Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi sok ember azt,...

Miért hiszi sok ember azt, hogy nincsenek idegen civilizált lények?

Figyelt kérdés

Szerintem tuti vannak...Annyi csillag van,milliárd x milliárd x milliárd....

Biztosan soknak vannak bolygói,kizártnak tartom,hogy ebbe a nagy mindenségbe csak mi,az ember tudnánk alkotni,gondolkodni...


2011. ápr. 21. 19:59
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

"ősi írások,rajzok ,üzenetek nem elég bizonyíték?"

és ezt miből gondolod, hogy hitelesek?-mert évezredek óta le van írva!Egyébként te miből gondolod,hogy nem?De mindegy.Nektek a legjobb ha kételkedtek,ellenkeztek,és ennek örültök is!Ilyen az emberek fele!Elég sajnálatos!!

2011. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Azért azt ne felejtsük, hogy sok olyan "ősi írás, rajz, stb" van amiken letűnt civilizációk az Isteneiket, túlvilági lényeiket, stb ábrázolják, sokan (legfőképp Daniken) meg belemagyarázzák hogy földönkívüliek látogatását ábrázolja. Egy ilyen 2-3 ezer éves kőbe vésett rajz még nem bizonyíték semmire, mert akármit is ábrázolhat.

Akár még idegen lényeket is. De akkor jön a kérdés: Hol vannak most? Lehet hogy már kipusztultak?

A bizonyíték az lenne, ha MI itt a jelenben felvennénk a kapcsolatot velük, mert hogy 2-3 ezer éve mi történt azt elég nehéz bizonyítani.

2011. ápr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Na igen.De honnan tudod,hogy a kormányok,és főleg az USA titkos szervei nem vették velük fel a kapcsolatot?És hogy nem dolgoznak már rég együtt!És ne feledjük azt sem,hogy már rengeteg pilóta,tudós,magas befolyású emberek vallanak be UFO-kal kapcsolatos történeteket!Köztük Neil Armstrong is!Ezeknek az embereknek sem lehet hinni?Továbbá a kiszivárgott FBI irat,Roosvel-nél!És az ősi irások,rajzok:na ezek beszámolnak égi városokról,égi harcokról,melyekben "fénysugárral" harcoltak (mai nevén lézer).Ezekbe nem tudsz mást bemagyarázni!Na és persze honnan tudták a Sumérok,hogy a Föld a 7-ik bolygó?Számolj utána,kezd a Plutó-tól!Tovább megyek!A Jupitert, Marsot,Szaturnuszt is lerajzolták,az egyiket gyűrűvel,a másikat csíkosnak,míg a Mars bolygót vörösnek!Ebbe mit tudsz bemagyarázni?Tovább:ismerték az ORION bolygóöv összes csillagát,amit csak 1980 táján fedeztek fel!És ez mind le van írva!Csak az emberek ,tudósok olyan buták,hogy semmibe veszik a letűnt civilizációk írásait!Sokkal előbbre lennénk,ha hinnének benne!Szóval ez nem elég bizonyíték?Vagy netán a Sumérok rendelkeztek hiper távcsövekkel?
2011. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Erre a Sumér ábrázolásra gondolsz?


[link]

[link]


Ezen az I.E.III. évezredből származó pecséthengeren valóban vannak bolygóábrázolások, de egyel több bolygó van a képen. Ez az állítólagos "Nibiru" bolygó, ami időközönként áthalad a naprendszeren, és idegen lények élnek rajta, akik a Sumérokat is meglátogatták, stb.

Elég fura sztori, lehet rajta filózni, hogy honnan volt a Suméroknak ilyen csillagászati ismeretük, én azt sem zárom ki hogy tényleg jártak itt idegenek, de ez még mindig nem bizonyíték.


Azt pedig hogy az USA kormánya mit titkol azt csak ők tudják, és lehet nagyon meglepődnénk, ha kiderülnének a dolgok, talán a társadalmunkra is gyökeresen hatna. Pont ezt nem akarják..(?)

Szóval nem azt mondom hogy lehetetlen amit írsz, csak azt hogy találgatás, és nem bizonyíték.

2011. ápr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Nem erre a sumér ábrázolásra gondolok!Volt szerencsém látni sokkal több dolgot is,és azokra!A Nibiru.Ezt én sem tudom.A Sumérok szerint volt egy ilyen bolygó,melyről a "teremtők" jöttek.Meglehet,hogy van egy sokkal nagyobb pályát leiró bolygó,de ezt csak a NASA tudja,és szerintem ha létezik,akkor sem fogják elmondani!Ez mindig is igy volt,és lesz!Ez tökéletesen kifejezi a NASA valódi szándékait, hatalmi gőgjét, és hamis mindenhatóság tudatát.Az emberek elől elrejteni az igazságot a legkönnyebb,sőt,ha egyszer ki is kerül valami,senki nem fogja tudni mi az igaz,és mi nem!Nagyon jól megcsinálták ezeket,a mi rovásunkra.Igaz ,az emberek 50-60 %-át amúgy sem érdekli semmi,csak a pénz,hatalomvágy,népszerűség,felvágás!És ez miatt vannak az emberek "sötétségben".
2011. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Miért hiszi sok ember azt, hogy vannak idegen civilizált lények?

ez a válaszom, pontosabban most már a kérdésem :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1744..

2011. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Akkor melyik képre gondolsz? Ha olyan különleges gondolom fent van a neten. Link?


Egyébként ha lenne ilyen "visszatérő" bolygó, azt elég nehéz lenne a NASA-nak titkolnia, mert nagyon sok olyan fél-amatőr csillagász van (unatkozó milliárdosok, akiknek ez a hobbijuk), akiknek igen komoly műszereik vannak, nem beszélve a magán kézben lévő, vagy az USA-n kívül lévő obszervatóriumokról.

Szóval ne mondjuk már, hogy csak a NASA figyeli a világűrt, mert másoknak is van erre hasonlóan komoly technikája, főleg ha egy naprendszerbe visszatérő bolygóról beszélünk.

Vagy mindenki az összeesküvés szereplője? :)

2011. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

23:18..te tényleg el tudod képzelni,hogy ebbe a hatalmas mindenségbe csak mi vagyunk egyedül civilizált lények??

Az ember még arra sem képes,hogy ellátogasson a szomszédos bolygóra,nemhogy pl egy szomszédos naprendszerbe,vagy a szomszédos galaxisba..Van fogalmad arról,hogy egy galaxisba hány milliárd csillag van?Ha csak az összes galaxis csillagából az 1%-ának vannak bolygói,az is már több millió bolygó.Ezek után te még mindig azt mondod,hogy csak mi v agyunk civilizált lények..Kizárt!

Szóval te is ilyen hiszem ha látom típusú vagy..Akkor lehet Barack Obama sem létezik,mert élőbe,szemtől szembe még nem láttad...

2011. ápr. 26. 08:48
 39/51 anonim ***** válasza:

Szia Digo.A "kép" amelyiket én láttam,nincsen a neten!Személyesen voltam jelen.1999-2009-ig ilyen "kutatásokon" vettem részt,nagyon jó ismerősökkel!Hidd el,rengeteg dolog nincsen a neten feltéve!Például rengeteg olyan helyen is jártunk,ahol szigorúan mindent elvettek tőlünk,egyedül a ruha maradhatott,még egy tollnak sem volt szabad nálunk lenni!És ezért ez a ti bajotok,hogy csak a neten nézelődtök.Igaz,sok helyre senki nem is mehet csak úgy!Rengeteg mindent láttam,olyan dolgokat is,amiről nem szívesen írok,vagy egyáltalán nem!



--komoly technikája.Na igen!Az lehet hogy van,de nem olyan komoly,ahogyan azt te elképzeled!Egyébként meg akinek olyan komoly technikája van,legyen az milliárdos,stb,szerinted ha talál valamit,azt kiteheti bárhová?Nagyon el vagytok tévedve!Ha bárki talál bármit is,azt először jelenteniük kell,írásban!A barátomnak Ausztráliában van egy nagyon komoly műszerei vannak,és tőle tudom!A fél profi amatőr csillagászok pedig sza.t sem látnak,hidd el!Én is az vagyok!és ahhoz képest amit nála láttam az ő műszerén,az ég és Föld!Például valaki felhozta a Hold témát is,hogy azon is lehetne látni sok mindent amatőr csillagászoknak!Hát ki kell ábrándítsalak,mert még az ő komoly gépével sem sok mindent lehetett látni!És csak annyit mondott nekem,hogy nagyon szokatlan dolgok vannak az utóbbi időben a Holdon.Sajnos többet nem akart mondani!tehát,akik itten okoskodnak,hogy ők a Janik,ők majd megmondják a tutit,beolvasnak,hát azok valóban sza.t sem tudnak!Csak hajtják a szokásos kritikákat,a mások már látnák stb dolgokról,pedig az igazságnak még a az 1%-át sem tudják.Mint ahogyan én sem,de nálam ez kb a 15 %-a,amiket tapasztaltam!És még valamit a NASA titkolódzásáról:a híres amatőr,fél profi csillagászaid még azt sem látták,mikor a NASA titokban kísérletezett már pár éve az új "űrhajójukkal".Ő tudott róla,mert látta,de a többiek nem!Akkor miről is beszélünk?És a lényeg az,hogy a NASA (aki szerintetek soha nem hazudik) pár év hazugság után végre beismerte a hajó létezését!

2011. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

11:55

Ha amatőr csillagász lennél, akkor nem írnál akkora sületlenségeket, hogy kereskedelmi forgalomban nincsenek olyan műszerek amikkel egy naprendszerbe visszatérő, és áthaladó bolygót észlelni lehet, és hogy "sz@rt sem" lehet látni a holdból.


De tudod mit? Itt a lehetőség, kérdezzünk meg másokat is!

2011. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!