Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lenne ha kiderülne hogy...

Mi lenne ha kiderülne hogy egy ma élő népcsoport vagy rassz a földönkívüliek leszármazottja?

Figyelt kérdés

Na szóval már régóta hangoztatom hogy Atlantisz pusztulása után a földönkívüli árja túlélők nem haltak meg teljesen, és néhány tagjuk túlélte a megsemmisülést és Európában keresett menedéket (mivel ez a kontinens pont Atlantisz mellett helyezkedett el) és erre a keveredésre konkrét bizonyítékok vannak :

-az északi fehér ember magasabb minden más fajnál

-az itt kialakult kék szem, bizonyítottan kb 10000 éve vagyis pont Atlantisz pusztulása után jelent meg az emberi génállományban

-a fehér kultúra képes volt arra amire egyik más rasszé se, hogy a befolyását minden más kultúrára kiterjessze (ez utoljára pont az atlantiszi civilizációnak sikerült)

Az hogy kijelentjük a fehér civilizáció meghódította az egész világot és páratlan dolgokat hajtott végre, még nem leszünk rasszisták . De vajon csak azért vagyunk rá képesek mert őseink földönkívüliekkel párosodtak ?

Ha ez bebizonyosodna jogosan lehetnénk a legnemesebb és legfejlettebb emberfajta ?

Mondjuk szerintem most is azok vagyunk, de így már minden kétséget kizárólag azok lennénk . Mivel az ősi árja földönkívüliek képesek voltak a vril energiát irányítani, talán bennünk is megvan ez a képesség és olyanok lehetnénk mint a Star Warsban a jedi lovagok és a shit lovagok ! Ha sikerülne magunkban feltárni ezeket a földönkívüli géneket, képesek lehetnénk mindenre, tudnánk tárgyakat mozgatni, lenne fejlett hatodik érzékünk, sebeket gyógyíthatnánk és akár áramozhatnánk is mint az Uralkodó a shitek bosszújában !

El kell fogadnunk a sorsunkat hogy fehér emberként bizony felsőbbrendűek vagyunk és a földönkívüliektől származunk ? Mit szóltok ehhez a csodás felvetéshez ?


Prödl Annácska


2014. aug. 31. 19:44
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Az éghajlatváltozással és tengelyelfordulással kapcsolatban igazából maguk a tudósok is a sötétben tapogatóznak szerintem. Semmi nincsen kőbe vésve a múltat illetően. Nem bölcs dolog olyan dolgot kijelenteni valamiről, hogy "márpedig ez így volt, és kész"; - még nekik sem.

Viszont valami nagyon jelentős dolog biztos, hogy történt már tizenvalahány ezer évvel ezelőtt is, és erre sok minden utal. Az Andok-hegység is nagyon fiatal még, és a Földön sokfelé még más volt a kontinensek, tájak kinézete is. Belső-Ázsiában talán még 10-20 ezer évvel ezelőtt is egy tenger, vagy pedig egy nagy tó helyezkedett el, tehát nemhogy nagy hegységek nem voltak ott, hanem egyenesen víz helyezkedett el. Aztán Dél-Amerika, amellett, hogy az Andok sem létezett még, szintén más volt, talán ott is volt egy tengeröböl a mai Amazonas tájékán. Afrikában pedig a mai Szahara nem sivatag volt, hanem szavannás-ligetes, vagy esetleg erdős vidék. Nem utolsósorban pedig a sarkvidékek sem így néztek ki, mint most. Ez csak egy pár példa volt a sokból, és ezek nem több millió évvel ezelőtti történetek.

De különösen érdekes az, - ami mindezzel összefüggésben is van, - hogy Szibériában és Észak-Amerikában megfagyott állatoknak a tetemeit találták meg, olyan fajokét, amelyek ma már nem léteznek, vagy pedig nem ott léteznek. Ezek az állatok nagyon hirtelen pusztultak el.

Emellett Európában is megtalálták olyan fajoknak a maradványait, amelyek ma délebbre élnek.

Észak-Amerika délkeleti részén, valahol a mai Atlanti-óceán partjaitól nem messze pedig egy meteornak, vagy kisbolygónak a maradványait fedezték fel.

2014. szept. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

"Bocsáss meg, de sajnos az összes állításod és saját magad kialakított elméleted téves és bugris! "


Nem az, csak egyszerű történelmi tény és filozófia :-)


"5000 éve megváltozott állatok kezdtek kifejlődni??"


Ilyet sehol nem írtam, te voltál az aki kivágott két különálló részletet az írásomból ... Én azt mondtam hogy a dinók kihalásakor volt tengelyfordulás és nem Atlantisz pusztulásakor ! A többi amit írtál az ebből a téves gondolatból született, így azzal már nem is foglalkozok .


"Az egy dolog, hogy már nem brit gyarmatok ,de soha a büdös életben nem is voltak azok. "


De megint csak kiragadtál valami anélkül hogy értelmeznéd amit írtam ... A britek csak egy példa volt, a gyarmatosítást európa összes nemzetére értettem, írhattam volna a spanyolokat vagy a franciákat is . Azért jöttem a britekkel mert nekik volt a legnagyobb gyarmat birodalmuk . És nem is az a lényege az egésznek hogy kinek hol voltak gyarmatai ...

2014. szept. 3. 19:52
 43/43 anonim válasza:
Esküszöm, ha pszichológiát tanulnék a gyakoriból raknám össze a szakdolgozatomat. Az elmebaj egy igen durva formáját produkálják itt egyesek.
2015. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!