Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudtommal nincs oka rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtommal nincs oka rám haragudni, miért kerül el az utóbbi időben egy ffi kollégám (elvileg jóban vagyunk)? (folyt.)

Figyelt kérdés

Független ő is, én is. Nekem egy kicsit bejön, de nem hiszem hogy tudja.

Másokkal továbbra is laza, közvetlen (ahogy látom), de velem mintha tartaná a távolságot.


márc. 14. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Mert bejössz neki nagyon és látja, hogy ő neked nem, vagy egyáltalán nem vagy az esete és nem akarja, hogy rámász.
márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Rájött, hogy bejön neked.
márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Emberileg szerintem biztosan kedvel, és rossz csaj se vagyok (egyáltalán nem vagyok egy önelégült, beképzelt nő (sőt!!) amiért ezt írom, de számos férfinak tetszem, ezt észreveszem a hétköznapokban) Tehát taszítani külsőleg biztos nem taszítom (remélem).
márc. 14. 20:31
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ha nem tudja, hogy tetszik neked (egy kicsit) akkor minek foglalkozzon veled tovább?
márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem így értettem..lehet, hogy nem akar tőled semmit..attól, hogy vonzó vagy, nem biztos, hogy akar is vmit. Nem akar mh- i kapcsolatot..simán lehet.
márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha sejti, hogy részemről van vmilyen mértékű vonzódás, de nem igazán mutatom ki, és én tudok vele továbbra is természetesen viselkedni és kommunikálni (ha kontaktba kerülünk), kvázi mint egy másik, sima kollégával.... akkor miért érzem időnként hogy fura velem?
márc. 14. 20:38
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Istenem kérdezd meg elvégre jóban vagytok, nemde?
márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#5-ös

Jaja, ez simán játszhat, hogy véletlenül sem akar munkahelyi közegben belebonyolódni senkivel semmibe (érthető is ez), és így inkább minimalizálja a kapcsolódást is..

márc. 14. 20:42
 9/23 Noren1989 ***** válasza:

Mert mégsincs mindenről tudtod.


Fikciógyàr helyett esetleg beszélsz vele?

Lehet, h büdös vagy, vagy tudja az exedtől, h milyen vagy, tudja f@szom.

márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégsem sikerül olyan jól titkolnod, hogy bejön neked, őneki viszont nem jösz be te. Hiába tartod magadat jó csajnak, lehet nem te vagy a típusa vagy személyiségben vonzódik más típusú nőkhöz.
márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!