Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt az eddigi legmegmagyar...

Mi volt az eddigi legmegmagyarázhatatlanabb paranormális élményed?

Figyelt kérdés

dec. 31. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Fából 3felhőszerű vmi jött ki..


Dupa zöld fényoszlop a földből az ég felé..


Meg pàr lakàson belüli furcsa jelenség làmpa lekapcsolodott, jàtékbaba megszolalt ilyen kis aprosàgok

dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Aurora6891 ***** válasza:
51%

Voltak régen is.


De idén májusban túltett mindenen.


Leírni nem írom le.Értelme sem volna

dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%

Volt több is. Gyerekkoromban volt egy régi bútor, ahhoz tartozott egy tükrös szekrény, na abban a tükörben éjszakánként embereket láttam sétálgatni, mintha egy ablakból néznék az utcára. A szüleim sosem hitték el. Felújításkor a bútorokat elvitték a cigányok de ezt a tükröset visszahozta a pasas 2 nap múlva, mert "a gyerekei sírtak tőle".

Aztán huszonéves koromban volt még pár fura dolog, egy hajnalban láttunk egy embert jönni a vonatsínen és amikor hallottuk, hogy jön a tehervonat, elkezdtünk neki kiabálni meg futni felé de nem ment le a sínről, csak haladt tovább előre. Aztán jött a vonat és el is ment, a fickó pedig nem volt sehol. Ehhez hasonlóról amúgy apám is beszámolt, teljesen más helyen de ugyanúgy ment egy ember a sínen, tolta a biciklit. Apám munkahelye közelében volt ez, mindig amikor az utolsó szünetében cigizett, látta ahogy ugyanabban az időpontban megy a fickó a sínen a biciklivel. És pár másodperccel azután, hogy elhaladt, mindig jött a vonat. Elvileg a többi munkatársa is látta már és meg voltak vele szokva, sőt volt köztük, akinek fel sem tűnt, simán azt gondolták, hogy valaki épp munkába megy mindig ugyanakkor.

Vagy volt egy utca, amiben állt pár romos ház, néha rövidítettünk arra barátnőmmel de nem volt bizalomgerjesztő hely, így többnyire nappal csak. Egyszer mégis arra mentünk este 8-kor, angolóra után, amit elhúztak, ezért sietnünk kellett a buszhoz. Az egyik romos ház ablakában megláttunk egy kislányt, pár percig néztük de aztán muszáj volt sietnünk a buszhoz. Másik héten bementünk oda nappal, kiderült, hogy a háznak padlója sem volt meg semmi, az ablak alatt több méteres gödör tátongott, nem állhatott ott senki. De totál random éjszaka az utcán sétáló, majd hirtelen köddé váló gyereket is láttunk másik ismerősömmel, ő azóta sem hajlandó arra járni.

dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy pár. Nem írom le mert megijedtek. :)
dec. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
91%
4. Írd már le légy szíves, ne érezzem magam kattantnak, hogy ilyeneket látok :D
dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem látomás, hanem történés. :)
dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Muti☺
dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Már megtörtént. :)
dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Már gyerekkoromban láttam dolgokat.Előre tudtam mi fog történni éreztem sok ember fejében mi van milyen gondolatai érzései vannak.Akaratlanul jött ez a tudás tudatosan ha akartam használni nem ment.Semmit nem tudtam erről a témáról.Később rosszabb lett vagyis akkor azt hittem.Szellemeket foszlányokat kezdtem látni egyfajta látomások is voltak.

Nem akartam ezekkel foglalkozni de ez lett a meghatározó része az életemnek.Lefekvés előtt mindig meditáltam amit akkor nem tudatosan csináltam csak próbáltam kiüríteni az agyam és semmire nem gondolni majd figyelni ahogy bizonyos gondolatok bekúsznak az elmémbe.Egyik este kezdőtött az egész.Akaratlanul elkezdtem beszélni ebben az állapotban egyfajta spirituális bölcselet hagyta el a számat.Meg is lepődtem.Megismétlem nagyon fiatal voltam akkor internet még nem volt teljesen fura kicsit durva érzés volt nem tudtam hova rakni.Pár alkalommal később hosszabb lett a közlés majd kérdeztem valamit amire hihetetlen pontos válasz jött.

Nem fogok leírni mindent mert ez mind saját magam élménye a fejlődésemhez járult hozzá.

Egyik este egy útmutatást kaptam hogy mit hogyan csináljak mert egy idegen országba fognak elvezetni előre elrendeznek mindent.

Fél év múlva valami hihetetlen események folytán kinn voltam a másik országban ahol 10 évet éltem.

Ez csak egy pici része igazából a spiritizmus okkultizmus felé fordultam.

Konkrét eseteket nem akarok leírni mert egy kívülálló embernek annyira durva és sokkoló lenne hogy nehezen tudná elfogadni hogy ilyen is van ebben a világban.

jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért vagyunk itt, nem?☺
jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!