Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene történt velem? (lent)

Mi a fene történt velem? (lent)

Figyelt kérdés

Sosem hittem az ilyenekben,de történt valami tegnap..

Haza felé sétáltam,faluban lakom.

És hirtelen mintha máshova kerültem volna.Mintha pislantanál egyet és már teljesen máshol vagy.A megszokott út helyett,egy ragyogó tájon találtam magam.A levegő nagyon friss volt mintha az Alpokban lennék.Sok virágot láttam.De egy állatot sehol,egy madárcsicsergést sem - semmit sem.Csak bámultam össze-vissza,olyan szép volt.Kb 3 percig leskelődtem.Aztán hirtelen bumm.Mintha pislantanék megint és már visszatértem a "valóságba" a rendes útra...és fogalmam sincs mi volt ez.Nem féltem,bárcsak megint megtörténne mert jól éreztem magam ott!!!Valaki élt már át ilyet?

Tuti nem álmodtam mert mint írtam hazafelé mentem,gyalog.Nem busszal hogy elalszom rajta..


2010. júl. 12. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Tuti papiroztál!!! Legalább "utaztál" egy jót..;)
2010. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy dimenziókapu volt! Nálunk is a sarkon van, amikor boltba megyek mindig átsétálok rajta...
2010. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
marha viccesek vagytok,teszek rá h nemhiszitek el,mert én tudom hogy megtörtént ez tuti
2010. júl. 12. 23:56
 14/22 anonim ***** válasza:
...szerintem ez után ne itt érdeklődj, mert itt csak ilyen válaszokat kapsz. keress fel spirituális témájú oldalakat és olvasgass, kérdezz azoktól akik már átéltek ilyesmit ;)
2010. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
35%
Ha nem tudnád barátom a Hipervándor c. filmet nem megjátszották, az egy dokumentumfilm. Ne aggódj a tüneteid miatt (pattanások, szemüvegesség, igénytelenség) el fog múlni, ha nem ugrándozol a bolygón xD
2010. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Igen, egyetértek, sajnos ez nem jó hely a kérdezésre, mert látod, 15-ből kb. 3 válaszoló írt értelmes választ... Én próbáltam segíteni, mondom, szerintem vagy spontán asztrálutazás, vagy spontán dimenzióváltás.
2010. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem Nemere Istvánnak van egy Parajelenségek című könyve és abban ír ilyen jelenségről. Valami olyasmi, hogy párhuzamos dimenziók vannak és az ilyen eseteknél átlátszik a másik dimenzió. Nem tudom igazak-e ezek, de ő is pont ilyen tájról ír a könyvében.
2010. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nézd elsőre én is mosolyogtam a történeten,de velem történt már asztrálutazás,és elmondtam egy közeli ismerősömnek mert tudtam,hogy érdeklik a spirituális dolgok,szóval azt hittem megérti majd...erre az volt az első kérdése:mit szívtál? nos,én ezért nem mesélek ilyesmiről embereknek.

elhiszem ezt neked,mert tudom,hogy lehet ilyesmi.vannak kamusok,bolondok,drogosok,ezt is el kell ismerni de ez egy már kérdés.akivel tényleg történik ilyen csak az tudhatja,hogy nem kitaláció.

jótanács:ne híreszteld az embereknek.

amugy én is vmi. spontán asztrálutazásnak mondanám.

2010. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
Asztrálutazás, dimenziókapu vagy UFO-eltérítés.
2010. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igaz, ez is lehetőség... ha madárcsicsergés nincs, lehetett UFO eltérítés, egy másik" bolygóra", vagy féreglyukon keresztül egy másik dimenzióba. Nem volt időzavarod, miután ez történt veled?
2010. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!