Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A narcisztikusok ezoterikus...

A narcisztikusok ezoterikus szempontból feketemágusok?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a manipulatív, gonosz narcisztikus emberek az érzékeny embereket pusztán a kisugárzásukkal is befolyásolják. Elég, ha arra gondolnak, hogy a másik ember hülye, és az érzékeny, esetleg alacsonyabb önbecsülésű ember ilyenkor tényleg ostoba dolgokat követ el...

2023. szept. 30. 16:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Amúgy a súlyos NPD-sek, akiket én ismerek, mind foglalkoznak vagy voodooval, vagy egyéb okkult dolgokkal...
2023. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Az ezotéria alapvetően vonzza a sötét hármast.

Pszichopaták, narcisztikusok, és machiavellisták


Mindegyik szeret hazudozni, manipulálni, szélhámoskodni és embertársaival kbszni

2023. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Minden pszichopata NPD-s, de nem minden NPD-s pszichopata.

Mindenki mutat olykor nárcisztikus vonásokat, nem összekeverendő az NPD-vel.

2023. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Igen, volt nekem is egy koponyegforgato machiavellista "baratom", idokozben nyilt fel a szemem, hogy mennyire machiavellista es narcisztikus... na o is boszorkanysaggal foglalkozott, meg is atkozott egyszer valakit.
2023. nov. 14. 23:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!