Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Fura álom volt.

Ez mit jelenthet? Fura álom volt.

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy a lakásban teljes csend volt. bementek a szüleim a szobába én szaladtam utánuk és egy koporsó volt a szobába. fel volt nyitva. apum szenet pakolt a kandallóba... (nem szénnel tüzelünk) és vörös lett a keze, mintha véres lenne. és én csak néztem a koporsót és a koporsóban egy magas hosszú szőke hajú nő feküdt! és megszólalt. ezt mondta: Így akarsz látni meghalni?

én erre kiszaladtam a nappaliba!!



ilyen nőt nem is ismerek!

de ez mit jelenthet?


2011. dec. 3. 18:42
 1/7 A kérdező kommentje:

a felső kiemelt kérdés ebben a témában az enyém.. ilyeneket is álmodok!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2413699-..

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2410404-..


ilyeneket is álmodok!

pszihológushoz még nem megyek az ilyen álmaim miatt . nem tudom menjek e meg e éri, ha pszihológushoz megyek!!

2011. dec. 3. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Komoly lehet hogy a nöt a jövöben ismered majd meg
2011. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te legalább értelmeseket álmodsz. Nem úgy, mint én:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2432347..

Amúgy én alig álmodok/emlékszem az álmaimra, csak úgy havonta egyszer. Menj el álomfejtőhöz. Ezen az oldalon nincsenek sokan.

2011. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez egy tök klassz álom. Úgyértem, jó jelképrendszereket használsz, amit (remélem) egy ideig értek is. :)

A lakásban csend volt: ez elég természetellenes egy családnál (ha jelképről van szó). Valamiről hallgattok egymás közt.

A szülői szobában egy koporsó: a koporsó egy zárt tér, és negatív dolgok társulnak hozzá (elvégre a halállal van szoros összefüggésben), gondolj bele lehetne kincsesláda is, de nem az: valamilyen nagyon fájdalmas/kellemetlen titok, ami a szüleiddel kapcsolatos (hisz az Ő szobájukban van a koporsó!). Apud szenet pakol a tűzre: gerjeszti az indulatokat, szerintem. Mellesleg több lépésben gerjeszti (hiszen a pakolás nem egy mozdulat hanem azok hosszú sora). Be is gyújthatta volna a gázt ami csak egy mozzanat, de nem így tett. Mellesleg a keze véres: ő a "gyilkos", apudhoz kötődik a probléma, és már egy ideje halmozza egymásra a hibákat/bosszantó dolgokat/őt éri valami negatív dolog már egy ideje.


A vér itt fontos, hiszen ébren rögtön arra asszociáltál a piros kézről, és a te jelképrendszeredről van szó. Azt nem írod, kinyitottad-e a koporsót vagy már nyitva volt, de egy nőt láttál, aki mond valamit, amihez viszont - őszintén - nem tudok hozzászólni. Érdekes, amit mondott. "Így". Nem tudom az álmod vége pontosan mi lehet, de remélem te rájössz mi van a dolog mögött. Ja és egy fontos dolog! A nőt nem ismered, tehát vagy egy jelkép ő is, vagy valaki, akit nem ismersz (ez a szőke nő eléggé sztereotípia. Például feleségek ha megneszelik hogy a férjük csal, általában egy szőke nőt képzelnek el, mégha nem is látták soha). De a nő lehet egy fogalom is vagy egy általánosítás. Sajnos ebben nem tudok értelmesebbet kierőszakolni magamból, sajnálom. :( A legjobbakat! :)

2011. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hú, bocsánat, de írtad hogy nyitva volt: nyílt titok talán? Ennyi, mégegyszer elnézést, figyelmetlen voltam. :)
2011. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó annyit lehet össze rakni ebből a kérdezőnek legalábbis az én részemből hogy: volt a mostani anyukája elött egy szőke nő vagy egy titkolt kapcsolat a bizonyos szőke nő vel csak valamiért megőlte őt abban a szobában késöbb pedig elégette a kájhába v mibe Részem ről ennyi:D
2011. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi az még nem furcsa álom


Én az OVIBAN (igen az óvodában) 4 évesen azt álmodtam hogy iskolás vagyok és már nagy vagyok ("nagy") és egy óra közben be jött egy ilyen sorozatgyilkos egy druzsbával. És utána nagy feketeség, az után pedig egy végtelen hosszú fémből készült szobában vagyok és lassan sétáltam előre és kb. 10 méterenként újabb és újabb osztálytársaim voltak felakasztva. Elkezdtem sírni... Mentem tovább és az utolsó ember egy fiú volt és én ott elkezdtem kacagni, de annyira beleéltem magam a kacagásban meg a sírásba hogy anyukám bejött a szobámban és kérdezgette hogy mi történt.


És a legrosszabb az hpgy most harodikos vagyok és az a fiú akinél elkezdtem kacagni az barátom volt (<3) (VOLT) és mostmár nagyon utálom őt... És azok a gyerekek akik fel voltak akasztva mind az osztálytársaim és pont abban az osztályban voltam álmomban amiben most vagyok... Szóóóval... Ez nekem nagyon para...

2018. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!