Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat amikor rájöttök hogy a több éves barátsággal csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk barátok, aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Randizni hívtam, gondoltam miért ne léphetne a nő. Minden volt ebből csak randi nem a végén. (Elviccelte, nem válaszolt.) Azt mondtam neki soha többet ne keressen. Azt mondta ok.

Eltelt pár nap és azt érzem nagyon mérges vagyok és el kéne küldenem a francba, hogy érezze a törődést.



márc. 2. 09:07
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fordítva ülsz a lovon. A leírás alapján inkább te akartad megfektetni, szóval ezt ő kérdezhetné.
márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy nem akar. De attól még egy rohadék, hogy titkon abban reménykedett, hogy...


Ő kezdeményezte a közeledést, aztán a pillanat adta magát. Egyszerre akartuk a csókot. Nem hiszem, hogy erre rá kéne kérdezni, magától jön. Egyértelműnek vettem, hogy többet akar.

márc. 2. 09:49
 13/43 anonim ***** válasza:
28%

Annyiban igazad van, hogy elfogadta a randit, innen az ő hibája is.

Az sem baj, hogy te érzel balamit iránta és volt bátorságod elhívni.


Sajnálom hogy így alakult, mihamarabbi továbblépést

márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🥴
márc. 2. 09:56
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el!

Nem ér annyit ez az egész ahogy leírtad!

márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon titkos reménykedés lehetett. Még ő se tud róla. Arra nem gondoltál, ha valóban meg akart volna fektetni, ki nem hagyná a randit, hanem elmegy, majd utána megfektet?

Ha jól értem randi se volt. Egyértelmű, hogy semmit nem akart.

Tehát a csók, amire hivatkozol, a randira hívásod előtt volt? Lehet, hogy csak te érezted, hogy mindketten akarjátok. Vagy ő is akarta, de nem komolyan, csak úgy játékból. Az én koromban valóban nem csókolóznak barátok és régen se tettük. De ma 2 lány barát is képes csókolózni mondjuk egy szórakozóhelyen, úgy, hogy amúgy nem leszbik. Igen, nekem ez bizarr, de innen nézve 2 ellenkező nemű barát között miért ne lehetne úgy, hogy egyikük pont ennyire veszi komolyan? Semennyire.

A csók után rájött, hogy te viszont többet akarsz, a randira hívással ki is fejezted. Neki ez kellemetlen volt, mivel nem akart semmit, így kihátrált inkább a barátságból is. Tény, hogy nem túl elegáns, de nem arról van szó, amit te gondolsz.

#11

márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
16 ....
márc. 2. 10:17
 18/43 anonim ***** válasza:
63%
Mert még mindig nincs férfi-nő barátság, csak nem bírjátok felfogni. Ahogy a példából is látszik, te is többet akartál. Szóval nem is értem, miért ő a szemét.
márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is. Látod te miről beszélsz? Játékból???

Hát köszi szépen! Játszadozzon a kisautójával az ilyen! Ne égy embernek az érzéseivel. Dehogynem akart valamit. Egyre jobban éreztük magunkat, bejött a privát terembe, és nem úgy, mint egy sima barát.

Randi se volt, de gondolhatod, hogy nem csak úgy smároltam le. Bocs hogy ezt mondom de szerintem nem értesz hozzá ehez a témához, és inkább ne adj tanácsot.

márc. 2. 10:27
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

#19! Eddig mindenki ugyanazt írta, amit én. Ő semmit nem akart, te akartál többet. Lehet, mi nem értünk hozzá, te vagy a téma nagy szakértője, mégis te vagy az, aki nem érti a másik nem viselkedését, azért kérdez, én meg az, akinek tiszták a kapcsolatai, azért nem kérdez 🤷🏼‍♀️

#16

márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!