Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a mekis hamburge...

Az igaz, hogy a mekis hamburgerekben a hús gilisztákból van?

Figyelt kérdés
Csak, mert ezt már nagyon sok helyen olvastam + hallottam, hogy van 1 nagy giliszta telep és onnan hozzák a gilisztákat és a gilisztákat jól összepréselik, megsütik és azt rakják a hamburgerbe húsnak. Mert rengeteg hamburgert eladnak és nincs is annyi szarvasmarha stb., hogy mindig csak marha vagy sertéshúst rakjanak bele. Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek. Állítólag többet eszünk, mint ahány állat van és ezért gilisztákkal pótolják a húst. Végülis elég furin néz ki a mekis hamburger hús, lehet tényleg gilisztákból van? Mondjuk a kínai éttermekben is a macska + a kutya húst adják el sertés, marha stb. néven, akkor a mekiben miért ne lehetne giliszta? Kíváncsi lennék, hogy tényleg gilisztából van-e a mekis hús, remélem lesz vki, aki tudja, h miből van. Mindenesetre mióta ezt hallottam, azóta nem bírtam kajálni a mekiben, mert mindig az jut eszembe, h gilisztából csinálják a hús.
2009. ápr. 14. 15:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ez hülyeség
2009. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ! Sztem is hülyeség, de olyan sok helyről hallottam már és kíváncsi vagyok, h itt mit gondolnak erről. Tényleg abból lenne? Azt mondják sokkal olcsóbb is, mint a sertés stb. és így több hasznuk is van. Én se nagyon hiszem el, de mégis undorodom már a mekis kajáktól. Remélem még lesznek válaszok, hátha van olyan, aki mekiben dolgozik vagy ilyesmi. Hátha többet tud erről.
2009. ápr. 14. 15:15
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
hányszor ettél eddigi életedben a mekiben?gondolom nem egysze nem kétszer...hát ha eddig megetted és nem volt tőle bajod akkor ezután sem lesz és ha ez igaz akkor eddig is gilisztát ettél.....Amugy meg sztem nem igaz azért azt nem hiszem hogy hagynák hogy gilisztával etessék az embereket anélkül hogy azok tudnának róla....ez nem egy kicsinyke hálózat....
2009. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Csacsi vagy, de ha felnőssz ne legyél szamár!

Téged valaki nagyon "megvezetett", lehet, hogy így akart megundorítani, vagy lefogyasztani, vagy csak egyszerűen "palira" venni, vagy megspórolni rajtad a meghívás egy részét.

2009. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is hülyeség, mert látszana a húson, ha nem marha.


Egy gyakorló háziasszony

2009. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem tudom milyen ízű a gilisztahús de nem hinném hogy ezt a textúrát és ízt ki lehetne hozni... bár biztos megvan rá a módszer. :D


Állatok vannak bőven, nagyüzemi módszerekkel "termesztik" őket tehát hús az mindig lesz. Az már más kérdés, hogy állatvédelmi, antiglobalista és egyéb meggyőződésből, és főleg az egészséged védelme érdekében nem hátrány, ha nem kajálsz a mekdönciben.

2009. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem van elég ellenőrzés, kiszűrnék az ilyet ha gilisztából készülne a hús, aztán tele lenne a média vele :D
2009. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
25%
nevessetek csak, de a nagybátyám egy ilyen gilisztatelepen dolgozik. ott kifejezetten termesztik a gilisztákat, aztán mennek a húsüzemben. az íze pedig semmiben sem különbözik a marhától. a telepeket meg senki sem veszi észre, mert a föld alatt vannak, ugye a giliszták miatt. egyébként a kormány pénzeli mindezt, mert világválság van a szarvasmarhák ügyében, mivel nincs elég marha, hogy a lakosságot jóllakassák. ezért termesztenek gilisztákat, a fehérje pedig több is bennük, mint az átlagos húsban, de nem hízlal annyira. szóval egészségesebb, de a kormány azért titokban tartja, mert hát hogy néz az már ki, hogy gilisztákat eszünk. szerintem ne panaszkodjunk, addig jó, amíg van mit enni.
2009. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
Régebben a baja húsüzemtől vették a marhahúst a mekisek vagonszámra. Abból gondolom csináltak valamit. Felteszem húspogácsát.
2009. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez nem igaz, mert a hamburgerben a hús kutyából és emberből van. xD Én ilyet hallottam, persze szerintem ez is csak átverés.
2009. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!