinálsz, csináltok.


27-es:


Jól megválaszoltad önmagadnak, elég szánalmas, ha ettől érzed jobban magad.


Arra nem figyeltél, hogy az eredeti válaszodban nem azt írtad, hogy az említett nő ebben éli ki magát, pusztán azt, hogy szerinted rossz a hangulata és SZERINTED emiatt ki kéne rúgni, de amúgy jól elvégzi a munkáját.


Most komolyan azért lehetlenítenéd el egy embernek a megélhetését, mert nem tetszik.


Ez egy Sztálini gondolat.


És felőlem -1000000%-ot is adhattok, nem érdekel kimondom, betegek azok, akik emiatt kirúgatnának valakit. Ez pusztán rosszindulat, dögöljön meg a szomszéd tehene is életfelfogás.


Ennyi erővel kirúgatnád azt is akinek meghalt a gyereke, de még gyászol?

máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!