Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a mekis hamburge...

Az igaz, hogy a mekis hamburgerekben a hús gilisztákból van?

Figyelt kérdés
Csak, mert ezt már nagyon sok helyen olvastam + hallottam, hogy van 1 nagy giliszta telep és onnan hozzák a gilisztákat és a gilisztákat jól összepréselik, megsütik és azt rakják a hamburgerbe húsnak. Mert rengeteg hamburgert eladnak és nincs is annyi szarvasmarha stb., hogy mindig csak marha vagy sertéshúst rakjanak bele. Nincs annyi állat, amennyit az emberek megesznek. Állítólag többet eszünk, mint ahány állat van és ezért gilisztákkal pótolják a húst. Végülis elég furin néz ki a mekis hamburger hús, lehet tényleg gilisztákból van? Mondjuk a kínai éttermekben is a macska + a kutya húst adják el sertés, marha stb. néven, akkor a mekiben miért ne lehetne giliszta? Kíváncsi lennék, hogy tényleg gilisztából van-e a mekis hús, remélem lesz vki, aki tudja, h miből van. Mindenesetre mióta ezt hallottam, azóta nem bírtam kajálni a mekiben, mert mindig az jut eszembe, h gilisztából csinálják a hús.
2009. ápr. 14. 15:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
87%
Ha nincs elég marha, akkor szerinted gilisztából annyi van? Mennyi giliszta kéne ehhez? :D Tiszta hülyeség, nem tudom kinek jutott eszébe. Mindenesetre ne egyél a mekiben, mert egy szemét hely, minőségben, és az alkalmazottakat is kihasználják.
2010. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

a mekis hamburgerhúsban meg a többi ilyenben is az a szar, hogy minden cafadék húst beleraknak, fejhúst meg minden undormányt.

aki megakar undorodni a hamburgertől egy életre, az olvassa el robin cooktól a Mérget.

de télleg.

2010. jan. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"....Eu-ban nem így vágják a marhát. Nem kínozzák a marhát, hanem vágás előtt kábítják. Amikor kivérzett egy állat, akkor nincs tudatánál, hanem meghal....."


Tévedés, sajnos az EU varázsszó sem jelent kánaánt az állatoknak. Főleg nagyüzemek vágóhídjain, ahol futószalag- szerűen folyik a gyilkolás, nincs idő rendesen elkábítani az állatot, és ha nem sikerült, akkor nem lehet visszavinni, hogy újra megcsinálják a műveletet.

Rengeteg állat felébred kivéreztetés közben, sokan még akkor is eszméletüknél vannak, amikor már vágják le a lábukat, vagy pl. a sertések a forrázóvízbe kerülnek. Rengeteg tüdőt épp ezért nem lehet később eladni, mert tele vannak vízzel, ami azt jelenti, hogy a disznó még élt, amikor belemerült a forróvízbe, és belélegezte azt.

Nehogy azt gondoljuk, hogy itt az EU-ban az állatoknak olyan jó sora van. Igen, jobb mint mondjuk Kínában, ahol még állatvédelmi törvény sincs, de a haszonállatok itt is szenvednek életük során.

2011. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Hülyeség! Ha félsz, ne egyél hambit, egyél sültkrumplit, ha a mekibe mész.
2011. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

B@rooooomsáááág.

Inkább telenyomják szójával,meg bőrkepéppel, meg minden szarral,és máris nem kell csak fele annyi marha.

2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!