Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lenne ha kiderülne hogy...

Mi lenne ha kiderülne hogy egy ma élő népcsoport vagy rassz a földönkívüliek leszármazottja?

Figyelt kérdés

Na szóval már régóta hangoztatom hogy Atlantisz pusztulása után a földönkívüli árja túlélők nem haltak meg teljesen, és néhány tagjuk túlélte a megsemmisülést és Európában keresett menedéket (mivel ez a kontinens pont Atlantisz mellett helyezkedett el) és erre a keveredésre konkrét bizonyítékok vannak :

-az északi fehér ember magasabb minden más fajnál

-az itt kialakult kék szem, bizonyítottan kb 10000 éve vagyis pont Atlantisz pusztulása után jelent meg az emberi génállományban

-a fehér kultúra képes volt arra amire egyik más rasszé se, hogy a befolyását minden más kultúrára kiterjessze (ez utoljára pont az atlantiszi civilizációnak sikerült)

Az hogy kijelentjük a fehér civilizáció meghódította az egész világot és páratlan dolgokat hajtott végre, még nem leszünk rasszisták . De vajon csak azért vagyunk rá képesek mert őseink földönkívüliekkel párosodtak ?

Ha ez bebizonyosodna jogosan lehetnénk a legnemesebb és legfejlettebb emberfajta ?

Mondjuk szerintem most is azok vagyunk, de így már minden kétséget kizárólag azok lennénk . Mivel az ősi árja földönkívüliek képesek voltak a vril energiát irányítani, talán bennünk is megvan ez a képesség és olyanok lehetnénk mint a Star Warsban a jedi lovagok és a shit lovagok ! Ha sikerülne magunkban feltárni ezeket a földönkívüli géneket, képesek lehetnénk mindenre, tudnánk tárgyakat mozgatni, lenne fejlett hatodik érzékünk, sebeket gyógyíthatnánk és akár áramozhatnánk is mint az Uralkodó a shitek bosszújában !

El kell fogadnunk a sorsunkat hogy fehér emberként bizony felsőbbrendűek vagyunk és a földönkívüliektől származunk ? Mit szóltok ehhez a csodás felvetéshez ?


Prödl Annácska


2014. aug. 31. 19:44
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
20# Jó akkor olvasd el mégegyszer a kérdést és próbáld meg értelmezni is mert látom nem jött át :-) Ha meg konkrét érveid is vannak szóljál, de addig nem tudunk érdemben vitatkozni :-)
2014. aug. 31. 21:48
 22/43 anonim ***** válasza:
70%

"Igen sok elmélet van, én speciel abban hiszek hogy egy hatalmas az egész világra kiterjedő totális háborúban pusztult el, amit a sumér hüllőistenek az annunakik ellen vívtak . "

Nem tudom eldönteni, hogy te tényleg elhiszed ezeket vagy pedig te vagy az oldal történetének legnagyobb trollja.


"-az északi fehér ember magasabb minden más fajnál "

Oké, köszi az infót, ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy tényleg lehet bizonyíték?


"-az itt kialakult kék szem, bizonyítottan kb 10000 éve vagyis pont Atlantisz pusztulása után jelent meg az emberi génállományban " A tudósok szerint az a 10.000 inkább 5000-10,000, azért az a röpke 5000év nem mind1.


" Mivel az ősi árja földönkívüliek képesek voltak a vril energiát irányítani, talán bennünk is megvan ez a képesség és olyanok lehetnénk mint a Star Warsban a jedi lovagok és a shit lovagok !"

Ezt nem tudom mire vélni, valami bizonyítékot írhatnál erre, mert ezt nem tudom, hogy honnan szedted (a paranormal.hu nem minősül bizonyítéknak).


"El kell fogadnunk a sorsunkat hogy fehér emberként bizony felsőbbrendűek vagyunk és a földönkívüliektől származunk ?

Erre nem tudok mit mondani.


Egyébként ha ha felvetsz egy teóriát aminek látszólag semmi alapja akkor azt nem neked kéne bebizonyítani és nem kijelenteni, hogy az úgy van, cáfoljátok meg ha tudjátok?

Én is mondhatom, hogy létezik a kuglófember, ami embert eszik, elhiszed? Nem? Nem baj: Cáfold meg!

2014. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
82%

"Nem tudom eldönteni, hogy te tényleg elhiszed ezeket vagy pedig te vagy az oldal történetének legnagyobb trollja. "


Évek óta ezt csinálja, semmi értelme vitatkozni vele. Nem is lehet, mert az érvek felett átsiklik, észre sem veszi őket, még sokszori visszautalás esetén sem. Szóval egyértelmű, hogy csak unatkozik és trollkodik a kicsike.

2014. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Spilerke ***** válasza:
69%
Kezdjük azzal, hogy tudatában sem vagy a bizonyíték szónak, a másik pedig az, hogy mesemondó vagy mégis milyen bizonyíték van arra, hogy neked egyáltalán igazad, és ez az egész nem a te fantáziád szüleménye? Ezt a kérdést nem kell cáfolni, mert önmagát cáfolja.
2014. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ha lenne bizonyíték, akkor igen, de tévképzetekre és személyes véleményekre nem adok.
2014. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
59%

*Ásít...*


Már megint Annácska-kérdés, kérem, haladjanak tovább, nincs itt semmi látnivaló.


Unalmas vagy, szívem. Mindig ugyanaz a mese.

2014. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Spilerke ***** válasza:
91%
Én is sejtettem, hogy csak trollkodik ilyen ostoba senki nem lehet, hogy mindezeket komolyan is vegye. Már komolyan kezdtem azt hinni, hogy Pataky Attila egy törvényen kívül született lánya írta ki ezt a kérdést. :D
2014. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
54%

Jaja, de az lenne a legdurvább, ha Annácska maga AVATARA lenne, én mindig ezért szurkolok :D


https://www.youtube.com/results?search_query=avatara


Nézz bele, besz­arsz, behug­yozol.

2014. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Te jó ég mi lett itt nap közben :-)

Na akkor eloszlatok minden tévképzetet, nem vagyok troll ! Ha troll lennék nem szenvednék a millió bizonyítékkal amit felhozok ! És nem vagyok Bácsfi Diána !

Olyan jó hogy a sok személyeskedés mellett egy konkrét cáfolatot se hozott fel még senki, mindegy én azért várok hátha akadnak itt értelmes figurák is :-)

2014. szept. 1. 19:33
 30/43 anonim ***** válasza:
Szerinted az 1. és a 22. válasz micsoda? Hiába cáfoljuk meg, mert egyszerűen nem veszed figyelembe, amit írunk. Hogy lehet úgy vitatkozni veled, ha az értelmes érveket semmibe veszed, és csak a mellékes dolgokba kötsz bele?!?! Már tényleg röhejes, amit művelsz.
2014. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!