Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a mekis hamburge...

Az igaz, hogy a mekis hamburgerekben a hús gilisztákból van?

Figyelt kérdés
Csak, mert ezt már nagyon sok helyen olvastam + hallottam, hogy van 1 nagy giliszta telep és onnan hozzák a gilisztákat és a gilisztákat jól összepréselik, megsütik és azt rakják a hamburgerbe húsnak. Mert rengeteg hamburgert eladnak és nincs is annyi szarvasmarha stb., hogy mindig csak marha vagy sertéshúst rakjanak bele. Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek. Állítólag többet eszünk, mint ahány állat van és ezért gilisztákkal pótolják a húst. Végülis elég furin néz ki a mekis hamburger hús, lehet tényleg gilisztákból van? Mondjuk a kínai éttermekben is a macska + a kutya húst adják el sertés, marha stb. néven, akkor a mekiben miért ne lehetne giliszta? Kíváncsi lennék, hogy tényleg gilisztából van-e a mekis hús, remélem lesz vki, aki tudja, h miből van. Mindenesetre mióta ezt hallottam, azóta nem bírtam kajálni a mekiben, mert mindig az jut eszembe, h gilisztából csinálják a hús.
2009. ápr. 14. 15:08
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
58%
Igen,én is tudok egy ilyen földalatti szupertitkos laboratóriumot,(apukám ott dolgozik)ahol gilisztákat TERMESZTENEK.A CIA -el közösen végez a kormány titkos gilisztakísérleteket,marhahúst etetnek a gilisztákkal,hogy marha ízük legyen.Képzeljétek,egyszer elszabadult pár giliszta,és megölte az összes tudóst...Gondolhatjátok,hogy megfenyegették az ott dolgozókat a kormány emberei,hogy meg ne tudja az ÁNTSZ,mert szörnyű botrány lenne belőle.MUHAHAAAAAAAA villámlás MUHAHAAAMUHAHAAAA
2009. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ott vannak ezek a gilisztatelepek, ahol a roswell-i ufót őrzik.
2009. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
15%
pedig így van ez és nem máshogy! nevessetek csak ha nem hiszitek! ti eszitek a gilisztákat nem én! kérdezzétek csak a nagybátyámat! az ufót egyébként nem ott őrzik, hanem Nevadában, és arról is tudnék egy-két szót mondani...
2009. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Szomszéd kis csaj a mekiben dolgozik és kiröhögött mikor mondtam neki :) hetente két hetente ellenőrzik őket még egy zacskó sem lehet a földön :)és van olyan ország ahol több szarvasmarha él mint ember :)
2009. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
26%
Igen, tényleg csinálnak hamburger húsokat gilisztákból. Pont úgy, ahogy leírtad, sok gilisztát össze préselnek utána megsütik őket stb. A tesóm is ilyen gilisztatelepen dolgozik. Most nem akarom ismételni a 15:39-es válaszolót, de tényleg úgy van, ahogy leírta. A kormány pénzeli és próbálja titokban tartani, de persze kiszivárog ez. Pl. tesóm mondta nekem én persze elmondtam az ismerőseimnek és így tovább. Tényleg a kevés szarvasmarha miatt is van ez, mert nincs elég. Nem kötelező elhinni, én elhiszem mivel tesóm ott dolgozik a gilisztatelepen és ő nem hazudna nekünk. Amúgy nem a mekis dolgozóktól kellene ezt kérdezned, mert nem a mekiben préselik össze a gilisztákat, erről is tudnék mesélni, de most nem ez volt a kérdés. És nem csak a mekiben csinálják gilisztából a húsokat. Szóval, ha a mekiben nem eszel akkor ne egyél máshol se, mert sok helyen van gilisztából a hús. Ezt is tesómtól tudom, h hova szoktak szállítani giliszta húsokat. Nevessetek nyugodtan, menjetek el 1 ilyen gilisztatelepre és megtudjátok, h tényleg így van. Csak nehéz lesz megtalálni a telepeket, mert a föld alatt vannak......
2009. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
82%
jajj még a McDonaldsban is össze esküvés elméetet láttok? :D
2009. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
23%
16:20-as vagyok. Miért pontoztátok le a 15:39-est? Csak, mert neki van rokona a gilisztatelepen és ő tudja, h ez hogy működik? Engem is le lehet akkor pontozni, mert nekem is ott dolgozik a tesóm. Sajnálom, h nem hisztek nekünk. Mi csak az igazat írtuk le, de a ti bajotok, ha nem hisztek nekünk.
2009. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
9%
Ha a McDonaldsban nem látunk összeesküvést, akkor hol máshol? A meki minden gonosz megtestesítője.
2009. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
56%

Hol a humorérzéketek?Hahó,vicc volt HELLó,helló.Elkeserítőek vagytok

(a cia-s voltam)

2009. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
84%

"Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek"

Magyarországon több mint 700 ezer sz.marha van (ksh.hu). Azaz kb. 14 emberre jut egy. Jut elég marha a hamburgerhez.

2009. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!