Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan undorodok...

Szerintetek jogosan undorodok a generációmtól? Odalent kifejtem! 16/f

Figyelt kérdés

Én nem szeretném húzni senki idejét,próbálom vázlatpontokban besűríteni,remélem nem lett hosszú:

-Az menő a valaki 13 évesen már nem szűz

-Aki nincs facebookon nem létezik(én sem,nem is fogok)

-Akinek nincsenek jómódú szülei sz@rt se érnek,le vannak nézve

-Ha valaki nem cigizik,iszik,esetleg drogozik akkor nem menő

-A márkás cuccokat nevezik csak ruháknak,ha valaki mást vesz föl akkor azt gyorsan ki kell közösíteni mert...NA?Miért is?Nincs rá indok!

-Ha valakinek genetikailag nincsen szép kis babaarca(mindkét nemben) akkor az már egyből láma meg hulladék meg minden ehhez hasonló kifejezést hallottam már ilyen emberekre.

Amik a generációm szerint GÁZ elfoglaltságok:

-Írás(hobbiból)

-Olvasás(hobbiból)

-Mutatkozás a szüleimmel(bárhol)

-Normális viselkedés egyáltalán

-Tisztelet mások felé(tanár,szülők,egyáltalán felnőttek irányába)

Én Heves megyében élek,de mikor felmegyek pestre mit látok mindenhol?Mit?

-Obey

-Buda fuc'n pest

-Swag

-Yolo

-Halál f***a

Komolyan...Ez nekem annyira fáj,annyira gyűlölöm a korosztályom képviselőit.Mindenkiben látok valami hányingerkeltőt aki nem áll hozzám olyan közel hogy ezt a világnézetemet ne ismerje.Mi van a suliban is?

Szünetben összeverődik a huszonhat fős osztályomból kb tizenhét ember egy helyre,ahol van wifi,és ott r*hadnak minden egyes óraközi időszakban.Egyszerűen nem szólnak egymáshoz.Miért nem beszélgetnek ugyan egymással?

Meg van egy gyerek aki külön undorító.Kilencedikes az iskolámban,de cigizik,füvet szív,iszik,tetkója van(persze hogy kereszt mert az menő),milliomosak a szülei,és mellé egy hányinger külsejű,kövér állat.Persze hogy őt szereti mindenki mert ő tud élni.


Bocsánat ha nyers voltam!



2015. okt. 3. 18:03
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
39%
Ezen nagyon meglepődtem, hogy még van olyan ember aki nem #swagyolopawa meg minden hülyeségnek nevezhető kis nyomorék. Pesten igazából full ugyan ez van, pedig csak 14/F vagyok és rohadtul el van k*rvásodva az összes gyerek.. Van akin tetoválás van, van akinek fülbevaló mind a két fülében, belőtt haj meg minden. (Nekem is be van állítva, de csak mert alapból göndör és úgy már elég rosszul nézek ki + ezzel még esély is van a csajoknál, csak az a baj hogy nincs egyetlen olyan csaj se, akivel össze lehetne jönni mert nem rakja ki mindenét fb-n percenként). Az összes csak azért jár a másikkal, hogy menő legyen, semmi érzelem és már 14-15 évesen lefeküdnek egymással, van, aki gyereket is vár. Szvsz én már úgy is undorodom ettől, hogy egyszerűen utálom a csajokat, mert mindenkinek van pasija meg minden csávónak csaja, én meg forever alone.. Ne úgy értsd hogy nekem menőségből kellene.. Voltam egyszer egy utolsó senkiházival (akkor még más volt az egész vélemény, mert jártunk) másfél hétig jártunk, de dobott mindenféle baromság miatt, és aztán jött a kövi, kövi, kövi.. Havonta 1 pasi, 1 éven keresztül.. Az egész sulin végigment szinte, volt, akivel 3x járt.. Nem szűz azt tudom... 3x bukott, 2x ELSŐ OSZTÁLYBAN, és egyszer most, szóval megint 7.-es.. A 8.-at se járja ki, mert el kell mennie, főleg hogy 16 lesz 4 nap múlva, azaz október 11.-én. (Én hülye emlékszem a születési dátumára-.-). Igaz én cigiztem, nem szoktam rá, csak azért szívtam mert a sok stressz már kikészített, mert ami lefolyt az egész osztályban.. Én voltam csesztetve mert összejöttem valakivel, de ha mással csináltam ugyan ezt, akkor már én vagyok a hibás megint, mert mekkora egy bunkó paraszt vagyok hogy ilyet csinálok.. Mindig mondta egy hülye régi osztály társam (megbukott szerencsére^^) hogy "keressük meg a csajod" " hol a csajod" stb és már egyszer leordítottam és nekilöktem a falhoz is.. Nagyon elkorcsosult ez a világ, mindenkinek iPhone meg S6 (nekem is lesz a saját pénzemből diákmunkából, és nem a szüleim rakják a seggem alá, hanem tisztességesen megdolgozok érte egy nyáron keresztül).. Vissza kéne hozni a katonaságot, mert ott legalább vagy megtanulnak tisztelni másokat és valahogy kinézni (külsőre gondoltam, mert ez a mostani anorexia meg a búza kinézet, ettől hányingerem van) vagy pedig ott helyben lelövik őket, vagy a büntetésben (legyen fekvő vagy bármi) bele fognak halni.. Röviden és tömören ennyi, szerintem van amit kihagytam, max később leírom.. Látom van remény, jófej lehetsz.
2015. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
pff... Mert régen nem volt ilyen kétszínűsködés... Ma a swagyolo a menő, de a 60' 70'es években a hippik terjeszkedtek... Ilyen mindig is volt, mindig is lesz, csak a média mindig is a rossz híreket hangsúlyozza leginkább. Vagy talán azért vagyok ezen a véleményen, mert vallásos suliba járok? Lehet. Persze az is lehet, hogy a kérdező valami egészen rossz suliba jár, vagy pedig rossz a közösség... De a saját generációnkat szidni nem célszerű... Senkinél nem tarthat ez örökké.. Ingyen kßrvák mindig is voltak, és lesznek... Menőző csávók szintén... (max. mással menőztek régen, nem azzal, hogy öt embert megöltek cs-ben...) Ennyi. 15/F
2015. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:

#21 vagyok

Én teljesen átlagos iskolába járok, de én azon sem lepődök meg, ha egyszer a folyosó közepén 14 évesen kúrná meg az egyik a másikat, sőt.. Olyat is hallottam (szerencsére már elballagtak) hogy akik oda jártak régen ahova most én, az új sulijukba egyszer "csoportos maszti" volt és együtt csapatták nagyba.. De tényleg, nem tudom ki volt az aki ezt az egészet elkezdte, de már tényleg ki fog pusztulni az egész világ. Amerikában elnézhető ez az egész dolog, mert ott alapból ez a stílus/divat, és ott nem nézi le az egyik a másikat hanem teljesen depi, cigi, pica meg ilyenek nélkül megy a világ. Egyedül Szalay Ricsi az, akire nem úgy nézek mint egy utolsó senkiházi páwa g¤ci.. Ő nem cigizik, piál, foglalkozik az egészségével és nem havonta d{}g meg 3 csajt.. A többi az már tényleg túlzás.

2015. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Pia*
2015. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Igen,vannak még ilyen emberek.Sajna az ilyen "páwák" meg "netribik" mind azthiszik hogy ő nekik van "stílusuk" és leszólják azokat akik nem tartoznak közéjük.Vagy azt mondják rá,hogy azért ilyen mert nincsenek barátai.

Egyet...egyetlenegyet kellene beverni nekik és kidőlnének.!!!

Ezért nincs katonaság Magyarországban,mert ezekkel az elkorcsult hibridekkel van tele az ország.Én ugyan faluhelyen lakom külföldön,de emlékszem voltam Bp-re táborozni,Zánkára és ott láttam ahogy nagymenőn mennek Mr.Bustaszart hallgatva,a csajon AK26-os póló,a fiún SWAG felirat,mert az "MEnőőőőő".Szerintem még ők se szeretik azt a zenét,csak adják a nagyot.Undorítóóóó!!!

2015. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

De én csak azt utálom hogy az ilyenek egyszerűen lenézőek és beképzeltek.Hát ki ők,Istenek,vagy mi?!Kinek képzelik magukat??!!

Lósz@rt nem tettek le az asztalra,de még azt szajkózzák hogy ő nekik van "stílusuk" meg hogy "menők"...Undorítóó,elkorcsult az összes!!!

2015. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
A zenét mindenki maga válogatja meg. Nekem a kedvenc előadom meg bandám az RTM (RealTrillMusic), rohadtul nem divatzene, csak a divatmajmok gondolják ezt, mert akkor hallgatják ugye amikor van ott valaki, amúgy meg utálják. Na most én csak őket szeretem hallgatni, mert nekik van egyedül normális zenéjük. Attól még hogy valakinek nem tetszik az a szövegvilág, attól még nem kell fikázni, mert ennyi ember miatt nem fogják abbahagyni.. De a sok elkorcsosult páwaszarok száma még mindig növekvőben van.
2015. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
...
2015. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
54%
Tévedsz,de rohadtul nem is érdekel a szövegvilág.Milyen zene az,amelyikben csak a káromkodás és nőket lenéző ábrázolás létezik?A RAP nem erről szól,amit Mr.Pukta meg a többi lead,ez nem normális zene,épeszű ember pedig nem hallgat ilyet.Csak sírás-rivás van benne,mert ők a "nyomorból jöttek elő,az utcán éltek".Egyszerűen szánalmas,hogy egy ország hallgatja ezt,de a legtöbb zenéjükben nem is az van,amit éreznek,hanem amit inkább a média kíván,mert csak azt lehet eladni a nyáladzó népnek,hogy "milyen királyok vagyunk,szétzúzunk mindenkit a g**ibe.Vagy a kedvencem,amit Pukta ad elő,a "Megeszik a g**imet,hát igen,ez az igazi zene.
2015. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
40%
Neked is csak annyit tudok mondani, hogy akkor vedd a fáradtságot, és keress már rá légyszíves az olyan zenéire, amelyben érzelmes tartalom van.. Csak legalább 2-őt.. Több mint 30-at tudnék neked kapásból leírni, és nem csak az általad képzelt szöveg van benne. Vannak szerelmes daljai, vannak olyanok, amik arról szólnak, hogy a szegény családokkal mik történtek (Eleget Láttam Már Testvér, Család...) Utána is kéne járni az ilyeneknek, és nem olyat mondani róla, ami nem igaz. A sok nyomorék direkt azokat osztja meg, amikben csak káromkodik meg a többi (Legalább megmondja az igazat..) hogy megutálják.
2015. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!