Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A narcisztikusok ezoterikus...

A narcisztikusok ezoterikus szempontból feketemágusok?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a manipulatív, gonosz narcisztikus emberek az érzékeny embereket pusztán a kisugárzásukkal is befolyásolják. Elég, ha arra gondolnak, hogy a másik ember hülye, és az érzékeny, esetleg alacsonyabb önbecsülésű ember ilyenkor tényleg ostoba dolgokat követ el...

2023. szept. 30. 16:35
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Ha sokat van ilyen a közeledben fáradtnak, céltalannak, enerváltnak érezheted magad. Szeretnél pihenni.
2023. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Én amúgy azt gondolom hogy nem a nárciknak van köze a fekete magiahoz hanem annak az embernek akinek az a sorsa hogy sok bántalmazó ember vegye körül

Én sajnos ilyen vagyok és elvileg erre kaptam pszichológustól választ hogy azért is annyira viszályos az életem mert ezt szoktam meg és az ilyen ember magának alakítja ezt


Én ezzel viszont melyen nem értek egyet mert azt elhiszem hogy magamnak is bonyolítom az életem tudat alatt, viszont az rohadtul nem rajtam múlik hogy mennyi gyökérrel hoz össze a sors és felismertem a nárcisztikus jegyeket az emberekben…

Arról meg pláne nem tehetek hogy belépek valahova és rögtön kineznek maguknak a megkeseredett idióták és rajtam akarjak levezetni a sok szart az életükben


Szóval szerintem inkább a bántalmazottakat veszi körül a fekete mágia vagy balsors hívd aminek akarod

2023. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel is egyet tudok érteni. Sajnos, akinek bántalmazó szülő jutott, az ténylegesen ilyen karmát alakít ki magának.
2023. okt. 3. 12:52
 24/44 anonim ***** válasza:

Nem éppen mi alakítjuk ki azért Szerintem…

Nem csak a zaklatásnàl, már komolyan itt is megjelenik az aldozathibaztatas??


Nem is gond ha retek emberek bántalmaznak mert ezt én alakítottam ki magamnak?

Azért hagyjuk már…

2023. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
De, gond. De nyilván célja van, az hogy azon változtassunk saját magunk, amin tudunk...
2023. okt. 3. 13:37
 26/44 anonim ***** válasza:

24: nem gondolod,hogy te majd itt és most megfejted a kapcsolatokat, okokat, hátteret?

Nem véletlenül rejtett. Majd megtudod odaát.

2023. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan mint mikor a megerőszakolt nőnek mondjak hogy minek ment oda?? Minek ivott?

Miért volt ott a parkolóban?

Mert mi a “férfi”?

Valami degenerált állat alatti faj ami nem bírja felfogni hogy nőhöz nem nyúlunk engedély nélkül?

Ilyen világban kell élni, pláne csinos fiatal nőként?

Vagy maradjak itthon életem végéig?


Vagy amikor bárki verbálisan bánt akkor azt is én idéztem elő?

Nem a másik a rohadék hogy ok nélkül csinálja?

Undorító egy felfogás ez

2023. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Még hányféleképp akarod bizonyítani a gyenge felfogóképességed?
2023. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Pintér Művek válasza:
Hu:D
2023. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Grimfox ***** válasza:
Senkit sem bántanak ok nélkül. Az lehet, hogy nem az egyén ad rá közvetlen okot, de minden esetben van oka. Az ok nem kell, hogy szép, vagy logikus legyen. Az, aki bántalmaz sem feltétlen érti. De ettől még van. A bántalmazó felelősségét senki sem vitatja el. Nem is lehet elvitatni, mert annak, amit csinál, lesz következménye, nem is szép. De ahogy ő nem látja, hogy miért teszi a sok aljas dolgot, úgy a bántalmazott sem látja, mivel okozta, hogy ezt el kell szenvednie. Amit én átéltem, ahhoz is vagy 20 év kellett, hogy megértsem, miért történt, mivel váltottam ki. Mint kiderült, azóta sem változtattam az adott dolgon, úgyhogy 20 évvel később kellett elkezdenem.
2023. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!