Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat amikor rájöttök hogy a több éves barátsággal csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk barátok, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Randizni hívtam, gondoltam miért ne léphetne a nő. Minden volt ebből csak randi nem a végén. (Elviccelte, nem válaszolt.) Azt mondtam neki soha többet ne keressen. Azt mondta ok.

Eltelt pár nap és azt érzem nagyon mérges vagyok és el kéne küldenem a francba, hogy érezze a törődést.



márc. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Szerencsére csak a csókig jutottunk.
márc. 2. 09:08
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint ő tényleg csak barátságot akart. Három év alatt nem közeledett férfiként hozzád, de szerinted meg akart fektetni?
márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart megfektetni, ő csak barátként tekintett rád. Ennek a "barátságnak" így semmi értelme nincs. Szakítsatok meg minden kaocsolatot és ez maradjon is így. Légy már büszke és te se keresd, mert ő nem akar téged nőként.
márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Ti miről beszéltek? Csókolóznak a barátok? Miért pontozták fel az elsőt??? Úristen!
márc. 2. 09:36
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem is akart megfektetni. Teljesen normális, hogy valakinek 3 év alatt fixálódik a hozzáállása. Én se reagálnék egyszerűen ha egy barátom akivel 3 éve barátok vagyunk, elhívna randizni.
márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
#4 Van, akik igen. Meg nem mondtad ki kezdeményezte a csókot, illetve nem biztos, hogy jelent barmit.
márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
4, inkább te miről beszélsz. El tudod képzelni, hogy valaki 3 évet teper érted barátságot színlelve? Ne égesd magad azzal, hogy még te küldenéd el a francba, max. jól kiröhög. Hiányzik az neked?
márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ebben a szituációban én vagyok a hunyó. Köszönöm a válaszokat!
márc. 2. 09:41
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még arról, hogy sima barátok csókolóznak. De arról igen, hogy barátságból szerelem alakul ki. Mindegy, hagyjuk is a kérdést!
márc. 2. 09:42
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg hagyjuk, de saját érdekedben tényleg ne zaklasd. Mondtad, hogy ne keressen, azonnal beleegyezett, azóta is tartja. Nem akar tőled semmit.
márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!