Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a mekis hamburge...

Az igaz, hogy a mekis hamburgerekben a hús gilisztákból van?

Figyelt kérdés
Csak, mert ezt már nagyon sok helyen olvastam + hallottam, hogy van 1 nagy giliszta telep és onnan hozzák a gilisztákat és a gilisztákat jól összepréselik, megsütik és azt rakják a hamburgerbe húsnak. Mert rengeteg hamburgert eladnak és nincs is annyi szarvasmarha stb., hogy mindig csak marha vagy sertéshúst rakjanak bele. Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek. Állítólag többet eszünk, mint ahány állat van és ezért gilisztákkal pótolják a húst. Végülis elég furin néz ki a mekis hamburger hús, lehet tényleg gilisztákból van? Mondjuk a kínai éttermekben is a macska + a kutya húst adják el sertés, marha stb. néven, akkor a mekiben miért ne lehetne giliszta? Kíváncsi lennék, hogy tényleg gilisztából van-e a mekis hús, remélem lesz vki, aki tudja, h miből van. Mindenesetre mióta ezt hallottam, azóta nem bírtam kajálni a mekiben, mert mindig az jut eszembe, h gilisztából csinálják a hús.
2009. ápr. 14. 15:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
47%
A Cia s poén volt de az aki azt írta a bátyja giliszta farmon dolgozik ami a föld alatt van az trééé :D
2009. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Fecc ***** válasza:
28%

Sz.. ból csinálják,nem

?Ti meg eszitek jóízűen,ugyan hagyjuk már a hülyeséget.

2009. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
20%
akkor egyél csirkét,vagy ne menj a mekibe,a gilisztátol nem lennének rosszul az emberek?tudod milyen amarhahús illata,mert a big macnek is olyan .
2009. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:
44%

Itt senkinek nincs humorérzéke?Minden lepontozó egy sznob?-.-

Állat poénok xD :D

2009. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%

Mindegy miböl van,ugyis fogy...

Én is szeretem a Meckit,és tovàbbra sem veszi el senki a kedvemet egy jo sajt burgertöl,mert kitalàljàk,hogy giliszta van benne...

2009. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Én a burger kingben dolgoztam, és állítom, hogy nem gilisztából van a hús. Nagyon komolyan ellenőrzik ezeket.
2009. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

A '90-as évek elején sokan elkezdtek "gilisztázni" 1 Ft-ért vették darabját, és kezdték tenyészteni, hogy majd az osztrákok jó pénzért átveszik azokat, mert azzal komposztálnak. Szép nagy pilótajáték volt, sokan belebuktak.


Azóta is vannak tenyészetek, de horgászoknak való gilisztákat, és csontikat (légylárva) tenyésztenek.


A gilisztának nagy a fehérje tartalma, ipari fehérje készült belőle (amit állati takarmányba kevertek, vagy a testépítők zabáltak fel), de nem gazdaságos.

2009. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
patkányhúsból XD
2009. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
37%
Hát itt néhány embernek tényleg nincs humorérzéke... nem értem miért kell lepontozni a válaszolókat, csak mert vicces dolgokat írnak...
2009. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy van elég marha, sőt még több is, mint ami kellene. Valamelyik nap néztem egy brutál videót, ahol szó szerint termelik a húst. Állatkínzás keretében vágják a marhát, úgy hogy elvágják a torkát, fellógatják, hogy kifolyon a vér. Ha kifolyt a vér, viszik őket darabolni. Legtöbbször ilyenkor még tudatuknál vannak. Egy másik módszer, hogy kivágják a légcsövüket és hadják őket a földön elvérezni. Rossz halgatni, ahogy adja magából azt a hangot ki. ( [link] ) (Ha nincs időd/kedved végignézni, akkor tekerj bele a 17. és az 1 óra 13. percbe.) E miatt esetleg leszoknék a mekis kajáról, de azért, mert állítólag gilisztából van, nem. Még ha abból lenne sem, mert ha ízlik, akkor mind egy miből van.
2009. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!