Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat amikor rájöttök hogy a több éves barátsággal csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk barátok, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Randizni hívtam, gondoltam miért ne léphetne a nő. Minden volt ebből csak randi nem a végén. (Elviccelte, nem válaszolt.) Azt mondtam neki soha többet ne keressen. Azt mondta ok.

Eltelt pár nap és azt érzem nagyon mérges vagyok és el kéne küldenem a francba, hogy érezze a törődést.



márc. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Normális barát nem férkőzik be a privát teredbe ha nem akar semmit. Ugye ebben azért egy véleményen vagyunk. Akkor pedig nem értem mit nem értesz. Logic null.
márc. 2. 10:38
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

#21! Nem igazán értem, mit jelent nálad "beférkőzni a privát teredbe." Én pont elég távolságtartó típus vagyok, nem bírom a túlzott közelségét, ettől függetlenül a barátaimat én is közelebb engedem magamhoz fizikailag, mint kollégákat, félismerősöket, idegeneket. Mondok egy durvát. Ez mindenkivel így van! Változó, hogy ki mennyi "teret" igényel, de ha valakit közelebb enged, azok pont a szerettei, amiben a barátok is benne vannak.

Képzeld, barátoknál(nálam nem, mert én nem szeretem), még olyan durva dolgok is megtörténnek, hogy megpuszilják/megölelik egymást. Szerinted olyankor mennyi a távolság? Segítek, nulla mm.

A te logikáddal vannak itt problémák.

márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, pont azt csinàlod, amit a pasik szoktak. Minden jel volt,az is, ami meg sem történt, csak, mert megsértődtél és valakire haragudni kell.

Ez a pasi se kapcsolatot, se dugni nem akart. A csókot meg lehetett volna beszélni, mert gyanús, hogy pont semmit nem jelentett.

Hagyd a francba az egészet és emészd meg, hogy ez most ennyi volt.

márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Tik totál hülyek vagytok!:D
márc. 2. 11:30
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy a csók azért történt meg mert nem akart téged megbántani. De lehet megpróbálta hátha előjön a vonzalom ami nem tűnt fel.

Te hívtad randira!

A közelebb kerülést hogyan kellene értelmezni? Flörtölt veled, mondta milyen jó csaj vagy, ha lehetne járna veled? Vagy te értelmezted félre a viselkedését?

Szerintem mégha igazad is van és csak ágyba akart vinni örülj, hogy nem tette elvégre te nem csak szexelni akarsz vele hanem jóval többet és inkább nem használt ki!

Na ez az igazi baráti hozzáállás.

Bár én is kétlem, hogy egyáltalán meg akart volna dugni. Te hitetted el magaddal azért mert jobb hazugságba lovalni magad ismét mint beismerni, hogy fölöslegesen hívtad randira. Egyértelműen nem kellesz neki! Fogadd el!

márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
#24! Igen, a sok hülye mind szembejön az autópályán😂
márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Mink minden totál hülyék vagyunk. Taníts Mester! :)
márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csodálkozom egyáltalán, hogy mégcsak le se fektetett komolyan ha szerinted mindenki hülye és ő is egy köcsög azért, hogy nem döntött meg.


Miközben te vagy a világi butaság, egy önbecsülés nélküli nulla aki oda nyomakodik ahová fölösleges!


Csak azért, hogy pinád van még egyetlenegy férfinak se kötelező megb@szni téged!


Nézz már magadra milyen kétségbeesett, frusztrált dög vagy. Képes voltál lesmárolni, randira hívni. Sőt lehet még meg is erőszakolnád annyira oda vagy a himbilimbiért!


Nem ő csókolt meg, nem ő hívott randira hanem TE!


A privát szféra meg be van magyarázva. Az, hogy megölel, megsimogatja a férfi az arcod, kezed egyáltalán nem jelenti azt, hogy meg is akar kettyinteni. Barátok közt is előfordulnak ilyesmik.


Mondjuk teljesen lényegtelen, hogy gerincre akart-e vágni, mert te nemcsak dugni akarsz vele. Mint partner párkapcsolatra nem akar téged.


Lefeküdnél vele annak ellenére.

Igazi lábtörlő vagy és akkor is ő lenne a bunkó merthogy másra nem lennél jó holott te másznál az ágyába.


Írtad, hogy ne keressen, de még írnád, hogy menjen a francba!


Lenézetted magad ő előtte meg itt is!


Soha nem lesz részed normális párkapcsolatban ha ennyire megalázod magad a f@rok miatt!

márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Ő csókolt meg. Tudjátok, megvan az az önfeledt pillanat, nevetgéltek, egymás karjaiba vagytok akadva huncutkodtok. Aztán megáll az élet és mélyen egymás szemébe néztek. Aztán lesmaroltuk egymást. Mindketten.
márc. 2. 12:11
 30/43 A kérdező kommentje:
Én voltam ott, én tudom mi történt. Nem tartozom magyarázattal. Tény, hogy lépett. Azt is mondta, hogy jó csaj vagyok és nagyon örül, hogy vagyok neki. Korábban sosem volt ennyire "nyálas", kicsit sem feltünő a viselkedése. Nem érdekel ha azt mondjátok, hogy semmit sem akart.
márc. 2. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!