Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan undorodok...

Szerintetek jogosan undorodok a generációmtól? Odalent kifejtem! 16/f

Figyelt kérdés

Én nem szeretném húzni senki idejét,próbálom vázlatpontokban besűríteni,remélem nem lett hosszú:

-Az menő a valaki 13 évesen már nem szűz

-Aki nincs facebookon nem létezik(én sem,nem is fogok)

-Akinek nincsenek jómódú szülei sz@rt se érnek,le vannak nézve

-Ha valaki nem cigizik,iszik,esetleg drogozik akkor nem menő

-A márkás cuccokat nevezik csak ruháknak,ha valaki mást vesz föl akkor azt gyorsan ki kell közösíteni mert...NA?Miért is?Nincs rá indok!

-Ha valakinek genetikailag nincsen szép kis babaarca(mindkét nemben) akkor az már egyből láma meg hulladék meg minden ehhez hasonló kifejezést hallottam már ilyen emberekre.

Amik a generációm szerint GÁZ elfoglaltságok:

-Írás(hobbiból)

-Olvasás(hobbiból)

-Mutatkozás a szüleimmel(bárhol)

-Normális viselkedés egyáltalán

-Tisztelet mások felé(tanár,szülők,egyáltalán felnőttek irányába)

Én Heves megyében élek,de mikor felmegyek pestre mit látok mindenhol?Mit?

-Obey

-Buda fuc'n pest

-Swag

-Yolo

-Halál f***a

Komolyan...Ez nekem annyira fáj,annyira gyűlölöm a korosztályom képviselőit.Mindenkiben látok valami hányingerkeltőt aki nem áll hozzám olyan közel hogy ezt a világnézetemet ne ismerje.Mi van a suliban is?

Szünetben összeverődik a huszonhat fős osztályomból kb tizenhét ember egy helyre,ahol van wifi,és ott r*hadnak minden egyes óraközi időszakban.Egyszerűen nem szólnak egymáshoz.Miért nem beszélgetnek ugyan egymással?

Meg van egy gyerek aki külön undorító.Kilencedikes az iskolámban,de cigizik,füvet szív,iszik,tetkója van(persze hogy kereszt mert az menő),milliomosak a szülei,és mellé egy hányinger külsejű,kövér állat.Persze hogy őt szereti mindenki mert ő tud élni.


Bocsánat ha nyers voltam!



2015. okt. 3. 18:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Média....média.De nem szólok bele,szeresd csak.Elvégre egy igazi repper úgy csinál mint ő,egyszer kemény,aztán parasz,végül szerelmesnElvégre a rap erről szól...
2015. okt. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Bustáról annyit, hogy régen, még a kamikaze időkben. DE mostanában nagyon nem tetszik amit csinál...
2015. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ha lehetne zöld kezet adni a kérdésre, adnék :)

Minden betűvel egyetértek (F17 Debrecen)

2015. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad azt, amit már akkor is leírtak több tízezren... Semmitmondó, gondolatok nélküli klisékupac ez a kérdés.
2018. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Abszolút megértem. Régen is volt némi felzárkóztatásos baromság, hogy na az a menő meg ciki aki ez meg az. Mit tudom én, márkás cucc, cigi, talán anno az is, ha nyomkodós telefonod volt stb.

(90-es és 2000-es években voltam általános iskolás).

Abszolút nem cikik azok, amiket a korosztályod annak ítél, elég szomorú, hogy annak tartják. Ajánlom (akár nekik is) a Neked így, nekem úgy c. dalt Halász Judittól vagy legalább a szövegét.



Az menő a valaki 13 évesen már nem szűz

Felzínesség, tájékozatlanság, egy 13 éves nem tudhattja előre 100% pontosan mi lesz felnőtten és MIÉRT jobb felnőtten! A 13 éves NEM felnőtt, max távolról, kívülről, MÁSKÉPP látja! Ha valami már csírázik, hogy tud pl plátói szerelmet érezni, oké, de AZ SEM AZ.


-Aki nincs facebookon nem létezik(én sem,nem is fogok)


Divat az tény, de nem minden rossz, ami "divatosat" nem űz az ember. Túl alapvető lett nekik, ez nem jó.

Régen mi az iwiw (megszűnt magyar közösségi oldal) miatt nem csesztettük egymást gimiben...


-Akinek nincsenek jómódú szülei sz@rt se érnek,le vannak nézve

Megint túl alapvető ez nekik és szűk látókörűség. Nem a pénz és a jómód a minden.


-Ha valaki nem cigizik,iszik,esetleg drogozik akkor nem menő

Szűk látókör és butaság, hülyeség, le se sz.rják a káros hatásokat akár hosszútávon is!!!


-A márkás cuccokat nevezik csak ruháknak,ha valaki mást vesz föl akkor azt gyorsan ki kell közösíteni mert...NA?Miért is?Nincs rá indok!

Sz.rság megint. A stílus, összkép számít, nem a márka, a pénzpazarlás. Nem a drága a menő, de sajnos nekik az.

Itt meg menő volt mittudom én. Vastag színes cipőfűzőt sokszor láttam, de nem lettem kimondottan emiatt meg a ruhám miatt se leszólva. (Az más, hogy voltam cikizgetve, rosszat pedig nem tettem).


-Ha valakinek genetikailag nincsen szép kis babaarca(mindkét nemben) akkor az már egyből láma meg hulladék meg minden ehhez hasonló kifejezést hallottam már ilyen emberekre.

Egyik legótvarabb dolog veled született dolgokért, kinézetért stb. ócsárolni bárkit is. Finoman lehet mondani, ha valami nem előnyös, kevésbé tetszik.

Ismertem nyúlszájú srácot, senkit nem láttam, hogy cikizték volna, bár lehet, hogy volt, aki kibeszélte... Nem - tehet - róla!!


Elkeserítő, hogy ilyenek... és ismerek egy 10 éves lányt, remélem neki ennyire nem lesz rossz...

2022. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Előző vagyok: remélhetőleg ebből a "menőbirkatömegből" majd kiválnak öntudatos egyének később és benő a fejük lágya, ha nem előbb, akkor később.
2022. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Húha, érdekes ezt a kérdést, illetve a válaszokat 7 év távlatából visszaolvasni. Nagyot fordult azóta a világ.


#22

2022. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!