Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem rúgják ki?

Miért nem rúgják ki?

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozik nálunk egy fiatal csajszi. Főállásban, szóval gyakran van bent. Elég hullámzó volt már az elején is a hangulata, de az utóbbi hetekben konkrétan egész álló nap letargikus, bús, béke segge alatt van. Munkáját elvégzi rendben, de olyan búval baxott, hogy néha-néha másra is ráragad, pedig bent alapvetően jó hangulat szokott lenni. Sokan kérdezik, hogy mi a baj, de vagy azt mondja, hogy semmi, megvan, vagy azt, hogy minden, vagy azt, hogy mi nem az. Szerintem ez hosszútáv nem jó, másra is átragad vagy nem tudom. Még az is képes hülyülni, akinek tényleg nagy baja van, de ha nem, hát na basszus, legalább tudjuk a miértjét, beszélgetünk, elég bensőségesen. És ezért én nem kedvelem ezt a csajt, mert ha mellé kerülök, az egy dolog, hogy nem beszélgetünk, de az életkedvemet elveszi. Szerintem mások is hasonlóan lehetnek. Nem akarom, hogy tönkretegye a munkahelyemet, szeretek bejárni.
máj. 3. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem pont az ilyen vita és gyűlölködés miatt halt meg az a sok ember a repülőgép szerencsétlenségben, mint amit itt pl az 52 levág."


Hát persze. Mindenki hibás, csak a tömeggyilkos elmebeteg nem az. Gratulálok!

Remélem, hogy jó sokat zaklatták életében a tömeggyilkos kis rohadékot. Megérdemelte a sorsát.

máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 Hermitlog ***** válasza:
35%

máj. 14. 06:01-ös


"Nem magában azért rühellem a depressziósokat, mert depressziósok, hanem mert a többségük megpróbálja ráerőszakolni a saját nyomorát a környezetére, pont úgy, mint a kérdésben levő nő."


Ó dehogynem, ezt már bebizonyítottad. Pont, hogy a depressziósok elleni gyűlölethadjáratoddal kezdted az itteni tevékenységed:


-Az élet lerendezi őket


-Te véget vetsz nekik


(nem írtad le hogyan, de el tudom képzelni mit tennél egy olyan emberrel, aki képtelen védekezni, amilyen beteg gondolatokat eddig közöltél)


-Megadod nekik a magukét


(hogyan? kedves anonim)


-Mindegyik depressziós kártékony, megkeseredett energiavámpír


(buta általánosítás, az energiavámpír szót is csak azért említettem, mert te használtad, bár nem szeretem, mert túl van misztifikálva, valaki azt is elhiszi, hogy ez egy természetfeletti képesség, ami a távolból is működik, és pontatlan. Szinte bármire ráhúzhatod.)


-Nem védeném a fajtájukat, ha találkoznék vagy együtt dolgoznék eggyel (fajtájukat? csak nem náci is vagy)


Még mindig nem bizonyítottad, hogy mit csinál a kérdésben szereplő nő, csak ráhúzol egy sablont, hogy gyűlölködhess.



"Ennyi erővel a sorozatgyilkosok többsége is sokat szenvedett életében. Ha börtönt kívánok nekik, akkor rosszindulatú kis g.ci vagyok? Tényleg?


Hát nem, ugyanis a nyomorunk nem mentség a tetteinkre.


Épp ezért érdemli meg a kérdésben levő nő is a kirúgást."


A depressziósok nem sorozatgyilkosok, azok pont a pszichopaták/szociopaták és nárcisztikusok, akiket te olyan bőszen védsz. Amikor megcáfoltam a Germanwings-es példádat (nyilván el sem olvastad) még rendes választ sem írtál, igazán undorító kísérlet volt a részedről, hogy egy több mentális betegséggel rendelkező ember tette alapján elítélsz félmilliárd embert, akiket a környezete (statisztikai alapon kimutatták) rendszeresen bántalmaz. Most megint össze akarsz kötni olyan emberek sorozatgyilkossággal, akik túlnyomórészt a légynek sem ártanak, persze bizonyítékokat, kutatási anyagokat most sem közölsz. Igazán alávaló.


Ha a "nyomoruk" nem mentség a tetteikre, akkor te nyomorod sem mentség arra, hogy többszáz millió ember iránt gyűlölködsz.



"Fizikailag bántalmaznál embereket. Az antiszociális személyiségzavarban szenvedők TÖBBSÉGE nem tesz ilyet, de te mégis elítélsz egy komplett embercsoportot, miközben sokkal lejjebb vagy náluk. Ki is jelent akkor veszélyt a társadalomra?"


Hagyd a szalmabáb érvelést, nem túl hatékony. Annyit írtam, hogy megérdemelnél egy seggberúgást azért, mert így beszélsz egy halott emberről, akit bántalmazók üldöztek a halálba. Nem írtam, hogy én rúgnálak seggbe. Te viszont többszázmillió ember "elintézéséről", "kicsinálásáról" beszéltél, amibe személyesen is beszállnál, ugyanis ennyi ember depressziós átlagosan.


Az anti-szociális személyiségzavarban szenvedők, tehát pszichopaták, szociopaták, nárcisztikus, de a machiavellisták is ide sorolhatók (nagy az átfedés), minden esetben pusztítanak maguk körül, ha nem rendelkeznek kellő szociális képességekkel akkor a börtönben kötnek ki, ha igen akkor meg a parlamentben. Nagyon magas az arányuk az ügyvédek, karhatalmi szervek magasabb beosztásaiban, főorvosok, politikusok, cégvezetők között. Attól, hogy nem mindegyikük sorozatgyilkos még ugyan olyan károsak tudnak lenni, ez nem elítélés, hanem tény. Vagy nagyon gyenge empátiával rendelkeznek, vagy egyáltalán nem. A kutatások alapján ilyenkor az elülső lebeny kapcsolata az agy többi részével gyenge (ez alatt az ingerületátvitelt értem). Ez azt jelente, hogy egyáltalán nem éreznek lelkiismeretfurdalást, ha másnak ártanak, hazudnak, félelmet is igen gyengén éreznek vagy egyáltalán nem, illetve a szomorúságra is képtelenek. Mindezek és más tulajdonságok együttese igen előnyös az üzleti világban, vagy olyan helyeken, ahol hideg fejjel kell olyan döntést hozni, ami kockázatos, vagy erkölcsileg aggályos. Ezen kontraszelekció miatt magasabb a számuk az említett szakmákban, továbbá azért is mert a hatalommal bíró szakmák vonzzák őket, főleg a nárcisztikusokat. Ennél fogva egészen széles embertömegre vannak negatív hatással, nem csak a környezetükre. Csak egy példa: törvényhozás, itt milliók életét lehet megkeseríteni több évtizedre.


Állításod szerint lejjebb vagyok náluk? Mi a fel és mi lent a te olvasatodban? Ha a hatalom megszerzése vagy a társadalom felforgatása azt jelenti, hogy feljebb állnak, mint én, akkor igazad van. Egyébként nem.



"Ja, egyébként meg az igazán elesett emberek pont azok a személyek, akiket én megvédek a hozzád hasonlóak ellen. Személyiségzavaros a rengeteg bántalmazástól lesz valaki, míg a depresszióhoz hasonló elmebetegségek örökletesek."


Megint csúsztatsz, nem puszta személyiségzavarról, hanem anti-szociális személyiségzavarról van szó. Fentebb leírtam, hogy van egy erős genetikai összetevő, de ezt pl. agysérülés is okozhatja, felerősítheti a rossz környezet is. Nem ez a lényeg, hanem hogy ki okoz nagyobb kárt a társadalomban, ekkor pedig a mérleg egyértelmű. Mivel, mint írtam széles embertömegre vannak negatív hatással, ezért a hatásuk is sokkal pusztítóbb. Míg a depressziósok ismertetőjegye pont az ellentettje, nem karizmatikusak, nem tudnak megnyerő társadalmi "álarcot" felépíteni és mutatni. Ettől magányosabbak is, tehát még akkor sem tudnának akkor embertömegre hatni, ha akarnának. Az életünket megkeserítő nárcisztikus és szocipata vezetők viszont milliók életét teszik tönkre, aki pedig nem jut el idáig az a széles környezetét pusztítja.


Mellesleg a puszta D-vitamin hiány is okozhat depressziót, akkor őket is "elintéznéd", ahelyett, hogy D-vitamint adnál nekik? A depresszió gyógyítható, az elülső lebeny gyenge ingerületátvitele az agy többi része felé nem.



"Te már csak biztosan tudod, amikor semmit nem tudsz rólam!


Nevetséges vagy, csak szólok.


De tudod, mit: egy hozzád hasonlónak nem fogom bizonygatni, hogy mi minden jót tettem már tisztességes emberekért. Érted aztán tényleg nem tennék soha semmit, legfeljebb csak rosszat.


Ha bekerülnél a cégemhez te, vagy a kérdésben bemutatott energiavámpír nő, már az első nap közösen repülnétek."


Mindent elmondtál magadról, amikor a pszichopatákat tisztességes embereknek állítottad be. Másrészt pont te mondtad, hogy kicsinálnál (végük lenne) vagy elintéznél olyan embereket, akik amúgy is képtelenek a védekezésre, a depressziósokat. Ne aggódj a pszichopatákat, szociopatákat, nárcisztikusokat és machiavellistákat nem kell félteni, tudnak azok magukra vigyázni, valószínűleg te is közéjük tartozol azért véded őket ennyire.



"Sajnos csak azokat tudnám lerendezni, amelyikek a közvetlen környezetemben vannak. De azok aztán megkapnák a magukét, ne félj."


Tényleg? És hogyan rendeznéd le őket? Csak nem "Fizikailag bántalmaznál embereket."? Te nagy hős, hogyan kapná meg tőled a magáét egy depressziós?



"A primitív meg te vagy, ugyanis itt gyűlölködsz és személyeskedsz már oldalak óta."


Örülök, hogy ez betalált, végre kicsit visszavettél az nagy egódból. Itt egy idézet:


[Milyen igazság???!!! Oldalakat írtam le neked a klinikai depresszióról, még csak el sem olvastad csak fosod a magad baromságait. Még a kérdező sem írt szándékosságról! Vagy nagyon jó troll vagy, vagy nem tudom, de életemben nem találkoztam még ilyen hülyével. Nem is reagálsz azokra a tudományos tényekre, amiket felhoztam.]


Lököd a rizsát, de a tudományos kutatásokra és tényekre, amiket írtam nem is reagáltál, nem is bajlódok ezért most velük. Érdekes módon a tények nem szakították meg a fröcsögésedet a depressziósokról, de egy két beszólás igen. Ez sokat elmond rólad.



"Gondoltam, csak szólok, ha már egyszer semmi önreflexiód nincsen."


Mondja ezt az, aki eleve az első hozzászólását gyűlölködéssel kezdte egy elesett embercsoport iránt. Megjegyzet azért lettél ideges, mert töröltettem a moderátorokkal azt a hozzászólásodat, annyira minősíthetetlen volt. Csak ezután jöttél vissza és kezdtél magadon kívül mindenki mást leszavazni a kamuprofiljaiddal.


Akkor kinek nincs önreflekciója?


-----


Amúgy látom elkezdtél új felhasználóneveket gyártani, most a -15%-okkal akarsz végig menni mindenkin, tegyed nyugodtan.

máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim válasza:
35%

Figyelj haver szerintem fölöslegesen téped a szádat


neki több kamuprofilja van mint neked


tehát ő nyert, akármit mondassz is



amúgy meg pont te mondtad hogy a társadalomban jobban utálják a depressziósokat mint pszichopatákat


pont te mondtad hogy a depisek nem tudják megvédeni magukat és kitűnnek a többi közül a pszichók meg maszkokat hordanak és nem lehet őket kicsinálni


akkor meg minek téped itt a szádat, így is úgy is a depisek szívják és ez mindig így lesz


akkor inkább behódolok a pszihó főnökömnek több előnnyel jár lehet ad előléptetést

mint pátyolgatni a depis kollégámat az csak viszi az időmet és még én leszek célpont meg amúgy sem lesz jobban

máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 Hermitlog ***** válasza:
38%

ma 17:31-as


Elvből! Már leírtam az ismerősöm történetét lapozz vissza olvasd el, hogy mit okozott a munkahelyi pszicho-terror nála.


Nem azért kell védeni azt aki depressziós mert előnyt remélek belőle.


Ha meg behódolsz egy nárcisztikusnak/pszichopatának lehet, hogy még jobban rád száll, mert látja, hogy milyen egyszerű volt a dolga.


Kb. az összes háborút ilyen alakok indították, Julius Cézártól, Dzsingiszkánon át Hitlerig. Az össz károkozásuk mérhetetlen, ehhez képest egy a kérdező szerint "búvalbaxott" depressziós csaj semmi.

máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
53%

"Pont, hogy a depressziósok elleni gyűlölethadjáratoddal kezdted az itteni tevékenységed"


Ha neked ez "gyűlölethadjárat", akkor bizony elég csipkés lelked van.


"el tudom képzelni mit tennél egy olyan emberrel, aki képtelen védekezni"


Mégis mióta képtelen az védekezni, akinek arra megvan az energiája, hogy mindenkit tönkretegyen maga körül? Mert bizony ezt teszik az általad istenített depressziósok.


"Nem védeném a fajtájukat, ha találkoznék vagy együtt dolgoznék eggyel (fajtájukat? csak nem náci is vagy)"


Csak a szóhasználatomba tudtál belekötni, a mondanivalómra meg már nem reagáltál semmit. Egyébként a náci kártya bevetése elég komoly érvelési hiba.


"Még mindig nem bizonyítottad, hogy mit csinál a kérdésben szereplő nő, csak ráhúzol egy sablont, hogy gyűlölködhess."


Le van írva a kérdésben, hogy mit csinál. Ott a bizonyíték.


"Az anti-szociális személyiségzavarban szenvedők, tehát pszichopaták, szociopaták, nárcisztikus, de a machiavellisták is ide sorolhatók (nagy az átfedés), minden esetben pusztítanak maguk körül."


Hazugság az egész. Az antiszociális személyiségzavarban szenvedők a lehető legritkább esetben pusztítanak csak, ellentétben a depressziós elmebetegekkel, akik gyakran ön- és közveszélyesek is, pont úgy, mint a te "védtelen bárány" ismerősöd. Nagy szerencse, hogy csak saját magát tette el láb alól és nem rántott magával még ártatlan embereket is a halálba.


Egy pszichopata főorvos minden nap életeket ment meg, veled és a depressziósokkal ellentétben. Ki is van akkor feljebb? :)


"Ne aggódj a pszichopatákat, szociopatákat, nárcisztikusokat és machiavellistákat nem kell félteni, tudnak azok magukra vigyázni, valószínűleg te is közéjük tartozol azért véded őket ennyire."


A tisztességes embereket ha tehetem, akkor mindig megvédem, akkor is, ha semmi közöm nincs hozzájuk.


"Érdekes módon a tények nem szakították meg a fröcsögésedet a depressziósokról, de egy két beszólás igen. Ez sokat elmond rólad."


Rólad pedig még többet elárul az, hogy hazudozol többek között például tisztességes főorvosokról, akik antiszociális személyiségzavarban szenvednek. Ezen kívül pedig gyűlölködsz és személyeskedsz is.


Ráadásul készítettél egy 50%-os és egy 75%-os kamuprofilt is a sok kis 30%-os mellé. Csak így tovább!

máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim válasza:
35%

mondtam öreg kár a gőzért, látod, hogy lepontozott?


megéri ez neked? 0%-os leszel a végén


ezt ő nyerte

máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 Hermitlog ***** válasza:
35%

Szerintem “te” is az ő profilja vagy.


Nem fogsz meggyőzni ezzel, kit érdekelnek a százalékok.


Az igazság fontosabb!

máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!