Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok-e olyan fórumot, ahol...

Tudtok-e olyan fórumot, ahol jókat lehet veszekedni, anyázva beszólogatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék birkából farkassá változni.

2014. jan. 2. 21:16
 81/94 Wadmalac ***** válasza:

Akkor sok kisemmizett hölgymalacka véres bosszújára kell számítanod.

Annak is tutira farkasbirkapörkölt lenne a vége.

:D

2014. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 A kérdező kommentje:

Hú, de megijedtem, hahaha, mérgemben mindjárt disznóságokat mondok!


De nem! Én kultúrfaszos, akarom mondani kultúrfarkas birka vagyok. Vadmalacka őszintén mondom, olyan vagy, mint egy ronda nagy bögölylégy, valahányszor elhessentelek, mindig visszaszemtelenkedöl.


Ám, lásd, ki itt a Főnök, kegyelmet gyakorolok, én megbocsátok neked, egy feltétellel, ha április 6-án a kis malaclányokkal mind-mind rám szavaztok, rám a Farkasbika Párt Vezérére.


No, ne kapkodj a válasszal! Igen, jól látod "Farkasbika", merthogy időközben feljebb vitte Isten a dolgomat, és BIKA lettem. A farkasság proliknak való.

2014. jan. 29. 19:41
 83/94 anonim ***** válasza:

bika lettél????

azt hogy?

2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:

Hogy hogy hogy lettem Bika?


Az evolúció törvénye szerint fejlődtem bikafajtává!


Szittya birka őseimet Árpád vezér terelgette a Kárpát kemencébe, aztán megettem Vadmalackát, mint Farkas, oszt Bika lettem.


Nemesi kutyabőr tanúsítja kiváló pedigrémet!

2014. jan. 30. 21:09
 85/94 Wadmalac ***** válasza:
tömény cáfolatként: itt wagyok. :D
2014. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 A kérdező kommentje:

Hohohohóóó!



Vadmalacka azt te csak képzeled, hogy itt vagy. Amióta Bikafarkasnak mondhatom magam, mint marha, kérődző lény lettem, és amit megettem, azt felbüfögöm, de ne reménykedj, mert megrágás után újra lenyellek Malacka! Búúúú.....

2014. jan. 31. 10:01
 87/94 Kini :)) ***** válasza:

Én azt figyeltem meg, hogy a Youtube egy tipikus ilyen oldal. Kommentekben úgy beszélnek az emberek....:D

Amúgy meg itt nem lehet anyázgatni, mert törlik a választ. Csak mondom, mert néhányan írták ezt a variációt is :D

2014. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 A kérdező kommentje:
Gyökér vagyok hozzá, és úgy tudom, hogy a jutubon csak videókat lehet nézegetni. Kérlek mondd el hogyan jutok az általad említett fórumra. Az askfm-et néztem, de ott szinte csak hibbant gyerekek vannak, nem akarom őket bántani, a Kérdésem oldal meg maga a halottasház. Vitatkozni (nem veszekedni), marháskodni pedig szeretek.
2014. febr. 2. 22:19
 89/94 Kini :)) ***** válasza:
Csak kell egy youtube fiók, és akkor tudsz kommentálni :) Azt meg, ha van gmailed, tudsz csinálni :)
2014. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm, van a jutubon fiókom, mert már passzíroztam fel oda saját videót. Ezek szerint az ott található videókhoz lehet hozzáírni, akár sistergős véleményt.
2014. febr. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!