Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lenne ha kiderülne hogy...

Mi lenne ha kiderülne hogy egy ma élő népcsoport vagy rassz a földönkívüliek leszármazottja?

Figyelt kérdés

Na szóval már régóta hangoztatom hogy Atlantisz pusztulása után a földönkívüli árja túlélők nem haltak meg teljesen, és néhány tagjuk túlélte a megsemmisülést és Európában keresett menedéket (mivel ez a kontinens pont Atlantisz mellett helyezkedett el) és erre a keveredésre konkrét bizonyítékok vannak :

-az északi fehér ember magasabb minden más fajnál

-az itt kialakult kék szem, bizonyítottan kb 10000 éve vagyis pont Atlantisz pusztulása után jelent meg az emberi génállományban

-a fehér kultúra képes volt arra amire egyik más rasszé se, hogy a befolyását minden más kultúrára kiterjessze (ez utoljára pont az atlantiszi civilizációnak sikerült)

Az hogy kijelentjük a fehér civilizáció meghódította az egész világot és páratlan dolgokat hajtott végre, még nem leszünk rasszisták . De vajon csak azért vagyunk rá képesek mert őseink földönkívüliekkel párosodtak ?

Ha ez bebizonyosodna jogosan lehetnénk a legnemesebb és legfejlettebb emberfajta ?

Mondjuk szerintem most is azok vagyunk, de így már minden kétséget kizárólag azok lennénk . Mivel az ősi árja földönkívüliek képesek voltak a vril energiát irányítani, talán bennünk is megvan ez a képesség és olyanok lehetnénk mint a Star Warsban a jedi lovagok és a shit lovagok ! Ha sikerülne magunkban feltárni ezeket a földönkívüli géneket, képesek lehetnénk mindenre, tudnánk tárgyakat mozgatni, lenne fejlett hatodik érzékünk, sebeket gyógyíthatnánk és akár áramozhatnánk is mint az Uralkodó a shitek bosszújában !

El kell fogadnunk a sorsunkat hogy fehér emberként bizony felsőbbrendűek vagyunk és a földönkívüliektől származunk ? Mit szóltok ehhez a csodás felvetéshez ?


Prödl Annácska


2014. aug. 31. 19:44
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

10# Kedves Patrik ! Van egy régi mondás miszerint a kritizáláshoz nem kell sok ész, ahhoz már több kell hogy valamivel meg is tudd cáfolni . Azt állítod, hogy Atlantisz biztosan nem létezett, de ezt mire alapozod ? Tudsz írni valami kutatást, statisztikát egyéb adatot amivel te minden kétséget kizárólag elveted ezt a kontinenst ? Sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, több tény szól mellette, mint ellene .

Ma már tudományosan bizonyított tény, hogy a Közép-Atlanti hátság (vagy bizonyos részei) körülbelül 10000 éve még víz felett volt . Sőt a hátság nincs is teljesen a víz alatt, bizonyos pontjai mai is az óceán felett vannak (Azori-szigetek) . Ezzel még te sem tudsz vitatkozni, mert geológiai tény :-)

1# A jégkorszakban (ami Kr.e.8000-ben ért véget) a tengerszint a mainál 100 méterrel alacsonyabban feküdt . Ekkoriban virágozhatott az a kikötő is aminek a romjait a Bimini-szigeteknél találták meg és ami szintén bizonyíték Atlantisz létezésére .

2# A jégkorszak utáni felmelegedés körülbelül 13000 évvel ezelőtt következett be (amikor Atlantisz elpusztult), ekkor a tengerszint 50 méterrel emelkedett meg . Ekkor került víz alá az a számos kikötő ami ma a tengerszint alatt van (Bimini, Little Sole stb) ezeknek a korát a történészek legalább 15000 évesre becsülik .

3# Az Atlanti-hátság sokkal régebben keletkezett, mint ahogy Atlantisz elpusztult . Mivel a hátság alatt két vulkanikus és instabil lemez van ezért nagyon valószínűek a földrengések a területen . 1883-ban a Krakatau 5000 atombombányi erővel robbant fel, víz alá temetve a környező földeket .

[link]

Miért olyan hihetetlen, hogy hasonló 12000 éve is megtörténhetett ?

4# Az Azori-szigetek körül talált láva (tachylit) olyan anyag mely eredetileg fekete színű, de a vízzel érintkezve fokozatosan (több ezer év alatt) vörös színt vesz fel . Érdekes módon az Azori-szigetek körüli óceánban ez az anyag még fekete színű . A tudósok szerint olyan 13000 éve süllyedhetett el .

5# Bizonyított tény, hogy a Földnek a tengelye a történelem folyamán többször is megváltozott, egy ilyen hirtelen változás óriási szökőárakat és tektonikus pusztítást okozhatott .

Ezek után beláthatod, hogy számos bizonyíték van Atlantisz létezésére és pusztulására .

Tessék kedves Patrik ezeket cáfold meg :-)))

2014. aug. 31. 21:07
 12/43 anonim ***** válasza:
77%

Atlantisz szerintem igenis létezett. Az összes kultúra beszél róla és az elpusztulásáról, csak a sziget neve más. Ez nem lehet véletlen. Egymástól függetlenek voltak ezk a kultúrák.

De a túlélők szétszóródása nem korlátozható le csak Európára.

Azonban bajok vannak az idő behatárolásával. Van olyan atlantisz kutató aki nem 10 ezer évre teszi, hanem max 4-3 ezer évre, mert sokan nem számolták át az időt (holdhónapok, kali-jugák stb.). Ezekre bizonyítékokat is felhoz.

Ott vannak a geológiai, mítoszbeli és csillagászati.

Akkoriban üstökösök érték el a Földet, ami miatt elsüllyedhetett a sziget is és megáradhattak a vizek.( Özönvíz). Egy kisebb üstököstől már a vulkánok is kitörhettek. A maják is hamuról és fény nélküli égről számolnak be.

Nem szabad lenéznünk a mítoszokat és a kollektív ősemlékezetet, mert valós dolgokon alapul.

Azonban a vril, a star wars és a többi belekeverése teljesen komolytalanná teszi az egészet.

2014. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

12# Igen sok elmélet van, én speciel abban hiszek hogy egy hatalmas az egész világra kiterjedő totális háborúban pusztult el, amit a sumér hüllőistenek az annunakik ellen vívtak .

De lehet hogy simán környezeti katasztrófa volt, amég nem végeznek az óceán mélyén ásatásokat csak találgatások vannak .

2014. aug. 31. 21:14
 14/43 anonim ***** válasza:

Én egy percig sem állítottam, hogy Atlantisz nem létezhetett. Te tényekről beszéltél, ez pedig nem az. Tény akkor lesz, ha megtalálják a romokat. Addig, csak feltételezés. Amint én is írtam, ha volt is Atlantisz, akkor sem korlátozódott volna Európára a szétszóródásuk. Azt is írtam, hogy más népek is beszámoltak róla.

A lényeg, hogy tényeket nem hoztál fel, csak egy teóriát, ami ezer sebből vérzik.

2014. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes elmélet ! Figyelemre méltó jelek utalnak arra, hogy mi egy bőrtönbolygón élünk.


Rengeteg élőlény van, de senki sem veszi fel a kapcsolatot velünk és nem is meresik, kiközösítettek minket, pont mint a bőrtönlakókat !

2014. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
14# Patrik én nem értelek téged, érveket kértél, felhoztam neked konkrét érveket, nem is egyet, rögtön egy csokorra valót, a te érveid hol vannak ?
2014. aug. 31. 21:27
 17/43 anonim ***** válasza:
Az ellen hoztál érveket, amit én sosem tagadtam.
2014. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
*Mellett
2014. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Patrik, de kritizáltál, akkor gondolom vannak érveid is, tessék ki vele ! :-)
2014. aug. 31. 21:37
 20/43 anonim ***** válasza:
Az első válaszomban leírtam, hogy mért nem állja meg a helyét az elméleted, de azt azóta is figyelmen kívül hagyod, inkább lényegtelen dolgokon vitázol. Én tovább nem vitatkozom veled, mert szerinted te megingarhatatlan tényeket írtál le, a véleményedet nem fogom tudni megmásítani. Hidd azt, hogy te értékesebb vagy másoknál.
2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!