Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges hogy olyan mintha örökre elaludnánk ?

Vagy valoban valami történik velünk



2021. ápr. 12. 11:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szarkazmus be.

Hát jaasa, mi van a halál után, jó kérdés, nem tudjuk, senki sem tudhassa, ugyanmár nincs semmi mert a több ezer halálon túli dokumentált élmény az nem számít meg a róluk írt rengeteg könyv.

Az mind csak az agyad okszigénhiánya, tudod?

Guglit próbáltad már?

Könyvtárad ezotéria részlegét?

Értem én hogy el kell kezdeni valahol, mondjuk itt a gyakorin, hogy ugyanmár mi lehet a halál után, de a keresőt itt fent jobboldalt, azt biztos nem túlvilági misztérium használni!

2021. ápr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11.Oké.De szerinted mi van utána?
2021. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

12 nem az az érdekes, hogy szerintem mi van, hanem azok szerint akik meghaltak és vissza is tértek.

Az egyik legkorábbi halál utáni élményről Platon számol be, egy görög katona, a pamphüliai Er élte meg a következőket:


[link]

2021. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Köszi.Elolvastam.Érdekes.
2021. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egy könyv azoknak akik nyitottabbak:

Müller Péter : Kígyó és kereszt

2021. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Köszi 15-ös.Erről a könyvről még nem hallottam,pedig nekem is van egy pár hasonló itthon.
2021. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A sok paranornalis eset miatt gondolom hogy talán van valami a halál utan . De ha szigoeu ateista szemmel nezzuk igazabol az o vziojuk is erthero
2021. ápr. 13. 12:37
 18/26 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#17 viziojuk igen ateistak mindeg kepzelegnek
2021. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ateista szemmel az agy a haláltól való félelem és/vagy a fájdalom ellen az agy eufórikus állapotba kerül, azaz hallucinál.

[link]


Lehetnek ideák, hogy mi van a halál után de ezeket senki sem tudja biztosra az ateisták se, hisz ha így lenne nem lenne belőle vita, nem lenne kérdés.

Mellesleg a kérdés konkrétan a haldokolásnak és a a közvetlen a testtel átélhető folyamatára kíváncsi. Ha az érdekelné mi van a halál után akkor nem lenne zárójeles kérdés a

"Szerintetek lehetséges hogy olyan mintha örökre elaludnánk?"

ha nem ez lenne én a reinkarnációba hívők táborát erősíteném. de ezzel az "ateistákéba" csúsztam.

Ha nem hiszel a túlvilágban akkor pofon egyszerű mi lesz a testtel.Nincs agyalás, vízió csak tény. (átalakul, lebomlik, szétrot...) az hogy a lélekkel van-e, lesz e vele/belőle valami az nem véletlen a hit és az ezotéria témaköre. És ez baj? szerintem nem, sőt valahol kell is keresni a megmagyarázhatatlant. de ne a halálunk utáni ej mi a kő-ben ha még élünk. Persze ha morálisan ez kell akkor no problem, de akkor valószínűleg van mit megbánni...És ezek nem csak az ezoterikus dolgok, nézetek tudnak segíteni hanem a "racionális" akár materialista irányzatok is.

2021. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19

"Lehetnek ideák, hogy mi van a halál után "

Ebbe most nagyon beletaláltál, mert csak azok vannak. Ezért sem lehetséges...egyelőre?...bizonyítani ilyesmit műszeresen.

2021. ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!