Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fénylény vagyok?

Fénylény vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy elméletem.

Én egy több ezer éves fénylény lehetek, lekell jöjek idönként, és valamit teljesítenem kell, és szerintem ha jól teljesítem, kapok pl: 500 év jutalmat vagy valami ilyesmiit.

De még azt is elképzelem hogy ez a dimenzió csak nekem lett kitalálva, de akor nem igazán várhatok válaszokat.

De lehet mindenki fénylény csak nem tudjuk valamiért.

Lehet a pápa is ezért mondot le mert rájött az igazságra.

Fénylények válaszát várom.



2013. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%

Üdvözlöm!


Dr. Mohamed Abalkibir vagyok, és véleményem szerint Ön Fénylény! 600 éves praxisom alatt 95%-os valószínűséggel azonosítottam be a Magához hasonló természetfeletti lényeket!


Dr. Abalkibir

Új-Mexikó

2013. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Gondoltam köszönöm.
2013. ápr. 5. 18:19
 3/48 anonim ***** válasza:
74%
Drága kérdező! Ha kicsit kevésbé lennél lusta utána olvastál volna és láthattad volna, hogy MINDANNYIAN FÉNYLÉNYEG VAGYUNK... Legalábbis az ezotériában így neveznek minden ÉLŐLÉNYT..
2013. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Köszönjük, hogy felfetted magad. A Sötétség Légiója már több ezer éve fénylényeket kutat, hogy belőlük táplálkozzon. Hamarosan lenyomozunk és küldünk érted valakit.
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
62%
Te hülye állat.
2013. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
60%
aztak.va :D
2013. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Mindanyian nem hiszem hogy fénylények vagyunk.

De egy halottam már fény számítògépeket terveznek mert a fény is tárol adatott.

Hamarosan megváltozik minden.

2013. ápr. 5. 18:35
 8/48 anonim ***** válasza:
72%

Tisztelt Kérdező Úr!


Ahhoz, hogy megtudja, Ön fénylény-e, a legkönnyebben úgy tudja megállapítani, hogy fél dl folyékony kálium-permanganátba sósavat önt, ezzel klórgázt hoz létre. A hipermangán-sósav keverékbe öntsön egycsipetnyi őrölt borsot, majd rá kevés alkoholt, majd egy evőkanálnyi ecetet! A tálból, amelybe ezeket helyezte, kissé zöldes füst fog felszállni. Ha Önnel ellenkező irányba száll majd a füst, akkor maga fénylény, mivel a fénylények negatív töltésű aurával rendelkeznek, így taszítja a pozitív töltéssel rendelkező klór-permanganát gázt.

2013. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
43%

Prof. Mózes Joseph

előző vagyok

2013. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Sötétben nem is tudok aludni, ég a plafnon a villany egész este, de mivel ez mesterséges fény így az asztali lámpa is ég az arcomra írányìtva, de ugy érzem a talpamat is megkéne világítani.

Biztos hogy fénylény lehetek mert nagyon sok fényt igénylek.

2013. ápr. 5. 18:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!