Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fénylény vagyok?

Fénylény vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy elméletem.

Én egy több ezer éves fénylény lehetek, lekell jöjek idönként, és valamit teljesítenem kell, és szerintem ha jól teljesítem, kapok pl: 500 év jutalmat vagy valami ilyesmiit.

De még azt is elképzelem hogy ez a dimenzió csak nekem lett kitalálva, de akor nem igazán várhatok válaszokat.

De lehet mindenki fénylény csak nem tudjuk valamiért.

Lehet a pápa is ezért mondot le mert rájött az igazságra.

Fénylények válaszát várom.



2013. ápr. 5. 18:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, kérdező, majd a fehér ruhás doktorbácsik segítenek.
2013. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Biztos te is 10.000 éve felemelkedtél csak valami rosszat tettél beavatkoztál az emberek életébe és büntetésből a földre száműztek vissza emberri formába

[link]


[link]


XD DDDD :)

2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam.
2013. ápr. 6. 08:54
 24/48 anonim ***** válasza:
Színigaz, mind "fénylények" tévelygő árnyai vagyunk itt.
2013. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindenki, a fénylények egy másik dimenzióból érkeztek, ahol a 3.000 évvel lemaradott civilizációban őket istenként tisztelték, mert ők akár 10.000 évvel is fejlettebbek voltak az ott lévő embereknél. Sok fénylény viszont kíváncsi volt más dimenziókra is, így kerültek sokan ide, hozzánk. Innen viszont csak 500 évente tudnak visszajutni a saját dimenziójukba, mert a dimenzió-utazás rengeteg energiacellát igényel, a cellák pedig csak 500 évente szívnak magukba elég fényt az utazáshoz, de csak akkor, ha a fénylény rengeteg időt tölt akár természetes, akár mesterséges fényben. A fénylények valójában másik dimenzióból származó emberek, akik már annyira fejlett technológiával rendelkeznek, hogy rájöttek, az örök élet lehetséges, ehhez viszont energia-cellákat építettek magukba, amelyek egyfajta napelemként működnek. A fénylények már ismerik a dimenzió és időutazás titkát, viszont ha azt megosszák az emberekkel, akkor örökké ebben a dimenzióban kell maradniuk. A kérdező tehát valószínűleg azért van itt, mert a saját dimenziójából átjött ide, de még nem telt le az 500 év, mert itt jóval kevesebb a természetes fényforrás, mint a saját dimenziójában. A fénylények egyébként magán a Napon sem égnének el, viszont egyből lenne elég energiájuk a dimenzióugráshoz.


Prof. Mózes Joseph

2013. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm Prof. Mózes Joseph


Most már jobban ismerem önmagamat.

2013. ápr. 6. 14:34
 27/48 anonim ***** válasza:

Nem. Te nem vagy fénylény !


Én vagyok fénylény.

2013. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Te biztos nem.

Én szívok annyi fényt egyértelmüen, hogy én vagyok fénylény

2013. ápr. 6. 17:54
 29/48 anonim ***** válasza:
59%

Ha bármi kérdése van a fénylényekkel kapcsolatban, csak kérdezzen, én már 8 éve foglalkozom ezzel a témával.


Prof. Mózes Joseph

2013. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
91%

Tisztelt Prof. Mózes Joseph!


Ne kontárkodjék maga itten. Amint írtam 600 éven át figyeltem meg természetfeletti lényeket, különösen fénylényeket. Ha a Maga elmélete igaz lenne, mivel magyarázná a térgörbületi idővisszcsatolás elméletét?

Fénylények már az univerzum létrejötte előtt uralták a többi dimenzió 63%-át, mindezt számos bibliai utalás is alátámasztja. A fénylények itt élnek közöttünk, és különleges küldetésük a sörélesztő mikróbiák és bakteriálisok táplálása, hogy aztán a Nap sugarai elég termonukleáris kvantumkapillárist hozzon bennük létre.


Kedves Kérdező, Magának küldetése van, ne várakozzon.


Dr. Mohamed Abalkibir

Orion-öv

2013. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!