Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a fene történt velem? (lent)

Mi a fene történt velem? (lent)

Figyelt kérdés

Sosem hittem az ilyenekben,de történt valami tegnap..

Haza felé sétáltam,faluban lakom.

És hirtelen mintha máshova kerültem volna.Mintha pislantanál egyet és már teljesen máshol vagy.A megszokott út helyett,egy ragyogó tájon találtam magam.A levegő nagyon friss volt mintha az Alpokban lennék.Sok virágot láttam.De egy állatot sehol,egy madárcsicsergést sem - semmit sem.Csak bámultam össze-vissza,olyan szép volt.Kb 3 percig leskelődtem.Aztán hirtelen bumm.Mintha pislantanék megint és már visszatértem a "valóságba" a rendes útra...és fogalmam sincs mi volt ez.Nem féltem,bárcsak megint megtörténne mert jól éreztem magam ott!!!Valaki élt már át ilyet?

Tuti nem álmodtam mert mint írtam hazafelé mentem,gyalog.Nem busszal hogy elalszom rajta..


2010. júl. 12. 21:24
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán.viszont az időt nem néztem meg hogy menyi idő telhetett el míg "ott " voltam. ufot nemhiszem mert egy ufo-ra sem emléxem hogy láttam volna.ez a legrosszabb fogalmam sincs hogy mi volt ez.
2010. júl. 13. 16:37
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi a neve a falunak, ahol laksz? És melyik utcában sétáltál, amikor ez történt?
2010. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!