Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a mekis hamburge...

Az igaz, hogy a mekis hamburgerekben a hús gilisztákból van?

Figyelt kérdés
Csak, mert ezt már nagyon sok helyen olvastam + hallottam, hogy van 1 nagy giliszta telep és onnan hozzák a gilisztákat és a gilisztákat jól összepréselik, megsütik és azt rakják a hamburgerbe húsnak. Mert rengeteg hamburgert eladnak és nincs is annyi szarvasmarha stb., hogy mindig csak marha vagy sertéshúst rakjanak bele. Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek. Állítólag többet eszünk, mint ahány állat van és ezért gilisztákkal pótolják a húst. Végülis elég furin néz ki a mekis hamburger hús, lehet tényleg gilisztákból van? Mondjuk a kínai éttermekben is a macska + a kutya húst adják el sertés, marha stb. néven, akkor a mekiben miért ne lehetne giliszta? Kíváncsi lennék, hogy tényleg gilisztából van-e a mekis hús, remélem lesz vki, aki tudja, h miből van. Mindenesetre mióta ezt hallottam, azóta nem bírtam kajálni a mekiben, mert mindig az jut eszembe, h gilisztából csinálják a hús.
2009. ápr. 14. 15:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
76%
16:37 ferdítés. Ilyen marhából nem kapsz egy mekiben. Eu-ban nem így vágják a marhát. Nem kínozzák a marhát, hanem vágás előtt kábítják. Amikor kivérzett egy állat, akkor nincs tudatánál, hanem meghal. (egy balesetes ember sincs tudatánál amikor ilyen vérvesztesége van)
2009. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
20%

17:39!

Tudom, hogy itt Európában nem így vágják le őket, de van ahol igen. Látszik, hog nem nézted a videót, mert ott látszik, hogy már rég kifolyt a vére, de még rángatózik a daraboló felé tartó útban.

2009. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
100%
Nem valószínű, hogy gilisztából van. Bár kitudja. Zott joghurtokban meg tetű kivonat van...
2009. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
52%
Igen , gilisztából van,de nem préselik ,mert az macerás lenne,hanem akkora gilisztákat tenyészetnek,hogy csak le kell szelni a megfelelő húspogácsához valót, igy megspórolják a PRÉSELÉST. Ezt egy gilisztától hallottam . még amikor élt...
2009. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Én komolyan szerettem volna tudni, hogy miből van az a hamburger hús, sajnálom, hogy elvicceltétek. Látszik milyen értelmes a magyar nép :(

Akiktől normális válaszokat kaptam, nem olyan ufósokat + hasonlóakat, azoknak nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A többiek meg inkább ne írtak volna és mentek volna inkább helyette ufókra vadászni!

2009. ápr. 23. 01:04
 36/45 anonim ***** válasza:
89%
gondolom nem lehetsz túl idős,hogy ezt a gilisztás dolgot komolyan vetted. én azt tanácsolom, hogy ,ha hallasz egy összeesküvéselméletet akkor azt ne vedd készpénznek,majd ha felnősz.
2009. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
53%

Aki ott volt hetedikben a biosz órán (vagy szokott horgászni) az tudja, hogy a giliszta bele teli van földdel! Ha csak simán lepréselnék, akkor a fogad alatt ropogna az anyaföld!

Vagy előtte kimossák?

2009. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
16%
Elözőnek. persze hogy előtte kis surolókefével minden egyes gilisztát kikaparják, csak erről a NEMZETKÖZI SZABADKÖMŰVES ÖSSZEESKÜVÉS miatt keveset hallani.
2009. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
66%

Nőlj fel,és olvass sokat,hogy mire felnőtt leszel,ne ilyen kis eszetlen hülye legyél.De hidd azt nyugodtan,hogy gilisztából van,legalább nem zabálsz mekisittet.

Azért abba belegondolhattál volna,hogy mennyi szigorú ellenőrzéesen megy keresztül az a kaja,ami végül mekicsomagolásban a tálcádra kerül.

Csak egy példa:A mekis játékok,amit a gyerekmenühöz adnak olyannyira szétszedhetetlenek,hogy a kutyámnak egy hepimíles pingvin volt eddig a legtartósabb szétrághatatlan játéka,vagy fél évig kibírta a napi sok órás intenzív tépkedést,rágcsálást,ami nálunk nagy szám...Gondolom mennyi ellenőrzésen ment keresztül,mire gyerekjátéknak minősíthették...

2009. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
36%
Na akkor mégegyszer! A marhahúsos marhahúsból, a sertéshúsos sertéshúsból, a halas halból, a csirkés csirkéből, a csibés csibéből, ...stb.
2009. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!