Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat amikor rájöttök hogy a több éves barátsággal csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk barátok, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Randizni hívtam, gondoltam miért ne léphetne a nő. Minden volt ebből csak randi nem a végén. (Elviccelte, nem válaszolt.) Azt mondtam neki soha többet ne keressen. Azt mondta ok.

Eltelt pár nap és azt érzem nagyon mérges vagyok és el kéne küldenem a francba, hogy érezze a törődést.



márc. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
73%

Írtam,hogyha meg akart dugni akkor örülj, hogy nem tette és nem kell szenvedned szex után, hogy csak arra kellettél.


"Randi se volt, de gondolhatod, hogy nem csak úgy smároltam le."


Minek smároltad le ha NEM HÍVOTT RANDIRA? Minek hívtad te ha ő nem hívott?

Nem veszed észre, hogy milyen hülye vagy te?

Ne rajta nyekeregj, tedd össze a két kezed, hogy vége a "barátságnak". Mindketten hibát követetettek el. Nem kellett volna "barátkozni" azután, hogy te többet akartál tőle, ő meg csak szexelni.

Nem kéne vele egyáltalán foglalkozni. Nem érsz neki semmit, csak egy lyukat. Érted?

márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, akkor küldd el az anyjába, legalább biztosítod róla, hogy jól döntött.
márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

31, olvasd el az előbbi komentem. Ő indított, a smárt meg ketten akartuk. Nem én smároltam le csak úgy. :D

Abban igazad van, hogy nem éri meg foglalkozni vele. Happy end is csak a filmekban van.:D

márc. 2. 12:31
 34/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként, hogy ennyi válasz érkezett!
márc. 2. 12:32
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Lol, de én nem azt írtam, hogy ki kezdemenyezte a csókot hanem, hogy egyáltalán nem kellett volna megtörténnie!

Tudsz értelmezni mondatokat?


Ha ő komolyan gondolta volna veled akkor mondta volna, hogy gyerünk randira, többet szeretnék blabla.


Természetesen az is lehet, hogy ha már nem akarok gheci lenni (:D), hogy megijedt az érzéseitől, nem akarja elrontani a barátságot, nem tart ott ahol te és nem akar megbántani.


Viszont ilyen "uccsó" verziónál sincs nála esélyed még akkor se ha ugyanúgy érez, mert fél, bizonytalan és ha te 3 évig nem tudtad neki "bebizonyítani" , hogy nincs mitől akkor kapcsolatban sem tudnád.


Mondjuk nem értem, hogy mire fel írtad neki, hogy többet ne keressen. Mi okból történt?

márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Basszus, nem mindenki hívja el randira a másikat. Vannak akik között csak úgy kialakul, és tudják is, hogy együtt vannak.

Ugye nem komoly a kérdésed?

Leszrom, nem érdekel. Egy mocsadék. Már regisztráltam társkerre, remélem hamar sikerül elfelejtenem. 🫥

márc. 2. 12:55
 37/43 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező mégis randira hívtad! Saját magad ellen beszélsz. Minek hívtad akkor randira ha szerinted nem kötelező? Sietsz, mindjárt a magadénak akarod tudni, nem adsz időt annak, hogy természetesen alakuljon ki a folyamat. Ne írd már, hogy ő a mocsadék full amikor te sem vagy hibátlan. Meg vagy sértődve, hogy nem történt meg a randi, szex, vagy a kapcsolat? Én is menekülnék tőled. Persze, hogy azt írta vissza, hogy ok ha te jelenetet rendeztél szemtől szemben/online/sms-ben. Nincs min csodálkozni! De nyugodtan ismerkedj másokkal, ha velük így/hasonlóan viselkedsz ne lepődj meg, hogy csak szexre kellesz vagy még arra se, vagy vége lesz egykettőre a kapcsolatnak. Ki viselne el egy ilyen nőszemélyt? Ugyanolyan típus, mint te vagy. Normális biztos, hogy menekülne.
márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Uccú neki jaj utolsó. Nagyon gyenge érv!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
márc. 2. 13:07
 39/43 A kérdező kommentje:
Privátban írtak 3an amit nagyon köszönök. Sokatmondó, és jól látják. Csak ide kellett volna komnentelni, nem dugiba. De azért köszi mégis.
márc. 2. 13:08
 40/43 anonim ***** válasza:
90%
Ez is milyen gyerekes viselkedés már. Smiley-kat dobsz be, mert már mást nem tudsz. Te tényleg nagyon ostoba vagy. Legyél csak, szívni fogsz sokat. Egészségedre!
márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!