Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat amikor rájöttök hogy a több éves barátsággal csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk barátok, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Randizni hívtam, gondoltam miért ne léphetne a nő. Minden volt ebből csak randi nem a végén. (Elviccelte, nem válaszolt.) Azt mondtam neki soha többet ne keressen. Azt mondta ok.

Eltelt pár nap és azt érzem nagyon mérges vagyok és el kéne küldenem a francba, hogy érezze a törődést.



márc. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Szívesen drágám!😚
márc. 2. 13:12
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, privátban azt írták, amit hallani akarsz. Mint itt a #13 válaszoló. Az ő kommentjével is elégedett voltál. Az mondjuk nem zavart meg, hogy ő nem a te sztoridra válaszolt, hisz nem tudta értelmezni, hogy nektek nem volt randitok.

"Annyiban igazad van, hogy elfogadta a randit, innen az ő hibája is."

Ja, biztos igazad lenne, HA elfogadta volna. Csakhogy ő nem fogadta el. Tök más szitu.

márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen akarsz szívni/sz*pni?

Azt tudjuk.

márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!