Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fénylény vagyok?

Fénylény vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy elméletem.

Én egy több ezer éves fénylény lehetek, lekell jöjek idönként, és valamit teljesítenem kell, és szerintem ha jól teljesítem, kapok pl: 500 év jutalmat vagy valami ilyesmiit.

De még azt is elképzelem hogy ez a dimenzió csak nekem lett kitalálva, de akor nem igazán várhatok válaszokat.

De lehet mindenki fénylény csak nem tudjuk valamiért.

Lehet a pápa is ezért mondot le mert rájött az igazságra.

Fénylények válaszát várom.



2013. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm Dr. Mohamed Abalkibir


Csak most egy kicsitt össze zavarodtam nem tudom kinek higyek.

2013. ápr. 6. 18:59
 32/48 anonim ***** válasza:
68%

Tisztelt Dr. Abalkibir!


Az Ön elmélete igencsak ütközik a valósággal! a fénylények ugyanolyan emberek, akárcsak mi, viszont 10-20.000 évvel fejlettebbek nálunk, és mivel ők képesek a dimenzió- és időugrásra, ezért eljutottak olyan dimenziókba is, ahol a civilizáció még az e dimenzióban lévő, földi időszámítás előtt tartott, ott a fénylényeket pedig istenként tisztelték fejlett technológiájuknak köszönhetően. Ők már akkor napenergiát használó, energia-cellákkal ellátott repülőgépekkel közlekedtek, és azzal jutottak át más dimenziókba is. Így amikor ide is eljutottak, műszereik és gépeik segítségével megépítették Egyiptomban a piramisokat, ezeket az ókori egyiptomiak meg is örökítették a piramisok falain, tehát azok nem UFO-k voltak. És hogy miért pont Egyiptomba mentek? A válasz egyszerű: Afrika a forró égövben megfelelő napenergia forráshely volt a fénylények számára. A Stonehenge-t is ők építették Wiltshire-ben, mert ezzel egy mágnesenergia-pontot fogtak körül, ahol bármikor feltölthették energia-celláikat a nyári napforduló idején, amikor is a mágnesenergia-pont és a Nap mágnesenergia-vonalon keresztül kiegyenlíti egymás töltését. Sok fénylény viszont végleg itt maradt, és egy idő után beilleszkedett a társadalomba, immáron emberként, nem pedig "istenként".

2013. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Az utolsó elég tanulságos.

Köszönöm a választ.

2013. ápr. 7. 06:59
 34/48 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, egyébként Prof. Mózes Joseph voltam.
2013. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Tisztelt Prof. Mózes Joseph!


Mély tisztelettel kérem, NE beszéljen badarságot e Fénylény gyermeknek. Nem lehet könnyű helyzete, láthatóan egyedül van a Föld nevű bolygón. A Fénylények Tejútrendszerbeli diaszpórájuk során tettek szert magasfokú piezoelektromos technikai ismeretekre. A Fény tisztelete, a Nap kultusza csupán az ősidők népeinek félelme nyomán alakult ki, kik a Napot istenükként tisztelték, nem ismerve annak mibenlétét. A Fénylények mindigis az atomok rezgéseit, kvantummechanikai szabályszerűségeit használták ki. Az atomok rezgése által indukált elektromos feszültséggel töltötték fel üzemanyagcelláikat. Az atomok surlódása közben az atomokról leválló fotonok után nevezzük őket Fénylényeknek, tisztelve magas technikai ismereteiket.


Fénylény barátom! Bármilyen kérdése van, Dr. Abalkibir itt van Magának!


Dr. Mohamed Abalkibir

Io

2013. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Tisztelt Dr. Abalkibir!


Amit Ön most, és az előző válaszaiban megfogalmazott, teljességgel badarság! Komolyan gondolta azt, hogy a fénylények küldetése a a sörélesztő mikróbák és bakteriálisok táplálása? Ez nem mikrobiológia, doktor! Tény, hogy a fénylények nagy dolgokra képesek esszenciális technológiai fejlettségüknek köszönhetően, de ők is csak emberek, akiknek már nincs szükségük ivóvízre és megfelelő mennyiségű táplálékra a fennmaradáshoz, csupán fényre, mert ők még az első, földi emberek megjelenése előtt kifejlesztették energia-cellákból táplálkozó szervezetüket. És jó lenne, ha azzal sem rémítené el a kedves fénylény kérdezőt, hogy egyedül van ebben a dimenzióban, mert itt rajta kívül még legalább 70-75 fénylény tartózkodik! Persze, ez nagyon kevésnek tűnhet azon adathoz képest, hogy 250-300 évvel korábban valószínűleg átlagosan 200 fénylény is élhetett itt.

Ne aggódjon, kedves kérdező! Ön nincs egyedül, és a közeljövőben a "felsőbb hatalmak" le fogják rántani a leplet a fénylények létezéséről, Ön pedig nagy dolgokat fog még véghezvinni társaival együtt!


Prof. Mózes Joseph

2013. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanulságos válaszokat.


Most reggel fejfájásal ébretem, ez lehet azért van mert este kiéget az egyik lámpám és nem tudtam elég fényt szìvni?

2013. ápr. 8. 06:20
 38/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ennyitől még nem fognak rohamosan fényt igényelni energia-cellái, viszont a hirtelen, hosszabb időre a megszokottnál (ez lehet akár 1-2 perc, is de több idő a fényben töltött idejénél) fellépő sötétség összezavarja a szervezetét, és egy időre, amíg mágneses pólusai nem veszik fel a sötétség fényterének terjeszkedési kerületét, addig le is lassulhat kissé a mozgásban, a reflexei sem fognak olyan gyorsan reagálni, mint azelőtt, és a fejfájás gyakran előjöhet még. Ez a folyamat hosszabb ideig is eltarthat, és természetesen addig, amíg a fényforrás nincs újra biztosítva, jelen esetben a lámpa körtéje ki nincs cserélve. Ha viszont a fényforrás újra biztosítva lesz, az attól az időponttól számított kb. 7-8 órán keresztül észrevehetően gyorsabbak lesznek a reflexei, a látása kifinomultabb lesz, viszont fáradékonyabb is egy ideig, hiszen a teljesen feltöltött energia-cellák (amelyek szintén 7-8 óra után már nem lesznek teljesen feltöltődve) megakadályozzák abban, hogy elfáradjon, vagyis olyan, mintha egymás után megivott volna 4-5 pohár kávét. Egyszóval, ne féljen, nem lesz baja!


Prof. Mózes Joseph

2013. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm Prof. Mózes Joseph

Akor most már tudom a betegségeim okát.

2013. ápr. 8. 14:33
 40/48 anonim ***** válasza:
Ti most szórakoztok?
2013. ápr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!