Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi sok ember azt,...

Miért hiszi sok ember azt, hogy nincsenek idegen civilizált lények?

Figyelt kérdés

Szerintem tuti vannak...Annyi csillag van,milliárd x milliárd x milliárd....

Biztosan soknak vannak bolygói,kizártnak tartom,hogy ebbe a nagy mindenségbe csak mi,az ember tudnánk alkotni,gondolkodni...


2011. ápr. 21. 19:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Ha amatőr csillagász lennél, akkor nem írnál akkora sületlenségeket, hogy kereskedelmi forgalomban nincsenek olyan műszerek amikkel egy naprendszerbe visszatérő, és áthaladó bolygót észlelni lehet, és hogy "sz@rt sem" lehet látni a holdból. -és szerinted kik fognak rá írni?Mennyire lesz szavahihető,akik bármit is állítanak?Ne kérdezd,próbáld!És majd meglátod!
2011. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

"Ha amatőr csillagász lennél, akkor nem írnál akkora sületlenségeket, hogy kereskedelmi forgalomban nincsenek olyan műszerek amikkel egy naprendszerbe visszatérő, és áthaladó bolygót észlelni lehet, és hogy "sz@rt sem" lehet látni a holdból. -és szerinted kik fognak rá írni?Mennyire lesz szavahihető,akik bármit is állítanak?Ne kérdezd,próbáld!És majd meglátod!"


Próbáltam, és hidd el, hogy SIMÁN észlelhető lenne egy ilyen bolygó, de még a holdjai is, akár közepes teleszkópokkal is.

Pedig nem ilyen KERESKEDELMI FORGALOMBAN kapható, BÁRKI által megvásárolható teleszkóppal rendelkezem:

[link]


Ennyit a NASA álltal eltitkolt Nibiru bolygóról és arról hogy mennyi fogalmatok van a csillagászatról..

2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Gratulálok,szép marhaságokat hoztál itt össze!
2011. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Azt mondod marhaság, hogy a NASA nem tudna eltitkolni, egy naprendszeren áthaladó bolygót, és szerinted se a holdból, se másból nem lehet látni sz@rt sem a teleszkópokkal.

Talán ne a Vaterán szerzett 10 000ft-os gagyikkal próbálkozz, és akkor menni fog a dolog!

2011. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Látod Digo,nem érdemes veled ellenkezni,és bizonyítgatni,mert úgyis hajtod a sok ostobaságodat!Egyébként a távcsövem igazad van ,biztos sza.r!Ezért is került csak 4800 euróba.Ez gondolom az alap nálad!Na mentem,mert itt csak felhúzom magam a sok buta hozzászólásban!Ez az egész itten olyan,mintha egy bennszülöttnek kezdeném magyarázni a belsőégésű motor működését!
2011. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

11:55...

Nagyon érdekes dolgokat írsz,felcsigáztál..

Arról én is hallottam,hogy akik voltak a Holdon,nem mindent úgy láttak,mint ahogyan azt a nagyvilág tudja..Furcsa,szokatlan,emberi ésszel felfoghatatlan dolgokat észleltek ott.Hallottam már olyanokat is,hogy az idegeneknek van egy kisebb bázisuk a Holdnak azon a felén,amelyiket nem lehet látni a Földről..

Nem tudom,hogy igaz-e,vagy sem,és az is lehet,hogy azért "hiszek" az ilyenekben,mert hinni szeretnék.Valamint a nagy számok törvénye alapján kizárt,hogy egyedül legyünk..

De nagyon kíváncsi lennék azokra a dolgokra,amelyekről nem nagyon szeretnél beszélni,vagy egyáltalán nem..Ha gondolod írhatsz még ide,vagy esetleg e-mailt..

Ja,mindenkinek köszönöm a válaszát!!

2011. ápr. 26. 20:46
 48/51 anonim ***** válasza:

Akkor összegzem, és ezzel le is zárom a vitát:


Szerinted létezik egy bolygó, aminek nyújtott pályája áthalad a naprendszeren, erről a Maják is tudtak már, sőt a NASA is tud róla, de csak ők, mert másoknak nincs hozzá eszközük hogy észleljék, mivel a kereskedelmi forgalomban lévő távcsövek egyike sem alkalmas arra, hogy egy ilyen NAPRENDSZEREN ÁTHALADÓ bolygót észleljen, sőt a holdat sem lehet normálisan megfigyelni velük, és te amatőr-csillagásznak vallod magad.


Ezek után én beszélek baromságokat, és gratulálsz. :DD

Nagy az Isten állatkertje...

2011. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
biztos vannak ufók, de mi van akkor? szerintem úgyse tudnának a Földre jönni mert túl messze vannak stb.
2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Mert egy üres kőzetből nem fog felsőbbrendű hatalom nélkül hipp hopp értelmes 100x okosabb lény kialakulni mint mi...
2011. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!