Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a szellemjárásban?

Hisztek a szellemjárásban?

Figyelt kérdés
Nálunk anyukám halála után történtek érdekes dolgok és utána elkezdett foglalkoztatni a téma!Ráadásul van a Szellemjárás cimű műsor az egyik csatornán és teljesen magával ragadtak ezek a megmagyarázhatatlan dolgok!Félelmet abszólut nem érzek csak csodálatot!
2010. dec. 31. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok, amiket csak úgy élhetünk túl, ha misztifikalizáljuk őket. Túléled.
2011. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen hiszek benne.
2011. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs nem tudom ki beszélte be neked. Meg hogy ennyi ember nem téved az ilyen műsorokban előre megvan mondva ki mit csináljon meg vannak ilyen trükkök ami kamerán keresztül nem látszik.
2011. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

röviden: nem.

hosszabban: beleképzeled a legegyszerűbb dolgokba is, hogy biztos szellemek csinálták, mert a tv-ben ezt látod.

illetve mert nem tudod elfogadni anyukád halálát, szeretnéd hogy ott legyen veled.

2011. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sose néztem ilyen szellemes sorozatokat, de én kerestem fel szakembert, mert mindig látok érdekes dolgokat. Azt mondta, ez egy adottság, el kell fogadnom.

Amikor barátnőimnek meséltem azokról, hogy mit látok, mindig kiröhögtek, csak azután nem, miután egyértelmű bizonyítékokat mutattam nekik.

2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyon au anyukád, én meg igazából hiszek benne szerintem. De a legjobb ha istenben sosemvezsítjük el a hitünket! bármi van, valamibel hinni kell.+
2011. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!