Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez miközben meditálo...

Miért van ez miközben meditálok? (lent)

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam meditálni, hogy 100-tól visszaszámolok nulláig, és közben elképzelem a számokat.

És mostanában amikor elképzelem a számokat, akkor mind máshogy jelenik meg. Van amelyik sokkal nagyobb betűvel hogy már zavar engem, vagy más stílussal. Sőt, van olyan amikor mindegyik szám másmilyen számstílussal jelenik meg. Ez néha kicsit irritál, de akkor meg figyelnem kell arra, hogy egyfajta stílus legyen meg nagyság ami eltereli a figyelmem. Nektek is van ilyen, vagy csak az én tudatalattim/agyam szeret kreatív lenni? :D



2016. szept. 29. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Unatkozik az agyad,próbálja a monotonitást érdekesebbé tenni.
2016. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2016. szept. 29. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A te agyad úgy működik mint a számítógép hogy tudod állítgatni a betűstílusokat? :D Akkor te igen penge vagy! :P
2016. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel olyat amire a válasz benne van a kifejtésedben?

Ez nem túl nagy agyi aktivitásra utal.

2016. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-es!?)) Nem akarsz kiadványszerkesztő lenni?
2016. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*3-as:) Egyébként inkább próbáld meg, hogy a légzésre figyelsz, nem fantáziadús betűtípusokat sorakoztatsz fel.
2016. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

en inkabb orulnek, hogy kreativ az elmed:)

valoban inkabb a legzesedre figyelj, valoszinuleg a vizualizacio nem a te utad a meditalasban:)

2016. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!