Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már szellem tapasztalatot...

Volt már szellem tapasztalatotok? Volt olyan élményetek, ami sziklaszilárd hitet táplál bennetek a szellemek iránt?

Figyelt kérdés
Szerintetek vannak szellemek?
2013. júl. 26. 09:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
Már többször előfordult velem éjszaka, hogy feküldtem az ágyon, és olyan érzésem volt mintha valaki oldalról megdöntötte volna az ágyat. De annyira erős volt ez az érzés, hogy kénytelen voltam megkapaszkodni. Nem tudom, hogy ez miért történhetett...
2013. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

7 éves koromban egyszer hajnali három óra körül láttam egy felhő szerű alakot aki az ablakon jött be és átlebegett a szüleim szobájába,ott gondolom eltűnt nem mentem utána.

Aztán 8 éves koromban felkeltem,a hátamon feküdtem,de a szemeim még csukva voltak és nem magamtól de elkezdtem magamba motyogni valami olyasmit hogy mit kell tenni ha látsz egy szellemet.hozzátenném hogy nem féltem se semmi csak beszéltem anélkül hogy gondolkoznék.aztán kinyitottam a szemem és láttam egy fehér kb két méteres alakot aki fölém tornyosul mintha meg akarna fogni,újra lehúnytam a szemem,és mire kinyitottam már nem volt ott.talán csak álmdtam vagy képzeltem ki tudja???...

van még több storym is de lusta vagyok írni ha érdekel írj privit.

:)

2013. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bennem sziklaszilárd a hit, hogy szellemek nem léteznek.
2013. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!